freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی شد، برخی افراد به‌دنبال این هستند که می‌خواهند اندوه را به مردم منتقل کنند.

کارلوس کی‌روش در مورد بازی تیمش برابر ازبکستان گفت: اطمینان دارم که می‌توانیم نتیجه خوبی بگیریم. خبری خوبی در مورد اشکان دژاگه داریم که می‌توانیم او را در دیدار مقابل ازبکستان در اختیار داشته باشیم. انتظار داریم برابر قوی‌ترین تیم که با اعتمادبه‌نفس بالا در صدر گروه‌مان هست، بهترین بازی را انجام دهیم. با حضور لژیونرها تغییر مثبتی در تیم انجام خواهیم داد. به همین منظور هم لژیونرها را دعوت می‌کنیم، چون وقتی آنها دعوت می‌شوند، با دانش اروپایی تأثیر مثبتی در تیم ایجاد می‌کنند.

دغدغه من همیشه ایران بوده و مشکلاتی که در ایران داشته‌ایم نه رقبای‌مان

«هیچ‌وقت دغدغه اصلی من رقبای‌مان نبوده‌اند»،‌ وی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: سوریه، قطر، چین یا ازبکستان هیچ‌وقت دغدغه من نبوده‌اند. دغدغه من همیشه ایران بوده و مشکلاتی که در ایران داشته‌ایم. امیدوارم همه متوجه زنگ بیدار باش من باشند. نیاز است در این شرایط همه در کنار هم باشیم و مقابل تیم‌هایی که مقابل‌مان هستند، مواظب باشیم. از همه می‌خواهم به این مسئله توجه داشته باشند که باید حواس‌مان به رقیب اصلی‌مان باشد.

نمی‌خواهم در مورد بنجامین ویلیامز حرفی بزنم

وی در مورد بنجامین ویلیامز، داور استرالیایی دیدار ازبکستان - ایران اظهار داشت: نمی‌خواهم در این مورد حرفی بزنم، اما قبل از این مسئله، باید به دو مطلب اشاره کنم. بارها و بارها صحبت‌ها و کارها را تکرار می‌کنم که باید همه توجه کنند و بیدار باش را احساس کنند که جام جهانی برای ما،‌ همین بازی‌هاست و حکم جام جهانی را دارد.

برخی افراد می‌خواهند اندوه را به مردم منتقل کنند

کی‌روش ادامه داد: آن رؤیا و هدف اصلی که همه ما داریم، صعود به جام جهانی 2018 روسیه است. برای اولین بار در تاریخ می‌خواهیم دو بار پشت سر هم به جام جهانی برویم و این برنامه اصلی ماست. افرادی که می‌خواهند طوری وانمود کنند که بگویند جام جهانی در سال 2018 است، افرادی هستند که می‌خواهند اندوه و فردا را به مردم منتقل کنند اما برای ما، جام جهانی همین سال 2016 است.

امروز باید از تیم ملی حمایت کنند نه اینکه در روز برد عکس یادگاری بگیرند

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: افرادی که واقعاً می‌خواهند تیم ملی به جام جهانی برود، امروز باید حمایت کنند. احتیاجی به این حمایت‌ها در آینده نداریم. نمی‌خواهیم در روز برد در کنار ما باشند و با ما عکس یادگاری بگیرند. امروز باید این حمایت‌ها را ببینیم. آنهایی که از ما انتقاد می‌کنند، باید بیدار شوند. الان وقت حمایت از تیم ملی است.

وی در ادامه یادآور شد: قبلا هم گفته‌ام که برای ما جام جهانی 10 نیمه دارد و ما فقط دو نیمه را مقابل قطر و چین انجام داده‌ایم و بقیه نیمه‌ها باقی مانده است. در حال حاضر نیمه سوم و چهارم مقابل ازبکستان و کره جنوبی را مقابل‌مان داریم. ما احتیاج داریم که این دوره زمانی را با حمایت کامل پشت سر بگذاریم.

هرگز درخواست نکردیم که داور بازی ازبکستان - ایران تغییر کند

کی‌روش در موضع‌گیری متفاوتی نسبت به بنجامین ویلیامز، داور استرالیایی دیدار ازبکستان - ایران گفت: راجع به داور بازی باید بگویم شما احتیاج دارید که مسائل را در ترکیب درست قرار بدهید و این گمانه‌زنی‌ها را ایجاد نکنید و یا نباید در صحبت‌های ما اخبار واهی ایجاد شود. در مورد داور هیچ کاری وجود ندارد که انجام دهیم. هرگز درخواست نکردیم که داور یعنی آقای ویلیامز تغییر کند.

باید ثابت کنیم مردم ایران به بازی جوانمردانه و روش‌های جوانمردانه اعتقاد دارند

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: بعد از اتفاقاتی که در استرالیا شاهدش بودیم، ما باید ثابت کنیم به کنفدراسیون، کمیته داوران کنفدراسیون به خصوص به ویلیامز، که مردم ایران به بازی جوانمردانه و روش‌های جوانمردانه اعتقاد دارند و خوشحال می‌شویم برای داوری در ایران انتخاب شوند و در ایران قضاوت کنند.

خیلی خوشحال می‌شویم بنجامین ویلیامز و سایر داوران را در ایران هم ببینیم

وی تصریح کرد: آن‌طور که عرض کردم باید این اثبات صورت بگیرد. خیلی خوشحال می‌شویم بنجامین ویلیامز و سایر داوران را در ایران هم ببینیم و ثابت شود مردم ایران عاشق فوتبال هستند و می‌خواهیم احترام دو جانبه را ثابت کنیم. بسیار خوشحال خواهیم شد طبق سنت ایرانی، وقتی ایشان برای قضاوت در ایران انتخاب شد، با دسته‌های گل به فرودگاه برویم، چون این رسم ایرانی‌هاست.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸:۲۴ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin

اندوه راوی اندوه را کبود بیندیش اندوه را کبود بیاندیش اندوه را اندوه تو را اندوه لبنان ما را کشت راه اندوه اندوه تو دلشاد کند مرجان را شعر اندوه لبنان کشت ما را جانان من اندوه لبنان کشت ما را دانلود آهنگ اندوه لبنان کشت ما را دانلود جانان من اندوه لبنان کشت ما را به مردم سالاری گویند به مردم سالاری میگویند به مردم آمریکای شمالی میگویند به مردمی نه به فرمان به مردمی نه به فرمان چنان بران که تو دانی به مردمک چشم چه میگویند به مردم گفت دانشمند چینی مردم به انگلیسی عامه مردم به انگلیسی مردم دار به انگلیسی مردم آزاری به انگلیسی مردم شناسی به انگلیسی مردم آزار به انگلیسی کلمه مردم به انگلیسی مردم عادی به انگلیسی ترجمه مردم به انگلیسی من مردم به انگلیسی مردمکاتون به کجا زل زدن مردم به دین حاکمان خود هستند مردم به دین حاکمان خدمت به مردم خدمت به مردم عبادت است خدمت به مردم عبادت است یعنی چه خدمت به مردم در قرآن خدمت به مردم در اسلام خدمت به مردم از دیدگاه قرآن خدمت به مردم در نهج البلاغه خدمت به مردم یعنی چه خدمت به مردم حدیث خدمت به مردم شعر منتقل کننده صفات ارثی منتقل کننده پیامهای ژنتیکی حیوانات منتقل کننده هاری کد منتقل کننده حشره منتقل کننده بیماری سالک کی‌روش: برخی افراد می‌خواهند اندوه را به مردم منتقل کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۶
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها