freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":رئیس فدراسیون والیبال ایران در راستای توسعه همکاری‌های بین المللی با کشورهای قدرتمند والیبال در جهان، تفاهمنامه همکاری با همتای کانادایی خود امضا کرد.

 محمدرضا داورزنی در حاشیه سی و پنجمین کنگره جهانی فدراسیون بین المللی والیبال در شهر بوئنس آیرس آرژانتین با «مارک اکرت» همتای کانادایی خود تفاهمنامه همکاری امضا کرد. 

بر اساس این تفاهمنامه، دو فدراسیون والیبال ایران و کانادا در زمینه های مختلف والیبال همکاری خواهند کرد که برگزاری اردوهای مشترک در کمپ تیم های ملی از جمله این همکاری ها خواهد بود. فدراسیون والیبال تاکنون برای رشد و توسعه والیبال ایران با کشورهایی متعددی از جمله آمریکا، صربستان، فرانسه، آلمان، لهستان و روسیه تفاهمنامه همکاری امضا کرده است.

داورزنی درباره امضای تفاهمنامه با فدراسیون والیبال کانادا گفت: در راستای توسعه روابط میان فدراسیون والیبال ایران و سایر کشورهای قدرتمند این رشته ورزشی، این تفاهمنامه امضا شد. پیش از این مذاکراتی را با طرف کانادایی برای همکاری مشترک داشتیم و در حاشیه اجلاس آرژانتین نیز نشست دیگری با «مارک اکرت» رئیس فدراسیون والیبال کانادا برگزار کردیم و در مجموع به توافق رسیدیم.

رئیس فدراسیون والیبال ایران تصریح کرد: فدراسیون والیبال ایران تاکنون با کشورهای متعددی از جمله آمریکا، فرانسه، آلمان، لهستان و صربستان تفاهمنامه همکاری امضا کرده است و با فدراسیون کانادا نیز در این راستا برای همکاری بیشتر به توافق رسیدیم. در این تفاهنمامه همکاری های متعددی مد نظر دو فدراسیون قرار دارد که تشکیل اردوی مشترک در کمپ تیم های ملی ایران و کانادا، برگزاری دوره های آموزشی و تبادل اطلاعات از جمله این محورها است. در حاشیه کنگره جهانی فدراسیون والیبال با دیگر کشورها در تعامل خواهیم بود تا در نهایت منجر به افزایش همکاری‌ها شود و والیبال ایران از تجربه این کشورها بهره مند شود.

سی و پنجمین دوره کنگره جهانی فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) از ۱۳ تا ۱۵ مهرماه به میزبانی بوئنس آیرس برگزار خواهد شد.

انتخاب روسای کمیته های مختلف فدراسیون جهانی از جمله محورهای این اجلاس است و محمدرضا داورزنی و محمود افشار دوست هم به عنوان نمایندگان ایران شانس دستیابی به ریاست کمیته های مختلف را خواهند داشت.

فدراسیون والیبال ایران در این دوره از کنگره جهانی والیبال برای ٣ سهمیه از جمله کمیته داوران و مسابقات خود را نامزد کرده است.

منبع:ایسنا


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸:۳۶ دیده شده : ۹۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها