freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس اظهار کرد: این هفته، هفته امر به معروف و نهی از منکر است. به جاست همانطور که در دستگاه های اداری موادی از قانون مجازات اسلامی برای گوشزد کردن به مردم نصب شده، قانون مترقی امر به معروف و نهی از منکر که مردم می‌توانند به مسئولین تذکر دهند را نیز نصب کنند.

وی با تسلیت ایام محرم نیز افزود: مصداق یزیدیان زمان همان شیطان بزرگ  و استکبار جهانی و آمریکای سلطه گر و دیگر کشورهایی است که خوی سلطه گری دارند. انفعال تا به کجا؟ وقتی یک سال است می خواهید به آلمان سفر کنید و آنها امروز و فردا می کنند و صدر اعظم آن کشور توهین می کند و هرچه در شان خودش است به ایران نسبت می دهد و وقتی وزیر اقتصاد بیچاره و مفلوک آلمان برای سفر به ایران شرط می‌گذارد چرا بنا دارند برای وی فرش قرمز پهن کنند؟ ملت این حقارت را نمی پذیرد.

این نماینده مجلس در ادامه خطاب به رئیس جمهور گفت: آیا می دانید علی رغم وعده جنابعالی مبنی بر خشک نشدن زاینده رود، چندین ماه است زاینده رود خشک شده است؟ چه کاری برای زنده شدن آن کرده اید؟ با ادامه این رویه مردم اصفهان هیچ وقت زاینده رود را زنده نخواهند دید و به زودی حتی آب خوردن هم نخواهند داشت.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس خواستار تشکیل کارگروه ویژه در سطح ملی برای احیای زاینده رود شد و تصریح کرد: در این صورت می‌توانید بگویید که به وعده خود عمل کرده اید. اگر مدیریت بر همه اجزای زاینده رود اعمال شود از تضییع حقوق کشاورزان، حقابه داران، حق اشتراکی ها و سهمابه داران ممانعت خواهد شد.

حاجی، نبود شغل بویژه برای تحصیل کردگان دانشگاهی را دغدغه اصلی خانواده ها عنوان و خاطر نشان کرد: رئیس جمهور و وزیر کار برای یک بار هم که شده همه منابع کشور را برای اشتغال جوانان به طور واقعی بسیج کنید و ببینید آیا مشکل حل می شود یا نه؟

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا می گویید که عده کمی حقوق نجومی می گیرند؟ چرا کمیته بی طرفی برای بررسی این موضوع تشکیل نمی دهید؟ و چرا لایحه ای برای حل مشکل کسانی که حقوق پایین دریافت می کنند نمی آورید؟ چرا طرح همسان سازی حقوق کارگران بازنشسته را بر ای رفع تبعیض به مجلس نمی آورید؟

این نماینده اصولگرای مجلس در پایان با تبریک هفته نیروی انتظامی یادآور شد: تجربه نشان داده هر زمان نمایندگان مجلس بنابر هر مصلحتی وظایف خود را در برابر نظارت بر حسن اجرای امور دستگاه های اجرایی به خوبی انجام نداده اند تمام مجلس و نمایندگان به مرور زمان درگیر ناکارآمدی و عدم پاسخگویی به مطالبات مردم شدند و دود آن به چشم همه خواهد رفت و همه متضرر می شویم. آیا با تابلوی همگرایی و حمایت از دولت، عدم اجرای وظیفه به صلاح و مصلحت دنیا و آخرت ما هست یا نیست؟

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸:۵۲ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin

نمونه نامه برای وزیر نمونه نامه به وزیر نمونه نامه به وزیر نفت نمونه نامه به وزیر بهداشت نمونه نامه به وزیر نیرو نمونه نامه به وزیر آموزش و پرورش نمونه نامه به وزیر دادگستری حادثه برای وزیر بهداشت حادثه برای کاروان وزیر بهداشت حادثه وزیر بهداشت حادثه تصادف وزیر بهداشت حادثه کاروان وزیر بهداشت حادثه رانندگی وزیر بهداشت نامه وزیر بهداشت نامه وزیر بهداشت به صدا و سیما نامه وزیر نامه وزیر بهداشت به سرافراز نامه وزیر کار به کارگران نامه وزیر رفاه نامه وزیر دفاع عربستان نامه وزیر کشور به رئیس مجلس نامه وزیر بهداشت سریال مدیری برای استیضاح وزیر تعداد رای لازم برای استیضاح وزیر تعداد نمایندگان برای استیضاح وزیر دلایل مجلس برای استیضاح وزیر علوم تعداد نماینده برای استیضاح وزیر دلایل نمایندگان برای استیضاح وزیر علوم تعداد نمایندگان لازم برای استیضاح وزیر هدیه وزیر برای روز معلم فرش آلمانی فرش ماشینی آلمانی فرش های آلمانی فرشهای آلمانی خاکم نکنید خاکم نکنید بزارید اونم برسه خاکم نکنید بذارید اونم برسه خاکم نکنید مجید خاکم نکنید متن خاکم نکنید اهنگ خاکم نکنید خراطها خاکم نکنید بزارید اربابم برسه خاکم نکنید بزارید خاكم نكنيد مجيد خراطها ازدواج نکنید ازدواج نکنید اگر ازدواج نكنيد اشتباه ازدواج نکنید هرگز ازدواج نکنید کتاب ازدواج نکنید هرگز ازدواج نکنید مگر وبلاگ ازدواج نکنید کتاب هرگز ازدواج نکنید دانلود کتاب ازدواج نکنید قضاوت نکنید قضاوت نکنید تا قضاوت نشوید زود قضاوت نکنید هرگز قضاوت نکنید مرا قضاوت نکنید داستان زود قضاوت نکنید درباره دیگران قضاوت نکنید ندانسته قضاوت نکنید کلیپ زود قضاوت نکنید چشم بسته قضاوت نکنید اسراف نکنید اسراف نكنيد در کشتن اسراف نکنید بخوریدوبیاشامید ولی اسراف نکنید خیانت نکنید قضاوتم نکنید غیبت نکنید غيبت نكنيد تجسس نکنید پارک نکنید لطفا پارک نکنید مقابل پل پارک نکنید علامت پارک نکنید تابلو پارک نکنید عکس پارک نکنید تابلو لطفا پارک نکنید روت نکنید نامه برای وزیر برای وزیر آلمانی فرش قرمز پهن نکنید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها