freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362865/31  زمان: 11:50  1395/07/13  بازدید: 273

یوونتوس خود را برای جذب اکسل ویتسل، هافبک بلژیکی، در زمستان آماده می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که انتظار می‌رفت این انتقال در تابستان گذشته با 18 میلیون یورو انجام شود؛ ولی باشگاه زنیت پس از اینکه در پیدا کردن جانشین برای ویتسل ناموفق بود، در روز پایانی با این انتقال مخالفت کرد.

 

 


حال ماروتا تایید کرد که تیمش همچنان به دنبال جذب ویتسل است و آنها در ژانویه تمام تلاش خود را برای انجام شدن این انتقال انجام خواهند داد. قرارداد ویتسل در پایان فصل به پایان خواهد رسید و زنیت یا با انتقال او با 5 میلیون یورو موافقت خواهد کرد یا هافبک بلژیکی در پایان فصل راهی تورین خواهد شد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵:۴۰ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin

در زمستان گرم از در زمستان فرنی می چسبد در زمستان چگونه ارایش کنیم در زمستان بهاران آمد دانلود آهنگ در زمستان بهاران آمد دانلود سرود در زمستان بهاران آمد سرود انقلابی در زمستان بهاران آمد سرود در زمستان بهاران امد در زمستان چه بخوریم در زمستان چی بخوریم در زمستان چه چیزهایی بخوریم در زمستان چگونه لباس بپوشیم در زمستان چه رنگی بپوشیم در زمستان چه بکاریم در زمستان چه سبزی بکاریم در زمستان چی بکاریم چه گلی در زمستان بکاریم چه نوع سبزی در زمستان بکاریم در زمستان ذوق و اندیشه برای جذب شوهر برای جذب شوهرم چکار کنم برای جذب شوهرم چه کنم برای جذب شوهر چه باید کرد براي جذب شوهر برای جذب شوهر چه کنیم برای جذب مردان برای جذب مردان چه باید کرد؟ براي جذب مردان براي جذب مردان چه كنيم برای جذب پسران چه کنیم؟ برای جذب مردان چه کنیم برای جذب مردان چه باید کرد برای جذب مرد برای جذب مرد متولد دی برای جذب پسر چه باید کرد برای جذب پسران برای جذب بهتر قرص آهن جذب بهتر قرص آهن برای جذب بهتر کلسیم برای جذب بهتر کلسیم چه کنیم برای جذب بهتر کلسیم چه باید کرد برای جذب بهتر آهن برای جذب مشتری چه باید کرد برای جذب مشتری برای جذب مشتری چه کنیم روش هایی برای جذب مشتری دعا برای جذب مشتری متن برای جذب مشتری دعایی برای جذب مشتری جملاتی برای جذب مشتری راهکارهایی برای جذب مشتری راهکار برای جذب مشتری برای جذب بهتر ویتامین D جذب بهتر ویتامین D برای جذب کلسیم چه بخوریم برای جذب ویتامین D برای جذب ویتامین D چه کنیم برای جذب ویتامین دی اکسل ویتسل اکسل ویتسل ویکیپدیا بیوگرافی اکسل ویتسل ویتسل بلژیک تلاش یووه در زمستان برای جذب ویتسل

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۹۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها