freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دادگاه فدرال آمریکا طرح معاون ترامپ را برای ممانعت از ورود مهاجران سوری به ایالت ایندیانا رد کرد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبسایت نشریه گاردین، هفت قاضی دادگاه فدرال آمریکا آخرین تلاش‌های مایک پنس، معاون دونالد ترامپ – نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – را برای ممانعت از ورود مهاجران سوری به ایالت ایندیانا ناکام گذاشتند.

بر این اساس، مایک پنس که هم اکنون فرماندار ایالت ایندیانا است، می‌کوشید پس از حملات تروریستی در پاریس به صورت قانونی مانع از ورود پناهجویان سوری به این ایالت شود. 

در ادامه این مطلب آمده است: ایالت ایندیانا به مانند بسیاری از ایالات آمریکا از "اداره فدرال اسکان پناهجویان" و دیگر گروه‌های بشردوستانه به منظور فراهم نمودن خدمات رفاهی برای مهاجران کمک‌های مالی دریافت می‌کند. براساس قوانین فدرال، این کمک‌ها باید فارغ از نژاد، مذهب، ملیت، جنسیت و یا عقاید سیاسی برای کمک به پناهجویان فراهم شود. 

با این وجود، شریک ترامپ در انتخابات آتی آمریکا می‌کوشید مهاجران سوری را با استدلال وجود خطر تروریسم از دریافت این خدمات محروم کند. براساس اعلام دادگاه فدرال، 174 پناهجوی سوری در سال مالی گذشته به ایالت ایندیانا وارد شدند. به نظر می‌رسد این اقدام پنس در راستای همنوایی با دیدگاه‌های ترامپ است که مخالف ورود مسلمانان به آمریکا است. 

ریچارد پوسنر، قاضی فدرال طی اعلام نظری گفت: فرماندار ایندیانا (مایک پنس) بدون هیچ شواهدی مدعی است برخی از این مهاجران سوری در سوریه به وسیله گروه تروریستی داعش در اقدامات تروریستی مشارکت داشته‌اند و همینک در آرزوی نفوذ به آمریکا برای انجام عملیات تروریستی هستند. هیچ شواهدی برای اثبات این ادعا وجود ندارد، این تفکرات یک کابوس فکری است.

این قاضی فدرال می‌افزاید: پنس هیچ شواهدی درباره تروریست‌های سوری که در قالب پناهجویان اقدام کنند و یا مهاجران سوری که در اقدامات تروریستی در آمریکا مشارکت داشته باشند، ارائه نکرده است. علاوه بر این، بر اساس منابع خبری هیچ پناهجوی سوری بخاطر شرکت یا اقدام به انجام عملیات تروریستی دستگیر یا تحت تعقیب قرار نگرفته است.  
 
انتهای پیام/  

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰:۵۸ دیده شده : ۸۶بار نویسنده : admin

ناکام ماندن در عشق Hv Kingsley London مهاجران سوری در ایران مهاجران سوری مهاجران سوری در ترکیه مهاجرت سوریها به ایران مهاجرت سوری ها به اصفهان ایالت به چه معناست State به چه معناست ایالتی به مرکزیت لینکلن ایالت به انگلیسی مهاجرت به ایالت ساسکاچوان کانادا 2016 مهاجرت به ایالت ساسکاچوان کانادا مهاجرت به ایالت نوااسکوشیا مهاجرت به ایالت کبک کانادا شرایط مهاجرت به ایالت کبک کانادا شرایط مهاجرت به استان کبک کانادا مهاجرت به استان کبک کانادا مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک مهاجرت به ایالت آلبرتا مهاجرت به ایالت آلبرتا کانادا مهاجرت به ایالت ساسکاچوان شرایط مهاجرت به ایالت ساسکاچوان مهاجرت به ایالت فدرال کانادا مهاجرت به ایالت کبک مهاجرت به استان کبک شرایط مهاجرت به ایالت کبک شرایط مهاجرت به استان کبک ایندیانا جونز ایندیاناپولیس ایندیاناپولیس کجاست موزه ایندیاناپولیس دانشگاه ایندیاناپولیس ایندیانا پلیس ایندیانا اوانس ایندیانا جونز کیست؟ ایندیانا ایوانز ایندیانا گاندی ایندیانا جونز و معبد مرگ نقد فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ دانلود فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ ایندیانا جونز 5 دانلود فیلم ایندیانا جونز 5 ناکام ماندن طرح پنس برای ممانعت از ورود مهاجران سوری به ایالت ایندیانا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها