freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در نشست خبری امروز (سه شنبه) با خبرنگاران درباره صحبت های مطرح شده از سوی وزیر اقتصاد آلمان و این که گفته است برای ارتباط با ایران باید جمهوری اسلامی رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت بشناسد اظهار کرد: وقتی آقای گابریل به ایران آمد از او پرسیدم شما که بعد از برجام برای بسط روابط پیش قدم شدید چرا چنین صحبتی را مطرح کردید؟ و او با صراحت اعلام کرد حرفی که به این ترتیب از سوی من زده شده تحریف شده است. کاملا موضع ایران را درک می‌کنم و مگر الان که به ایران آمده ام آیا پیش شرطی گذاشته‌ام؟

وی ادامه داد: هیچ کشوری در جهان نیست که بتواند برای نظام جمهوری اسلامی به عنوان نظامی مردمی و مشروع شرط و شروطی قائل شود و ما نیازمند ارتباط بر مبنای هیچ پیش شرطی نیستیم. پیش شرط ما برای بسط روابط این است که کشورها به قوانین، باورها و فرهنگ ملت بزرگ ایران احترام بگذارند و این موضوع کاملا روشن است که همه با وجود تنوع سلایق در امر این که باید استقلال داشته باشیم این موضوع را قبول داریم.

نوبخت با بیان اینکه موضع ایران درباره رژیم صهیونیستی کاملا درست و سنجیده است افزود: رژیم غاصب صهیونیستی یک رژیم جعلی است که قدرت های بزرگ بعد از جنگ جهانی دوم آن را ایجاد کردند و دست دولت های مختلف این رژیم به خون فلسطینیان بی گناه آلوده است که باید در پیشگاه تاریخ و نزد خداوند پاسخگو باشند. الان هم دولت این رژیم جنایتکار و حامی تروریسم است و حقوق بشر را رعایت نمی‌کند. حالا اگر کشوری چنین پیش شرطی را برای ایران تعیین کند نشان می‌دهد با فرهنگ و باورهای این ملت، دولت و نظام آشنایی ندارد.

وی اضافه کرد: شاید آقای گابریل دیدگاهش را درباره رژیم صهیونیستی برای مردم آلمان توضیح داده‌اند اما وقتی به ایران آمد موضعش این بود که علاقه مند به بسط روابط با جمهوری اسلامی است و برای دولت، ملت و نظام ایران احترام قائل بود و حتی می گفت به خاطر اینکه برای روابط با ایران پیش قدم شده است از طرف صهیونیست‌ها تحت فشار قرار گرفته است. موضع رسمی دولت هم همان موضع رسمی نظام است و هیچ کشوری چنین اجازه ای ندارد که برای جمهوری اسلامی چنین پیش شرط‌هایی بگذارد.

سخنگوی دولت در ابتدای این نشست با بیان اینکه از ١٤ هزار و ٦٠٠ میلیارد بیش از ١٠ هزار و ٥٠٠ میلیارد تومان به گندمکاران پرداخته شده است، گفت که مطالبات گندم‌کاران تا هفته‌های آینده به صفر خواهد رسید.


وی افزود: موفق شدیم حدود ١١/٥ میلیون تن گندم خریداری کنیم در حالی که در سال ٩٢ ، این رقم ٤ میلیون و ٢٠٠ هزار تن بود ضمن اینکه قیمت را هم بالاتر برده‌ایم.

نوبخت با بیان اینکه تا دهه فجر بیش از ٥٠٠ پروژه عمرانی را افتتاح می‌کنیم، گفت: بیش از ٢٠ هزار و ٥٠٠ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران در آینده نزدیک تادیه خواهد شد.

ادامه دارد...

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶:۳۹ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

صحبت های وزیر اطلاعات صحبت های وزیر دفاع صحبت های وزیر دفاع در مورد مجلس صحبت های وزیر دفاع درباره مجلس صحبت های وزیر آموزش و پرورش آخرین صحبت های وزیر آموزش و پرورش صحبتهای وزیر ورزش صحبتهای وزیر ورزش درباره کی روش صحبتهای جدید وزیر ورزش صحبتهای وزیر بهداشت در مورد پرستاران صحبتهای وزیر ورزش در مورد کی روش صحبتهای وزیر نفت در برنامه پایش صحبتهای وزیر اموزش وپرورش صحبتهای وزیر آموزش و پرورش صحبتهای امروز وزیر بهداشت اقتصاد آلمان اقتصاد آلمان نازی اقتصاد آلمان پس از جنگ اقتصاد آلمان در سال 2014 اقتصاد آلمان Pdf اقتصاد المان در سال 2013 اقتصاد المان 2014 اقتصاد کشور آلمان وزیر اقتصاد آلمان تاریخ اقتصاد آلمان اقتصاد آلمان پس از جنگ جهانی دوم اقتصاد آلمان بعد از جنگ جهانی دوم اقتصاد آلمان بعد از جنگ جهانی اول اقتصاد المان بعد از جنگ رشد اقتصادی آلمان در سال 2014 اقتصاد المان در سال 2014 توسعه اقتصادی کشور آلمان وضعیت اقتصادی کشور آلمان رشد اقتصادی کشور آلمان اقتصادی کشور آلمان نظام اقتصادی کشور آلمان وزیر اقتصاد آلمان با دوچرخه تاریخچه اقتصاد آلمان تاریخ اقتصادی آلمان تاریخچه اقتصادی آلمان تحریف شده قرآن تحریف شده قرآن تحریف شده است قران تحريف شده تورات تحریف شده سخنرانی تحریف شده نقویان آیات تحریف شده قرآن سخنان تحریف شده نقویان تاریخ تحریف شده ایران انجیل تحریف شده قران تحریف شده توسط امریکا قرآن تحریف شده اپل آیا قرآن تحریف شده است؟ ایا قران تحریف شده آيا قرآن تحريف شده است ايا قران تحريف شده ایا قران تحریف شده یا نه ايا قران تحريف شده است چرا قران تحریف شده است آیا قرآن کریم تحریف شده است؟ قران تحریف شده مثلث توحید آیا تورات تحریف شده است آیا تورات تحریف شده دانلود تورات تحریف شده چرا تورات تحریف شده دانلود کتاب تورات تحریف شده تورات و انجیل تحریف شده سخنراني تحريف شده نقويان دانلود سخنرانی تحریف شده نقویان اصل سخنرانی تحریف شده نقویان سخنرانی اصلی تحریف شده نقویان نسخه اصلی سخنان تحریف شده نقویان آیه های تحریف شده قرآن انجیل تحریف شده است ایا انجیل تحریف شده است؟ ایا انجیل تحریف شده چرا انجیل تحریف شده است چرا انجیل تحریف شده است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم صحبت‌های وزیر اقتصاد آلمان تحریف شده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها