freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ساکنانی که از مناطق تحت اشغال داعش گریخته‌اند از آماده شدن داعش برای مقابله با حملات علیه حویجه خبر دادند.

 به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبسایت رودا، ساکنان شهرستان حویجه در 55 کیلومتری شهر کرکوک که از دست داعش گریخته‌اند درباره چگونگی آمادگی تروریست‌های داعشی برای مقابله با حمله قریب الوقوع نیروهای بین المللی افشاگری کردند.

بر اساس اظهارات شاهدان عینی، در میان رده‌های تروریست‌ها سراسیمگی به وجود آمده و تعداد عناصر تروریست کاهش یافته است. همچنین تعداد زیادی از عناصر داعش فرار کرده‌اند. تروریست‌‌ها خود را برای انجام عملیات انتحاری آماده می‌کنند و علاقه‌مند به استفاده از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی هستند. 

در ادامه این مطلب آمده است: یکی از ساکنانی که از چنگال داعش گریخته است می‌گوید:" تعداد تروریست‌ها داعش اندک است. آنها مشغول مین‌گذاری در مناطق اشغالی خود هستند." پیشتر نیز برخی از ساکنین مناطق تحت کنترل داعش اعلام کردند در هنگام گریختن از چنگال تروریست‌ها شاهد اجساد فراوانی بودند که به دلیل بمب و مین‌های انفجاری کشته شده بودند. 

با این وجود، برخی دیگر اعلام کردند عناصر داعش را در حال آماده‌سازی برای حمله مشاهده کرده‌اند. آنها می‌گویند تروریست‌های داعش نگران و همیشه در حال حرکت بودند. آنها خواستار ماندن ساکنان محلی برای استفاده به عنوان سپر انسانی بودند. 

در پایان این مطلب آمده است: در دو ماه گذشته، بیش از 15 هزار نفر به قلمرو تحت نفوذ پیشمرگه‌های کرد رسیده‌اند. پس از تحقیقات در میان آنها مشخص شد بیش از 50 شبه نظامی داعش در میان آنها وجود داشت که به وسیله نیروهای کرد بازداشت شدند. برخی از این تروریست‌ها از سوی داعش فرستاده شده بودند.  
 
انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰:۴۷ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

داعش پیشمرگه داعش پیشمرگه اپارات داعش پيشمرگه داعش با پیشمرگه داعش و پیشمرگه های کرد داعش و پیشمرگه ها جنگ داعش پیشمرگه انیمیشن داعش پیشمرگه داعش و پیشمرگها شری داعش پیشمرگه داعش پیشروی داعش پیشروی در عراق داعش پیشروی ایران داعش پیشروی در سوریه پیشروی داعش به سمت ایران پیشرویهای داعش پیشروی داعش به مرز ایران پیشروی داعش در کوبانی پیشروی داعش به ایران پیشروی داعش در کردستان داعش پیشمرگ داعش و پیشمرگه داعش و پیشمرگ داعش پیش بینی داعش پیش بینی حضرت علی پیش بینی داعش در نهج البلاغه پیش بینی داعش توسط امیرالمومنین پیش بینی داعش علی پیش بینی داعش در قران داعش و پیش بینی حضرت علی پیش بینی داعش در روایات پیش بینی داعش توسط رائفی پور پیش بینی داعش توسط امیرالمومنین (ع) داعش پیشگویی پیشگویی داعش در نهج البلاغه داعش در پیشگویی ها داعش و پیشگویی داعش پیشرفت پیشرفت داعش در عراق پیشرفت داعش در ایران پیشرفتهای داعش پیشرفت داعش در افغانستان پیشرفت داعش تا کجاست پیشرفتهای داعش درعراق پیشرفت داعش روی نقشه پیشرفت داعش امروز پیشرفت داعش عراق پیشروی داعش در عراق و سوریه پیشروی داعش در عراق امروز پیشروی داعش در عراق تا امروز پیشروی داعش در عراق روی نقشه پیشروی داعش در عراق نقشه پیشروی داعش در عراق عکس داعش و پیشروی در عراق آخرین پیشروی داعش در عراق اخبار پیشروی داعش در عراق پیش بینی حضرت علی برای داعش پیش بینی حضرت علی راجب داعش پیش بینی داعش توسط حضرت علی ع پیش بینی حضرت علی از گروه داعش فیلم پیش بینی حضرت علی درباره داعش پیش بینی حضرت علی (ع) درباره داعش پیشروی داعش به نزدیک ایران پیشروی داعش در ایران پیشروی داعش تا ایران پیشروی داعش مرز ایران پیشروی داعش نزدیک ایران پیشروی داعش بسمت ایران پیشروی داعش تا مرز ایران حمله از طریق Ip حمله از نوع وقفه حمله از جناحین حمله از جناحین در فوتبال حمله از نوع Dos حملات نوع Dos حملات از نوع Dos جلوگیری از حمله قلبی جلوگیری از حملات قلبی جلوگيري از حمله قلبي پیشگیری از حمله قلبی راههای جلوگیری از حمله قلبی برای جلوگیری از حمله قلبی جلوگیری حمله قلبی راههای پیشگیری از حمله قلبی چگونه از حمله قلبی جلوگیری کنیم داروهای جلوگیری از حمله قلبی پیشگیری از حملات قلبی پیشگیری حمله قلبی پیشگیری از حمله ی قلبی چهار راه پیشگیری از حمله قلبی روش جلوگیری از حمله قلبی جلوگیری از حمله در کلش جلوگیری از حمله در کلش اف کلنز جلوگیری از حمله در بازی کلش برنامه جلوگیری از حمله در کلش جلوگیری از حمله کلش جلوگیری از حمله کلش اف کلنز نرم افزار جلوگیری از حمله در کلش دانلود نرم افزار جلوگیری از حمله در کلش جلوگیری از حمله در Clash Of Clans جلوگیری از حمله در بازی Clash Of Clans جلوگیری از حمله Clash Of Clans جلوگیری از حمله سگ راه های جلوگیری از حمله سگ راه جلوگیری از حمله سگ چگونه از حمله سگ جلوگیری کنیم پيشگيري از حمله قلبي راههاي جلوگيري از حمله قلبي شهرهای احتمالی برای انتقال پایتخت شهرهای احتمالی انتقال پایتخت سراسیمه‌گی عناصر داعش، پیش از حمله احتمالی برای آزادسازی حویجه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها