freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362907/29  زمان: 14:07  1395/07/13  بازدید: 1,426

در مصاحبه با مارکا


ایسکو ستاره رئال مادرید از زمانی که به رئال پیوسته هنوز نتوانسته جایگاه ثابتی در این تیم به دست بیاورد. او در دو ماه گذشته فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد با این حال در فهرست جدید تیم ملی اسپانیا جای گرفته است.

 

به گزارش "ورزش سه"، ایسکو سال 2013 به عنوان یک پدیده از مالاگا به رئال پیوست و تنها زمانی به صورت ثابت بازی می کند که ستاره های اصلی رئال در خط میانی مصدوم باشند و این مساله با تغییر مربیان نیز پابرجا مانده است.

 

ایسکو که یکشنبه پس از مدت ها برابر ایبار از ابتدا به میدان رفت و البته نیمه دوم تعویض شد، تا 2018 با رئال قرارداد دارد و هنوز خبری از تمدید آن نیست. او در این رابطه به مارکا گفت:" نمی دانم. واقعیت این است که هنوز به این مساله خیلی فکر نکرده ام. هنوز هم از باشگاه با من تماسی برای تمدید گرفته نشده است. در هر صورت نگران نیستم. در لحظه زندگی می کنم و همین مهم است.

 

 

 

 

البته از نظر من اینکه هنوز باشگاه با من در مورد تمدید صحبت نکرده، کمی عجیب است. اگر باشگاه تمایلی نداشته باشد خودم در خواست تمدید نخواهم کرد. این یعنی باید جدا شد و به نظر من بستگی ندارد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶:۴ دیده شده : ۱۳بار نویسنده : admin

در مصاحبه استخدامی چه میپرسند؟ در مصاحبه استخدام چه میپرسند در مصاحبه شغلی چه میپرسند در مصاحبه های استخدامی چه میپرسند؟ در مصاحبه استخدامی بانکها چه می پرسند در مصاحبه استخدامی بانک چه می پرسند؟ در مصاحبه استخدامی وزارت نیرو چه می پرسند؟ در مصاحبه استخدامی چی میپرسند در مصاحبه استخدامی چه میپرسن در مصاحبه استخدامی سپاه چه میپرسند در مصاحبه استخدامی چه بگوییم در مصاحبه شغلی چه بگوییم در مصاحبه چه سوالاتی می پرسند؟ در مصاحبه استخدامی چه سوالاتی می پرسند چه سوالاتی در مصاحبه دکتری می پرسند؟ در مصاحبه لاتاری چه سوالاتی می پرسند؟ چه سوالاتی در مصاحبه بانک می پرسند در مصاحبه چه می پرسند در مصاحبه دکتری چه می پرسند در مصاحبه بانک چه میپرسند در مصاحبه عقیدتی چه می پرسند در مصاحبه حضوری چه می پرسند در مصاحبه تخصصی چه می پرسند در مصاحبه ها چه می پرسند در مصاحبه سپاه چه می پرسند در مصاحبه چه بپرسیم؟ در مصاحبه استخدامی چه بپرسیم؟ در مصاحبه چه سوالاتی بپرسیم در مصاحبه شغلی چه بپرسیم چه سوالاتی در مصاحبه شغلی بپرسیم در مصاحبه بانکها چه می پرسند در مصاحبه بانک پاسارگاد چه میپرسند در مصاحبه بانک سپه چه میپرسند در مصاحبه استخدامی بانک پاسارگاد چه میپرسند در مصاحبه اول بانک پاسارگاد چه میپرسند مصاحبه بانک چه میپرسند در مصاحبه استخدامی برق چه میپرسند؟ در مصاحبه چگونه صحبت کنیم مصاحبه هدایتی با مارکا است که بیم است که سودایت روزگاری است که سودای بتان وقت است که بازآیی تلخ است که لبریز حقایق زرد است که لبریز دیری است که دلدار همین است که هست بیم است که سودایت دیوانه کند ما را بیم است که سودایت دیوانه کند بيم است كه سودايت ديوانه كند ما را روزگاری است که سودای بتان دین من است روزگاري است كه سوداي بتان روزگاري است كه سوداي بتان دين من است وقت است كه بازآيي ای پادشه خوبان وقت است که بازآیی تلخ است که لبریز حقایق شده است شعر تلخ است که لبریز حقایق شده است زرد است که لبریز حقایق شده زرد است که لبریز حقایق شعر زرد است که لبریز حقایق شده است دیری است که دلدار پیامی نفرستاد دیری است که دلدار پیامی نفرستاد ناصر فیض دیری است که دلدار پیامی ديري است كه دلدار پيامي نفرستاد شعر دیری است که دلدار پیامی نفرستاد دانلود آهنگ دیری است که دلدار پیامی نفرستاد همين است كه هست جامه عید من امسال همین است که هست همین که هستی خوب است در مصاحبه استخدامی بانک چه میپرسند در مصاحبه با مارکا/ ایسکو: عجیب است که پیشنهاد تمدید نداده‌اند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۰۵۱۱۵
  • تعداد نظرات : ۳۱۶
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴۶ ثانيه قبل
تبلیغات
برچسب ها
تبلیغات
آخرین جستجوها