freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیر شرکت اینتل در سخنان خود اظهار کرد که این شرکت باید در تمامی زمینه‌ها مشغول به فعالیت باشد و محصولات این شرکت باید در هر مکان و هر پیشه‌ای وجود داشته باشند.مدیر شرکت اینتل در نشست توسعه‌دهندگان سخنان بسیار جالبی را درباره اهداف آینده این کمپانی بزرگ به زبان آورد. در این نشست، برایان کرانیچ، مدیر ارشد اجرایی این شرکت به‌وضوح اعلام کرد که اینتل قصد دارد تا ساختارهای فعلی را متحول کرده و برای مواردی به غیر از پردازنده نیز شناخته شود.

این اقدام کرانیچ را می‌توان اقدامی هوشمندانه دانست زیرا بازار کامپیوترهای خانگی در حال سقوط است و به نظر نمی‌رسد که در این بازار شاهد رشد مجدد باشیم و در عرصه رقابت بر سر پردازنده‌های همراه نیز شرکت‌هایی مانند ARM از اینتل پیشی گرفته‌اند. به این ترتیب این شرکت کهنه‌کار خواهد توانست تا به بقای خود ادامه بدهد.

شایان ذکر است که آغاز فرایند حضور اینتل در بازارهایی به‌غیراز پردازنده‌ها به چند سال گذشته بازمی‌گردد و در طول این مدت این شرکت در رده محصولاتی مانند فناوری‌های پوشیدنی، فعالیت چشمگیری داشته و حتی چند شرکت را نیز در این راستا خریداری کرده است.

نگاه اینتل به افق‌های نوین کاری

البته بزرگ‌ترین بازاری که اینتل به آن چشم دوخته است، بازار اینترنت اشیاء است و به همین دلیل نیز کرانیچ معتقد است که اینتل باید در تمامی محیط‌ها حضورداشته باشد. او در سخنان خود با اشاره به این موضوع، برای تأکید گفته‌های خود اعلام کرد که اینتل باید حتی در چوب‌های گلف نیز ردپایی از فناوری‌های خود برجای نهاده باشد.

از دیگر بازارهای مورد علاقه کرانیچ می‌توان به بازار اسکن سه‌بعدی و برداشت عمقی تصاویر اشاره کرد که این بازار با توجه به آینده روشن و عدم وجود رقبای متعدد می‌تواند بازاری ایدئال برای شرکت اینتل محسوب شود و آینده این شرکت را تضمین نماید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹:۳۸ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۴
  • تعداد حاضران : ۱۸۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها