freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کمپانی آمازون در سر دارد که 400 نفر کارمند جدید را برای ارتقا دادن به بلندگو‌های اکو و الکسا استخدام کند.

جف بزوس مدیر عامل آمازون در ماه می اعلام کرد که این شرکت بیش از هزار نفر را برای توسعه بلندگوهای هوشمند اکو و آمازون به خدمت گرفته است، حال قرار است ۴۰۰ نفر دیگر به این مجموعه اضافه شوند.گروه‌هایی که در زمینه طراحی و عرضه بلندگوهای اکو و الکسا در آمازون فعالیت می‌کنند قصد دارند ۴۰۰ نفر کارمند جدید را به خدمت بگیرند.

افرادی که قرار است در این زمینه استخدام شوند باید در زمینه‌هایی همچون مهندسی داده‌ها، مدیریت محصولات، هوش مصنوعی، خودآموزی به رایانه‌ها و غیره تخصص داشته باشند.

این افراد در محل‌های مختلفی مشغول به کار خواهند شد که از دفاتر مرکزی آمازون در سیاتل تا شهرهای دیگر آمریکا مانند تمپه، آریز، کمبریج، سانی ویل و ... در نوسان است. کارشناسان معتقدند این میزان استخدام نشان‌دهنده رونق بازار محصولات مبتنی بر فناوری هوشمند و هوش مصنوعی در آینده است.

کارشناسان می‌گویند آمازون قصد دارد محصولات بیشتری را با بلندگو‌های اکو و الکسا که توان درک فرامین صوتی را دارند سازگار کند. این شرکت در ماه سپتامبر نمونه‌ای ارزان قیمت از این محصول موسوم به اکو دات را هم عرضه کرد که تنها ۴۹ دلار قیمت دارد. این محصول هم قادر به درک فرامین صوتی است و هم می‌تواند مانند یک بلندگوی عادی عمل کند.

آمازون قصد دارد محصولات و تولیدات دیگر شرکت های دنیای فناوری را هم با بلندگوهای هوشمند خود سازگار کند تا بتوان از آنها برای انجام انواع خرید، سفارش بلیط و رزرو هتل، تاکسی گرفتن، دریافت تازه‌ترین اخبار و اطلاعات، انجام فعالیت‌های تجاری و غیره استفاده کرد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲:۷ دیده شده : ۹۲بار نویسنده : admin

کارمند جدید کارمند جدید دولت کارمندان جدید بانک توسعه تعاون کارمندان جدید بانک توسعه تعاون ۱۳۹۲ کارمندان جدید بانک توسعه برخورد با کارمند جدید کارمندان جدید بانک تعاون معرفی کارمند جدید سامانه جدید کارمند ایران سایت جدید کارمند ایران کارکنان جدید بانک توسعه تعاون وبلاگ کارمندان جدید بانک توسعه تعاون نحوه برخورد با کارمند جدید نامه معرفی کارمند جدید آدرس جدید سایت کارمند ایران آمازون در کجاست آمازون در ایران نمایندگی آمازون در ایران تبلت امازون در ایران سایت امازون در ایران فروشگاه امازون در ایران نماینده آمازون در ایران آمازون ایرانی آمازون ایران خرید از آمازون در ایران قیمت تبلت آمازون در ایران زندگی در آمازون زندگي در آمازون زندگی قبیله ای در آمازون زندگی در جنگل آمازون زندگی در جنگلهای آمازون زندگي در جنگل هاي آمازون فیلم زندگی در آمازون زندگی آمازون شکار در آمازون عضویت در آمازون ماهیگیری در آمازون ازدواج در آمازون فروش در آمازون فروش کتاب در آمازون نحوه فروش در آمازون فروش در سایت آمازون فروش اجناس در آمازون فروش آمازون فروش آمازون کیندل فروش آمازون پیشانی آبی فروش آمازون گیفت کارت فروش آمازون فایر فون زایمان در آمازون برای توسعه رزق دعا برای توسعه رزق دعا برای توسعه رزق و روزی ذکر برای توسعه رزق دعایی برای توسعه رزق ورزش برای توسعه و صلح آموزش برای توسعه پایدار آموزش توسعه پایدار کتاب آموزش برای توسعه پایدار دهه آموزش برای توسعه پایدار جزوه آموزش برای توسعه پایدار آموزش توسعه پایدار محیط زیست دانلود کتاب آموزش برای توسعه پایدار اجلاس جهانی آموزش برای توسعه پایدار نمونه سوالات آموزش برای توسعه پایدار اسکن کتاب آموزش برای توسعه پایدار دعا توسعه رزق دعای توسعه رزق دعای توسعه رزق وروزی وادای قرض دعاء لتوسعة رزق دعا جهت توسعه رزق از امام جواد دعای توسعه رزق و روزی تئاتر برای توسعه سیاستهایی برای توسعه وسازماندهی تولید مثال برای توسعه بازار مثال برای استراتژی توسعه بازار مثال استراتژی توسعه بازار بیمه توسعه برای موتور سیکلت بیمه موتورسیکلت توسعه قیمت بیمه توسعه موتور سیکلت قیمت بیمه توسعه برای موتور سیکلت نرخ بیمه توسعه موتور سیکلت پیشنهادات برای توسعه گردشگری پیشنهاد برای توسعه گردشگری استخدام ۴۰۰ کارمند جدید در آمازون برای توسعه بلندگوهای هوشمند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۶
  • تعداد حاضران : ۱۸۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها