freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362939/40  زمان: 14:51  1395/07/13  بازدید: 172

ووک که بعد از یک سال دوری به تیم ملی اضافه شده آماده فداکاری برای موفقیت تیم ملی کره جنوبی است.

به گزارش "ورزش سه"، کیم شین ووک مهاجم کره جنوبی می گوید که آماده است تا برای آسان شدن صعود این تیم در مسیر جام جهانی فداکاری کند. کیم که بعد از آگوست 2015 برای اولین بار به تیم ملی دعوت شده در لیست 23 نفره و نهایی اولی اشتلیکه برای دیدار برابر قطر و ایران قرار دارد. کیم در این باره می گوید: از اینکه در تیم ملی حضور دارم افتخار می کنم. از زمانی که در تیم جدیدم، چونبوک موتورز حضور دارم، تلاش زیادی برای کسب پیروزی و حضور در تیم ملی داشتم.


مهاجم 196 سانتی متری کره جنوبی که گل تساوی بخش تیمش در دیدار برابر سانگجو را به ثمر رسانده بود تا رکورد 33 بازی بدون شکست این تیم حفظ شود معتقد است که می تواند برای هم بازیان خود فضا سازی زیادی انجام دهد و می خواهد همه چیزی که در توان دارد را در زمین ارائه دهد.


او از بازی برابر قطر خاطرات خوبی دارد و سال 2012 موفق به گلزنی برابر این تیم شده است. کیم در 33 بازی برای تیم ملی 3 گل به ثمر رسانده که البته آمار خوبی نیست. او درباره حضور دوباره برابر قطر گفت: من فکر می کنم برابر تیم های با تفکر دفاعی قدرتمند هستم. در نبردهای هوایی عملکردی قدرتمندانه دارم و می توانم به هم تیمی هایم کمک کنم.


کیم نظر جالبی درباره ستاره تاتنهام سون هیونگ مین دارد: برای بازی ملی من حاضرم خودم را قربانی کنم تا سونگ به فرم خوب خود باز گردد. اکنون من آماده هستم تا چیزهایی را ارائه کنم که پیش از این از من ندیدید.
کره جنوبی در اولین دیدار خود میزبان قطر است و بعد از آن باید برای برگزاری دیدار با تیم ملی ایران به تهران سفر کند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶:۳۲ دیده شده : ۱۱۸بار نویسنده : admin

مهاجم كرة القدم مهاجم كرة القدم بالانجليزي مهاجم كرة قدم تدريب مهاجم كرة القدم اساسيات مهاجم كرة القدم مميزات مهاجم كرة القدم واجبات مهاجم كرة القدم المهاجم في كرة القدم المهاجم كرة القدم مهاجم كرة قدم تشيكى برای هر ستاره ای که ناگهان در آسمان برای هر ستاره ای که ناگهان برای هر ستاره ای شعری برای ستاره ها شعر ستاره ها شعر ستاره های فروغ فرخزاد شعر ستاره های سربی شعر ستاره های سربی ابی شعر ستاره هاي سربي شعر ستاره ها رفتنو شعر ستاره ها از فروغ شعر ستاره ها از فریدون مشیری ستاره برای وبلاگ کد ستاره برای وبلاگ قالب ستاره برای وبلاگ شکلک ستاره برای وبلاگ کدبارش ستاره برای وبلاگ حباب ستاره برای وبلاگ ستاره وبلاگ کد ریزش ستاره برای وبلاگ کد حباب ستاره برای وبلاگ کد فوران ستاره برای وبلاگ ستاره برای ازدواج ستاره چینی برای ازدواج ستاره بینی برای ازدواج ستاره شناسی برای ازدواج ستاره جفت برای ازدواج ستاره شماری برای ازدواج دیدن ستاره برای ازدواج ستاره گرفتن برای ازدواج حساب ستاره برای ازدواج ستاره ازدواج ستاره برای کامنت شکلک ستاره برای کامنت شکل ستاره برای کامنت ستاره برای فتوشاپ براش ستاره برای فتوشاپ پلاگین ستاره برای فتوشاپ دانلود براش ستاره برای فتوشاپ دانلود شیپ ستاره برای فتوشاپ شیپ ستاره برای فتوشاپ عکس ستاره برای فتوشاپ دانلود ستاره برای فتوشاپ شکل ستاره برای فتوشاپ افکت ستاره برای فتوشاپ شعر برای ستاره شعر ستاره برای کودکان شعری برای ستاره شعر عاشقانه برای ستاره شعر برای اسم ستاره شعر ستاره شعر ستاره ای بدرخشید شعری ستاره کد بارش ستاره برای وبلاگ کد ستاره باران برای وبلاگ کد پرتاب ستاره برای وبلاگ کد ستاره چشمک زن برای وبلاگ کد های بارش ستاره برای وبلاگ کد ستاره باران وبلاگ قالب ستاره برای بلاگفا قالب ستاره شب برای بلاگفا قالب متحرک ستاره برای بلاگفا قالب ستاره بلاگفا کد قالب ستاره برای بلاگفا قالب وبلاگ ستاره برای بلاگفا قالب ماه و ستاره برای بلاگفا قالب شب پر ستاره برای بلاگفا کد قالب ستاره شب برای بلاگفا تاتنهام هاتسپر باشگاه تاتنهام هاتسپر باشگاه فوتبال تاتنهام هاتسپر سایت تاتنهام هاتسپر معرفی باشگاه تاتنهام هاتسپر تاتنهام بازل تاتنهام ويكي پديا تاتنهام چلسی تاتنهام 5 چلسی 3 پخش زنده تاتنهام چلسی پیش بازی تاتنهام چلسی چلسی تاتنهام فینال بازی تاتنهام چلسی نتیجه چلسی تاتنهام خلاصه چلسی تاتنهام خلاصه بازی تاتنهام چلسی تاتنهام ویکی باشگاه تاتنهام ویکیپدیا تیم تاتنهام ویکیپدیا تاتنهام در ویکی پدیا تاتنهام فهرست بازیکنان تاتنهام انگلیس تیم فوتبال تاتنهام انگلیس بازیکنان تیم تاتنهام انگلیس انگلیسی تاتنهام باشگاه تاتنهام انگلیس پرچم تاتنهام انگلیس بازیکنان تاتنهام انگلیس سایت باشگاه تاتنهام انگلیس آرم باشگاه تاتنهام انگلیس تاتنهام آرسنال ترکیب آرسنال تاتنهام بازی آرسنال تاتنهام پیش بازی تاتنهام آرسنال تاتنهام فولام نتیجه فولام تاتنهام تاتنهام فوتبال تیم فوتبال تاتنهام نتیجه فوتبال تاتنهام مهاجم كره القدم مهاجم کره آماده فداکاری برای ستاره تاتنهام

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها