freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: اینک انتظار مردم جهان نسبت به فوتسال ما تغییر کرده و کسی از ما توقع ندارد مسابقات آینده خود را بدون موفقیت ترک کنیم.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: بازیکنان و کادرفنی، جام جهانی خیلی خوبی را تجربه کردند. یک اتفاق خاص رخ داد و بدون شک کسب افتخار بزرگ و عنوان سومی جام جهانی کلمبیا حاصل تجارب سال‌های گذشته، زحماتی که کادرفنی کشیده و مدیریت‌هایی است که پشت این کادر بودنده‌اند و در نهایت نتیجه‌ای را به بار آورد که مسئولیت سنگین و خطیری را به همراه دارد.

وی افزود: با توجه به افتخاری که ملی‌پوشان به دست آورده‌اند، اکنون انتظار کل دنیا، مسئولان و تیم‌های حاضر در مسابقات، از ما تغییر کرده و دیگر نمی‌توان ضعیف ظاهر شد. مردم دنیا روی ایران حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند و انتظار دارند که در میادین آینده در حد و اندازه این عنوان ظاهر شوند.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: برای اینکه بتوانیم در میادین مهم پیش روی خود طی سال‌های آینده موفق باشیم و به عنوان حریف سرسخت و قَدَر به میدان مسابقه رویم، نیازمند برنامه‌ریزی ویژه‌ای هستیم. قدر مسلم بازیکنانی که در کلمبیا افتخارآفرین بودند، برای جام جهانی دیگر حضور نخواهند داشت. باید از اکنون یک برنامه ویژه برای تیم ملی زیر 20 سال که در مسابقات آسیایی آینده شرکت می‌کنند طراحی کنیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم. بازی‌های تدارکاتی، موارد فنی، حمایت باشگاه‌ها، نحوه حضور بازیکنان و استفاده کادرفنی از آنها باید در یک برنامه‌ریزی مفصل و فنی با حضور رئیس فدراسیون، رئیس سازمان لیگ و کارشناسان بررسی و تصویب شود تا بتوانیم فعالیت خود را شروع کنیم.

ترابیان با بیان اینکه امروز برای شروع تمرینات فوتسال خیلی دیر است عنوان کرد: تمام دنیا فعالیت‌های خود را برای مسابقات آسیایی و جام جهانی آغاز کرده‌اند و ما نیز باید از همین امروز برنامه‌های خود را آغاز کنیم. معتقدم امروز دیر است و باید با برنامه‌ریزی دقیق، روند فعالیت‌های تمرینی و دیدارهای تدارکاتی را ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: نباید در باد این موفقیت بخوابیم و باید کار را از همین امروز شروع کنیم. تیم ملی زیر 17 سال در المپیک 2018 حضور خواهد داشت و باید برنامه‌های اجرایی آن به زودی استارت بخورد. دیگر دنیا از ما توقع ندارد که در مسابقات حاضر شویم و بدون موفقیت عرصه رقابت‌ها را ترک کنیم. فوتسال خودش را به دنیا، مردم ایران و مسئولان فدراسیون ثابت کرده است و اکنون زمان آن است که از سوی مسئولان فدراسیون حمایت شویم تا پاسخگوی این انتظار به وجود آمده باشیم. بر همین اساس، فردا (چهارشنبه) در فدراسیون حضور خواهم داشت و با مسئولان صحبت خواهم کرد تا ببینم برای فوتسال چه دیدگاهی دارند و چه برنامه‌ای را باید در دستور کاری خود قرار دهیم.

 رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی از مذاکره با با 10 کشور مختلف برای برگزاری دیدارهای دوستانه خبر داد و گفت: در کلمبیا با 10 کشور مختلف صحبت کردم و خواستار همکاری‌های مختلفی در زمینه‌های تیم‌های بزرگسالان، بانوان و تیم‌های پایه شدم که این کشورها از برنامه‌های ما استقبال کردند. به نظر من این جلسات، زمانی نتیجه می‌دهد که بتوانیم برنامه مدون خود را پیاده کنیم و با برگزاری اردوها و دیدارهای تدارکاتی، تیم‌های قدرتمندی را آماده و به مسابقات اعزام کنیم.

وی در پایان با قدردانی از صداوسیما به خاطر درنظرگرفتن برنامه‌ای ویژه برای فوتسال، افزود: از روابط عمومی فدراسیون به خاطر  اهمیت و برنامه‌هایی که برای استقبال از تیم ملی فوتسال انجام داده است، تقدیر و تشکر می‌کنم. همچنین از حمایت‌های مهدی تاج، علی کفاشیان، مردم عزیز ایران و تمامی افرادی که در این مدت حامی تیم ملی فوتسال بوده‌اند، تشکر می‌کنم چرا که حمایت این عزیزان باعث شد تا ما در عرصه بزرگ جام جهانی موفق باشیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸:۵ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin

مردم جهان مردم جهان سوم مردم جهان چه مى خورند نظر مردم جهان درباره ایران زیباترین مردم جهان شادترین مردم جهان شادترين مردم جهان ثروتمندترین مردم جهان تعداد مردم جهان پولدارترین مردم جهان نظر مردم جهان درباره ایرانی ها نظر مردم جهان درباره ایرانیان نظر مردم جهان در مورد ایران نظر مردم دنیا درباره ایرانیان نظر مردم دنیا درباره ایران نظر مردم دنیا درمورد ایران نظر مردم جهان درباره ی ایران نظر مردم جهان درباره زنان ایرانی نظر مردم جهان درباره والیبال ایران زیباترین مردم جهان در کدام کشورند زیباترین مردم دنیا زیباترین مردم دنیا کدام کشور ایرانیان زیباترین مردم جهان رده بندی زیباترین مردم جهان لیست زیباترین مردم جهان رتبه بندی زیباترین مردم جهان شادترین مردم جهان 2012 شادترین مردم جهان 2014 شادترین مردم جهان 2015 شادترین مردم جهان در سال 2014 شادترین مردم جهان در سال 2012 شادترین مردم دنیا 2013 شادترین مردم دنیا 2014 شادترین مردم دنیا چرا شادند؟ شادترین مردم دنیا ثروتمندترین مردم دنیا ثروتمندترین مردم کشورهای جهان پنج نفر از ثروتمندترین مردم جهان تعداد کل مردم جهان تعداد مردم دنیا پولدارترین مردم دنیا لیست پولدارترین مردم جهان از ماست که بر ماست از ماست که بر ماست به انگلیسی از ماست که بر ماست یعنی چه از ماست که بر ماست صادق از ماست که بر ماست عقاب از ماست که بر ماست سیاوش قمیشی از ماست که بر ماست البوم از ماست که بر ماست دانلود از ماست که بر ماست ترجمه انگلیسی از ماست که بر ماست تهی از ما بهترون از ما بهترون فیلم کامل از ما بهترون کامل از ما بهترون لینک مستقیم از ما بهترون جن از ما بهترون چیست از ما بهترون بهزاد پکس از ما بهترون دانلود از ما بهترون 2 از ما بهترون رمان از ماههای سریانی از ماههای سریانی حل جدول یکی از ماههای سریانی ماه هفتم از ماههای سریانی از ماست كه بر ماست از ماست كه بر ماست شهرام شكوهي از ماههای رومی از ماههای رومی در جدول از ماههای رومی در حل جدول از ماههای مشهور رومی از مالزی چی بخریم از مالزی چی بخرم از مالزی چه بخریم از ماهی های دریای خزر تصاویری از ماهی های دریای خزر ماهي هاي درياي خزر ماهی های دریای خزر و خلیج فارس ماهی های دریای خزر و خلیج فارس و عمان ماهی های دریای خزر+عکس ماهی های دریا خزر از ماهی های دریا خزر از ماهی های دریایی خزر عکس از ماهی های دریای خزر از مادرم متنفرم از پدر مادرم متنفرم چرا از مادرم متنفرم از مادر شوهرم متنفرم از مادر زنم متنفرم چرا من از مادرم متنفرم از مادر بزرگم متنفرم از مادر شوهر متنفرم از مادر همسرم متنفرم از ماشین های راهسازی از ماشین آلات راهسازی عکس از ماشین آلات راهسازی ترابیان: انتظار مردم جهان از ما تغییر کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها