freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362941/40  زمان: 15:13  1395/07/13  بازدید: 204

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید که عزم خود را برای توجه بیشتر به فوتسال جزم کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از درخشش تیم ملی فوتسال در جام جهانی مهم ترین خواسته بازیکنان و کادرفنی تیم سوم جهان تنها یک نکته بود؛ اهمیت به فوتسال به اندازه ی بزرگی و افتخارات. نکته ای که به نظر می رسد زمان رعایت و رسیدگی به آن فرا رسیده و البته رئیس فدراسیون فوتبال نیز این موضوع را اعلام کرده است. تاج می گوید: خود بازیکنان فوتسال هم می‌دانند فدراسیون عزمش را جزم کرده تا بیشتر به فوتسال اهمیت بدهد. آقای ناظم‌الشریعه هم تلاش می‌کنند تا در آینده وضعیت بهتری داشته باشیم.


رئیس فدراسیون البته قبول دارد که اگر امکانات بیشتری در اختیار فوتسال قرار می گرفت، این تیم اکنون وضعیت به مراتب بهتری داشت. فوتسالی ها نداشتن تدارکات کافی و بازی های دوستانه مناسب را دلیل نتایج دور از انتظار این تیم در مرحله گروهی اعلام کردند که شاید اگر موتور فوتسالی ها زودتر روشن می شد، رنگ مدال ما تغییر می کرد. تاج با فراموش نکردن این اشتباه بزرگ می گوید: به اعتقاد من تیم ملی فوتسال ایران قابلیت قهرمان شدن در این رقابت‌ها را داشت ولی افسوس من هم قبول دارم که برای قهرمانی به امکانات دیگری نیازمندیم. باید از نظر لجستیکی شرایط خوب و همینطور لیگ عالی‌ای داشته باشیم. در حال حاضر برخی از این پازل را در اختیار داریم. این یک شروع برای یک انتخاب مثبت است.


فوتسالیتهای ملی پوش وعده داده بودند که اگر به فوتسال توجه کافی انجام گیرد این رشته ورزشی می تواند تبدیل به یکی از قدرتهای برتر جهان شود و حالا باید منتظر واکنش فوتسالی ها به این اتفاق ماند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸:۵۸ دیده شده : ۹۰بار نویسنده : admin

فوتسال برای اندروید بازی فوتسال برای اندروید دانلود فوتسال برای اندروید فوتسال اندروید دانلود بازی فوتسال برای اندروید بازی فوتسال برای اندروید بدون دیتا گیم فوتسال برای اندروید دانلود بازی فوتسال برای اندروید4 دانلود برنامه فوتسال برای اندروید دانلود رایگان بازی فوتسال برای اندروید فوتسال برای کامپیوتر بازی فوتسال برای کامپیوتر دانلود فوتسال برای کامپیوتر دانلود بازی فوتبال برای کامپیوتر 2012 خرید بازی فوتسال برای کامپیوتر دانلودرایگان بازی فوتسال برای کامپیوتر دانلود بازی های فوتسال برای کامپیوتر گیم فوتسال برای کامپیوتر فوتسال کامپیوتر خرید پستی بازی فوتسال برای کامپیوتر بازی فوتسال برای Pc دانلود بازی فوتبال برای Pc فوتسال برای بانوان فوتسال بانوان ایران فوتسال بانوان ایران ژاپن فوتسال بانوان ايران فوتسال بانوان پرسپولیس فوتسال بانوان لیگ برتر فوتسال بانوان کرج فوتسال بانوان جنوب شرق فوتسال بانوان قزوین فوتسال بانوان زنجان فوتسال برای همیشه بازی فوتسال برای کامپیوتر2016 دانلود بازی فوتبال برای کامپیوتر دانلود بازی فوتبال برای کامپیوتر با حجم کم بازی فوتسال کامپیوتر بازی فوتسال کامپیوتری دانلود بازی فوتبال بدون دیتا برای اندروید بازی فوتسال اندروید دانلود بازی Futsal برای اندروید بازی فوتسال برای گوشی اندروید بازی فوتسال اندروید2 دانلود فوتبال کامپیوتر دانلود رایگان بازی فوتسال برای کامپیوتر دانلود فوتسال کم حجم برای کامپیوتر دانلود بازی Futsal برای کامپیوتر دانلود فوتسال اندروید دانلود بازی فوتبال برای اندروید Futsal Game 2.2.0 دانلود Futsal اندروید دانلود بازی Futsal برای Pc دانلود بازی فوتسال برای کامپیوتر با لینک مستقیم بازی فوتسال 2012 برای کامپیوتر می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید می شود می توانیم فوتسال برای Pc فوتسال برای فدراسیون مهم می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها