freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، محمدحسین مقیمی در شورای اداری استان خوزستان ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، به تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید طی سه سال اخیر پرداخت و اظهار کرد: در زمینه‌های مختلف سیاست داخلی و خارجی‏، اقتصادی و اجتماعی فعالیت‌های زیادی از سوی دولت انجام شده است.

وی افزود:‌ در بُعد سیاست خارجی، دولت و رییس جمهور گفته بود که سعی ما بر تنش زدایی است و در این راستا با همه کشورهای جهان به جز آمریکا و رژیم اسرائیل ارتباطات خوبی برقرار شد؛ از سوی دیگر ارتباطات خوبی با کشورهای منطقه به جز عربستان و در برخی مقاطع با ترکیه برقرار شد و دولت توانست در بحث تنش‌زدایی گام‌های موفقی بردارد.

مقیمی ادامه‌داد: همچنین در بحث هسته‌ای پس از مذاکرات مفصلی که صورت گرفت در نهایت توافق‌ برجام حاصل شد که راه را برای روابط اقتصادی و سیاسی خارجی باز کرد و توانستیم روابط سیاسی و اقتصادی خود را نسبت به گذشته بهتر و از آن برای بهبود زیرساخت‌ها استفاده کنیم.

معاون وزیر کشور خاطرنشان‌ کرد: قبل از برجام فقط می‌توانستیم یک میلیون بشکه نفت آن هم به قیمت و ارز دلخواه به کشورهای مشخص صادر کنیم که این امر یک تجارت اجباری بود و هیچ چیز آن تابع روابط و ضوابط بین‌المللی نبود اما در حال حاضر بیش از 2 میلیون و 400 هزار بشکه نفت را به قیمت و با ارز دلخواه و به هر کشوری که بخواهیم صادر می‌کنیم؛ در واقع راه برای تجارت سالم همواره شده است.

مقیمی تصریح کرد: مسئولان کشور باید از این شرایط استفاده و کمبودها را جبران کنند و حداکثر توان خود را جهت احیای کمبودهای کشور در بخش‌های اقتصادی، صنعت و کشاورزی به‌کار بگیریم.

وی ادامه داد: دولت در این دو زمینه وظیفه خود را انجام داده و ما به عنوان نماینده دولت در استان‌ها باید حداکثر استفاده را از فرصت به‌ وجود آمده ببریم و وقت خود را صرف حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم کنیم.

مقیمی در ادامه به موضوع امنیت که تامین آن از جمله وظایف دیگر دولت است اشاره و خاطرنشان ‌کرد: در این رابطه با اقدامات انجام شده توسط شورای عالی امنیت و سایر شوراها، کوچکترین مشکلی در بحث تامین امنیت کشور به وجود نیامد و کشور در کمال امنیت و آرامش اداره شد که جا دارد از همه نیروهای مسلح و انتظامی، بسیج، سپاه و وزارت اطلاعات که امنیت کشور را از شرق و غرب تا شمال و جنوب کشور تامین کردند، تشکر کنم.

قائم مقام وزیر کشور درباره مسایل اجتماعی نیز اظهار کرد: از ابتدای آغاز فعالیت دولت مطالعات خوبی در خصوص آسیب‌های اجتماعی در وزارت کشور انجام و در نهایت تصمیمات خوبی گرفته شد و همه مکلف شدند در برابر  معضلات اجتماعی از جمله فقر، طلاق و حاشیه‌نشینی که درباره آن هم مقام معظم رهبری فرمودند در همه جای کشور مسئولین باید اقدامات موثری در زمینه رفع معضلات حاشیه‌نشینی انجام دهند، مسئولانه‌تر برخورد کنند.

قائم مقام وزیر کشور  گفت: اگر بخواهیم مسائل اجتماعی را به نتیجه برسانیم باید اقدامات موثری انجام دهیم تا آسیب‌های اجتماعی را محدود کنیم. در خوزستان نیز همه باید به صورت فعال به این مسئله بپردازند. نتایج اقدامات صورت گرفته در این خصوص هر شش ماه به دفتر رهبری ارسال می‌شود.

وی در رابطه با مسائل سیاسی نیز گفت: از زمان آغاز فعالیت دولت، دولت مطرح کرد که نشاط سیاسی و اجتماعی را در کشور برقرار می‌کند و احزاب، تشکل‌ها و گروه‌های سیاسی می‌توانند بدون محدودیت و در چارچوب قانون در کشور فعالیت خود را انجام دهند و از فعالیت‌ها، سخنرانی‌ها و برگزاری جلسات آن‌ها حمایت می‌شود. امروز همه احزاب منتقد و طرفدار دولت، حرف‌های خود را می‌زنند. اوج این فعالیت‌ها را در انتخابات هفتم اسفند 94 شاهد بودیم و جنب و جوش و آرامش در این انتخابات در کنار هم برقرار شد.

مقیمی ادامه ‌داد: در انتخابات گذشته هم تعداد شرکت‌کنندگان بیشتر از قبل بود و هم در بحث برگزاری جلسات بیش از هزار جلسه در کشور برگزار شد که فقط در مجموع 9 جلسه برگزار نشد که دو مورد آن مربوط به استان خوزستان بود. از این تعداد 4 مورد از سخنرانی‌های برگزار نشده به دلیل عدم حضور سخنران بود.

وی با بیان اینکه در انتخابات گذشته اوج نظام مردم‌سالاری دینی به نمایش گذاشته شد، گفت: در این راستا هم افرادی که انتخاب نشده بودند گله‌ای از برگزاری انتخابات نداشتند و هم افراد منتخب از برگزاری انتخابات راضی بودند.

معاون وزیر کشور تصریح‌ کرد: در امور سیاسی توانستیم نشاط سیاسی را ایجاد کنیم و فعالیت خانه احزاب از سر گرفته شد و دولت توانست وعده خود درباره ایجاد نشاط سیاسی را محقق کند. ان‌شالله به زودی در استان‌ها هم شورای خانه احزاب تشکیل خواهد شد و در انتخابات سال آینده نیز همانطور که در انتخابات سال گذشته گفتیم، بتوانیم از آرای مردم صیانت کنیم و با بی‌طرفی کامل زمینه ایجاد نشاط سیاسی را در کشور فراهم کنیم.

وی افزود: در خصوص مسایل اقتصادی، حل این مشکلات پیچیده است و به راحتی نمی‌توان آن‌ها را حل کرد. در کشورهای دیگر هم با تصمیم‌گیری‌های جدی و حیاتی مشکلات اقتصادی را حل می‌کنند. در این باره لازم بود در کشور آنالیزهای لازم صورت گیرد و به حل این مشکلات از جمله رکود و خروج واحدهای صنعتی از رکودی که عمده آن بعد از تغییر نرخ ارز صورت گرفت، بپردازیم.

مقیمی ادامه ‌داد: موضوع دیگر کاهش نرخ تورم بود که تیم اقتصادی دولت موفق شد این نرخ را به هشت درصد برساند. از سوی دیگر رشد اقتصادی 6.8- امروز به حدود 4.5 درصد رسیده و این در حالی است که در برنامه پنجم و ششم تاکید شده که نرخ رشد باید به هشت درصد برسد و هر چه در سال‌های قبل به آن نرسیدیم جزو تکالیف ماست که باید رشد هشت درصد هر ساله را جبران و رتبه اول منطقه را کسب کنیم.

قائم مقام وزیر کشور  ادامه داد: طبق قانون 2.5 درصد رشد به بهره‌وری و اصلاح روش‌های مدیریتی در همه بخش‌های تولیدی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری بر می‌گردد. برای رسیدن به رشد 8 درصد علاوه بر همه تلاش‌ها از جمله برجام، مهم‌ترین عامل رشد، بهره‌وری است. ما در شرایط خاصی هستیم و نیاز به تحول در روش‌های مدیریتی داریم و باید برنامه‌ریزی کنیم و خواست دولت هم همین است تا بتوانیم به رشد مورد نظر دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اقدامات دولت در بخش سلامت گفت: اگر دیروز 70 درصد هزینه‌های بخش سلامت توسط مردم پرداخت می‌شد، ‌امروز هفت درصد هزینه‌های حوزه سلامت در شهر و سه درصد این هزینه‌ها در روستاها توسط مردم پرداخت می‌شود و اگر امروز کسی به بیمارستان مراجعه کند 3 الی 7 درصد هزینه را می‌پردازد. از سوی دیگر هم‌اکنون یازده میلیون نفر از بیمه سلامت بهره‌مند هستند.

مقیمی بیان کرد: در ارتباط با گندم، امسال دوباره از واردات آن بی‌نیاز می‌شویم و حتی احتمال صادرات هم وجود دارد. از سوی دیگر تراز تجاری ما مثبت شده است، در صورتی که ما با کاهش قیمت نفت و خروج بسیاری از واحدها از چرخه تولید مواجه هستیم. تمام تلاش دولت در پنج، شش‌ماه باقی‌مانده خروج از رکود است که امیدواریم از آن هم عبور کنیم.

قائم‌مقام وزیر کشور خاطرنشان ‌کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی از زمانی که سیاست‌های آن در 24 بند ابلاغ شد با مجموع تصمیماتی که اتخاذ شده و تا پایان سال حرکت‌های خوبی در این زمینه صورت می‌گیرد.

وی خطاب به مسئولان استان تاکید کرد: باید با برگزاری جلسات کارشناسانه اهداف استان مشخص و مشکلات و معضلات برطرف شود و در نهایت به شاخص‌هایی که مدنظر جمهوری اسلامی است برسیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸:۳۵ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin

روشهای در آغوش گرفتن همسر نحوه در آغوش گرفتن همسر چگونگی در آغوش گرفتن همسر روشهای ریش درآوردن روشی برای ریش درآوردن در مورد سایر روشهای تشکیل کانی در مورد سایر روشهای تشکیل کانی ها در مورد ساير روشهاي تشكيل كاني ها در مورد ساير روش هاي تشكيل كاني ها تحقيق كنيد تحقیق در مورد سایر روش های تشکیل کانی ها تحقیق در مورد سایر روشهای تشکیل کانی نوآوری در روشهای تدریس علوم مدیریت وبلاگ مدیریت وبلاگ لوکس بلاگ مديريت وبلاگ در بلاگفا مدیریت وبلاگ فارسی مدیریت وبلاگ ها مدیریت وبلاگ میهن بلاگ مدیریت وبلاگ در میهن بلاگ مدیریت وبلاگ پرشین بلاگ مدیریت وبلاگ Blogfa مدیریت وبلاگ دربلاگفا مدیریت ورزشی مدیریت ورزشی چیست مدیریت ورزشی مقالات مدیریت ورزشی Pdf مدیریت ورزشی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی ورودی بهمن 91 مدیریت ورزشی Ppt مدیریت ورزشی ارشد مدیریت ورزشی ورودی 91 مدیریت ورزشی و رفتار حرکتی مدیریت و برنامه ریزی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی مدیریت و برنامه ریزی شهری مدیریت و برنامه ریزی محیط زیست مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی مدیریت و برنامه ریزی راهبردی مدیریت و برنامه ریزی خانواده مدیریت وای فای مدیریت وای فای اندروید مدیریت وای فای برای کامپیوتر مدیریت وای فای کامپیوتر مدیریت وای فای مودم مدیریت وای فای برای اندروید مدیریت وای فای در کامپیوتر مدیریت وای فای ویندوز مدیریت وای فای سیمبین مدیریت وای فای گوشی مدیریت و کنترل پروژه مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات پیام نور مدیریت و کنترل پروژه شیر محمدی مدیریت و کنترل پروژه پیام نور مدیریت و کنترل پروژه Ppt مدیریت و کنترل پروژه دکتر علی حاج شیرمحمدی مدیریت و کنترل پروژه حاج شیر محمدی مديريت و كنترل پروژه مدیریت و کنترل پروژه علی حاج شیرمحمدی مدیریت و رهبری مدیریت و رهبری آموزشی مدیریت و رهبری در سازمان مدیریت و رهبری آموزشی Pdf مدیریت و رهبری ایرانیان مدیریت و رهبری از دیدگاه اسلام مدیریت و رهبری در اسلام مدیریت و رهبری در هزاره سوم مدیریت و رهبری Pdf مدیریت و رهبری آموزشی کیمبل وایلز مدیریت وایرلس مدیریت وایرلس مودم مدیریت وایرلس اندروید مدیریت وایرلس خانگی مدیریت وایرلس در ویندوز 8 مدیریت وایرلس در اندروید مدیریت وایرلس در کافی نت مدیریت وایرلس برای اندروید مدیریت وایرلس کافی نت مدیریت شبکه وایرلس دانلود مدیریت وای فای برای کامپیوتر برنامه مدیریت وای فای برای کامپیوتر نرم افزار مدیریت وای فای برای کامپیوتر دانلود برنامه مدیریت وای فای برای کامپیوتر دانلود نرم افزار مدیریت وای فای برای کامپیوتر دانلود برنامه ی مدیریت وای فای برای کامپیوتر برنامه مدیریت وای فای کامپیوتر مدیریت ورزش مديريت ورزشي مدیریت ورزشهای هوای آزاد مديريت ورزش مدیریت وب سایت مدیریت وب سایت Epage مدیریت وب سایت لوکس بلاگ مدیریت وب سایت به شیوه هتلداران مدیریت وب سایت جوملا مدیریت وب سایت رایگان مدیریت وب سایت ماه ترین مدیریت وب سایت Ir مدیریت وب سایت ها مديريت وب سايت نیازمند تحول در روش‌های مدیریتی و بهره‌وری هستیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها