freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اگر خاطرتان باشد سال گذشته؛ شرکت دیزنی یک روبات به‌نام «ورتیگو» ساخت که می‌توانست از روی دیوارها بپرد. حالا این مفهوم یک قدم فراتر رفته و با الهام از دِرون به این قدرت رسیده که یک سرنشین هم داشته باشد.

این وسیله جدید که Ventooz نام دارد استفاده‌های زیادی می‌تواند داشته باشد. به‌عنوان مثال؛ از آن می‌توان برای حمل افرادی که وظیفه بازرسی؛ بازبینی یا مرمت ساختمان‌ها و سازه‌هایی مانند سدها را به‌عهده دارند؛ استفاده کرد.

از آن می‌توان به‌عنوان وسیله نجات برای کسانی که در مناطق خطرناک و در شرایط دشوار محاصره شده‌اند؛ استفاده کرد. البته این وسیله می‌تواند مانند وسایلی که در پارک‌های تفریح و سرگرمی به‌کار گرفته می‌شوند برای ترشح آدرنالین در افراد تشنه هیجان نیز کاربرد داشته باشد.

دِِرونی که از دیوار راست بالا می‌رود!

حالا ببینیم که چطور کار می‌کند. چهار چرخ آن مشابه پاهای یک اختاپوس عمل می‌کنند تا بتوانند به آن کمک کنند تا خیلی راحت به انواع سطوح بچسبد. دو عدد توربوفن هدایت کننده برای آن درنظر گرفته شده که برای وارد کردن نیروی بیشتر به سمت پایین استفاده شده است. یک پک بزرگ باتری یا سلول سوخت هیدروژنی؛ فن‌ها و موتورهای الکتریکی را به‌کار می‌اندازد. موتورهای الکتریکی چرخ‌ها را به‌حرکت درمی‌آورد و فعل‌وانفعالی که از این حرکت شکل می‌گیرد؛ می‌تواند به هدایت این وسیله در یک جهت مشخص کمک کند.

دِِرونی که از دیوار راست بالا می‌رود!

راننده‌ای که در قسمت کابین مانند این وسیله می‌نشیند؛ برای هدایت آن تنها باید یکی از دو اهرمی را که در دو طرف وی تعبیه شده؛ بکشد و به این ترتیب به فن‌ها برای حرکت به سمت جلو یا عقب فرمان بدهد. این وسیله اشکال مختلفی می‌تواند داشته باشد؛ اما شکل نهایی به میزان نیروی تولید شده و در دسترس؛ سطحی که قرار است روی آن جهش داشته باشد؛ مسافتی که باید طی کند و زاویه حرکتی که باید داشته باشد؛ بستگی دارد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵:۲۵ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin

از دیوار بالا رفتن اموزش از دیوار بالا رفتن تعبیر خواب از دیوار بالا رفتن ورزش از دیوار بالا رفتن تعبير خواب از ديوار بالا رفتن بالا رفتن از دیوار در خواب تعبیر از دیوار بالا رفتن در خواب بالا رفتن از دیوار راست بالا رفتن از دیوار پارکور بالا رفتن از دیوار با ماشین از دیوار رد شدن تعبیر خواب از دیوار رد شدن رد شدن از دیوار چین رد شدن از دیوار چین اپارات دیوار از داریوش دیوار داریوش و اصلانی دیوار داریوش دانلود دیوار داریوش و فرامرز دیوار داریوش اصلانی دیوار داریوش فرامرز اصلانی Mp3 دیوار داریوش فرامرز اصلانی دانلود دیوار داریوش شاعر دیوارهایی از آب دیوار از پیش ساخته دیوار پیش ساخته دیوار پیش ساخته بتنی دیوار پیش ساخته سبک دیوار پیش ساخته گچی دیوار پیش ساخته قیمت ديوار پيش ساخته بتني دیوار پیش ساخته کناف دیوار پیش ساخته محوطه دیوار پیش ساخته بتنی سبک دیوار از سنگ سیاهه خرید از دیوار خرید از دیوار مشهد خرید از دیوار تهران خرید از دیوار تبریز خرید از دیوار کرج خرید از سایت دیوار خرید ماشین از دیوار خرید خودرو از دیوار خرید مبل از دیوار خرید دیواراهواز عکس از دیوار چین عکس از دیوار چینی ساختمان عکس هایی از دیوار چین عکس از دیوار بزرگ چین عکس دیوار چین عکسهای دیوار چین عکس های زیبا از دیوار چین عکس انتهای دیوار چین عکس کامل دیوار چین عکس دیوار چین از کره ماه عبور از دیوار چین عبور از ديوار چين راز عبور از دیوار چین عبور کاپرفیلد از دیوار چین راز عبور از دیوار چین دیوید کاپرفیلد فیلم عبور از دیوار چین دانلود کلیپ عبور از دیوار چین راز عبور کاپرفیلد از دیوار چین فیلم عبور دیوید کاپرفیلد از دیوار چین کلیپ عبور از دیوار چین تصاویری از دیوار چین تصاویری از دیوار بزرگ چین تصاویر زیبا از دیوار چین تصاویر دیوار چین تصاویر دیدنی از دیوار چین عکس هوایی از دیوار چین راست بالان راسته راست بالان پاورپوینت راسته راست بالان درد سمت راست بالای شکم درد سمت راست بالای شکم در بارداری درد سمت راست بالای شکم نشانه چیست درد سمت راست بالاي شكم درد سمت راست شکم بالای ناف درد خفیف سمت راست بالای شکم درد سمت راست و بالای شکم درد ناحیه سمت راست بالای شکم درد در ناحیه سمت راست بالای شکم درد سمت راست و بالاي شكم درد سمت راست بالای بیضه می رود به انگلیسی می رود بابلسر می رود از فراق تو می رود از فراق تو خون میرود از فراق تو خون دل از دو دیده ام می رود دست به دست ملک می رود دست به دست کین دولت و ملک می رود دست به دست کین نعمت و ملک می رود دست به دست کاین دولت و ملک می رود دست به دست میرود از فراق تو خون میرود شهزاده اکبر می رود شهزاده اکبر سوی میدان دانلود نوحه میرود شهزاده اکبر متن نوحه می رود شهزاده اکبر دانلود مداحی می رود شهزاده اکبر میرود این لشکر از مازندران میرود این لشگر از مازندران دانلود مداحی میرود این لشکر از مازندران دانلود آهنگ میرود این لشکر از مازندران دانلود آهنگ میرود این لشگر از مازندران دانلود میرود این لشکر از مازندران مداحی میرود این لشکر از مازندران دانلود نوحه میرود این لشکر از مازندران مداحی میرود این لشگر از مازندران بهر فتح کربلا با کاروان میرود این لشکر از مازندران میرود بهنمیر پارک جنگلی میرود بهنمیر میرود از خیمه رهایش کنید میرود پشت دانلود جشن میرودپشت جشن میرودپشت سلام میرود پشت می رود شهزاده اکبر دِِرونی که از دیوار راست بالا می‌رود!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها