freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وقتی عکاس آژانس Getty Images عکسی از رقابت‌های المپیک می‌گیرد، این عکس به‌سرعت و در عرض چند دقیقه به مشتریان عرضه می‌شود. شاید باورش سخت باشد، اما برای دستیابی به این سرعت، برنامه‌ریزی چندساله صورت گرفته است.

 Ken Mainardis، معاون بخش تصاویر ورزشی Getty Images می‌گوید: «ما مذاکرات اولیه با کمیته بین‌المللی المپیک را حدود هفت سال پیش از برگزاری بازی‌ها آغاز کردیم. برای المپیک ریو، در سال 2009 با آن‌ها مذاکره کردیم. با همکاری کمیته المپیک، شرایط مناسب برای تعیین موقعیت عکاسان در میادین و نحوه برقراری ارتباط آن‌ها با بخش ویرایش تصاویر در مرکز اصلی خبری (main press center) مشخص شد. طراحی چنین شبکه‌ای به سال‌ها زمان نیاز دارد؛ زیرا رقابت‌ها در شهرهای مختلفی برگزار می‌شود و شبکه طراحی‌شده باید پاسخ‌گوی حدود یک‌ونیم میلیون عکسی باشد که در طول برگزاری المپیک گرفته می‌شود.» این شبکه مبتنی بر اتصالات اِتِرنت است و به عکاسان اجازه می‌دهد به شبکه متصل شوند. مدل‌های پیشرفته DSLR شرکت‌های کانن و نیکون، به عکاسان اجازه می‌دهد مستقیماً  کابل اِتِرنت را به دوربین خود متصل کنند، به طوری که دوربین به بخشی از شبکه تبدیل شود. Mainardis می‌گوید: «ما در مکان‌های مشخصی از محل بازی‌ها (خط پایان استخر یا پیست دو و میدانی) کابل‌هایی داشتیم و اگر عکاسان نیاز داشتند حرکت کنند، می‌توانستند دوربین را از یک محل اتصال جدا کرده و کمی آن‌سوتر، به کابل دیگری وصل کنند.»

در مناطقی با شرایط خاص نظیر کوهستان‌های سوشی (Sochi) در المپیک زمستانی سال 2014، شبکه مبتنی بر هات‌اسپات‌های وای‌فای بود. اما Mainardis می‌گوید: «ترجیح ما همیشه استفاده از کابل است؛ زیرا قابل اعتمادتر است. در این صورت دیگر نگران مشکلاتی نظیر تداخلاتی که گاهی در شبکه‌های مبتنی بر وای‌فای با آن روبه‌رو می‌شوید، نخواهید بود. با این حال در محیط‌هایی با شرایط دشوار، از هات‌اسپات‌ها استفاده می‌کنیم.» عکس‌هایی که این شبکه گرفته است، بلافاصله در اختیار ویرایشگران عکس در مرکز خبری (press center) قرار می‌گیرد. به گفته Mainardis، در آزمایش‌های صورت‌گرفته مشخص شد از طریق چنین شبکه‌ای، در عرض یک ثانیه حدود ده فریم قابل ارسال است. گروه فنی Getty Images سال گذشته به آزمایش این سامانه در محل‌های برگزاری بازی‌ها پرداختند.
گروهی حدود 110 نفر از عکاسان، ویرایشگران، متخصصان فنی و پشتیبانی به محل بازی‌ها اعزام شدند. از یک‌و‌نیم میلیون عکس گرفته‌شده در طول مسابقات، تنها 85 هزار عکسِ نهایی‌شده به عنوان خروجی در اختیار مشتریان این آژانس قرار می‌گیرد. بعد از انتخاب،  با نرم‌افزار فوتوشاپ، تنظیمات مختصری در رنگ و کنتراست اعمال شده و در صورت نیاز قاب‌بندی دوباره انجام می‌شود. با کمک نرم‌افزاری اختصاصی، عکس‌ها برچسب زده می‌شوند و فراداده‌هایی (metadata ) نظیر مشخصات دوربین و نوردهی، تاریخ و مکان گرفتن عکس به آن اضافه می‌شود. در مرحله نهایی نیز اطلاعاتی نظیر نام ورزشکاران و جزئیاتی درباره عکس اضافه می شود. Mainardis می‌گوید: «لحظه گرفتن عکس تا انتخاب عکس مناسب، انجام تصحیحات، قرار گرفتن روی شبکه و ارائه به مشتری نهایی، حدود 120 ثانیه طول می‌کشد.»

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷:۵۲ دیده شده : ۸۱بار نویسنده : admin

Stv 1200 Ltv 1200 Eksamen Stv 1200 Eksamensoppgaver Tidligere Eksamensoppgaver Stv 1200 Stv-600m 1200倍顕微鏡 در شبکه ثبت نشده است شماره در شبکه ثبت نشده است پیغام در شبکه ثبت نشده است در شبکه موجود نمیباشد کد در شبکه موجود نمیباشد کد در شبکه موجود نیست ایرانسل شماره در شبکه موجود نیست کد در شبکه موجود نیست همراه اول مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد شماره مشترک مورد نظر درشبکه موجود نمی باشد در شبکه موجود نیست کد در شبکه موجود نمیباشد ایرانسل کد در شبکه موجود نمیباشد همراه اول در شبکه های اجتماعی بازیگران در شبکه های اجتماعی عضویت در شبکه های اجتماعی امنیت در شبکه های اجتماعی تبلیغات در شبکه های اجتماعی بازاریابی در شبکه های اجتماعی چهرها در شبکه های اجتماعی اعتماد در شبکه های اجتماعی اخلاق در شبکه های اجتماعی تبلیغ در شبکه های اجتماعی در شبکه جم استخدام در شبکه جم تبلیغات در شبکه جم استخدام در شبکه جم تی وی تبلیغ در شبکه جم استخدام دوبلور در شبکه جم هزینه تبلیغات در شبکه جم مجری ایرانی در شبکه جم سریال ماه در شبکه جم سریال گمشده در شبکه جم در شبکه اجتماعی بازیگران در شبکه اجتماعی عضویت در شبکه اجتماعی عضویت در شبکه اجتماعی فیس نما هنرمندان در شبکه اجتماعی عضویت در شبکه اجتماعی هم میهن عضویت در شبکه اجتماعی کلوب جستجو در شبکه اجتماعی چهره ها در شبکه اجتماعی عکس بازیگران در شبکه اجتماعی در شبکه وجود ندارد شماره مورد نظر در شبکه وجود ندارد مشترک مورد نظر در شبکه وجود ندارد در شبکه نبودن ایرانسل کد در شبکه نبودن ایرانسل در شبکه Dns چیست Dns Server در شبکه چیست Preferred Dns Server در شبکه چیست Dns در شبکه چیست؟ در شبکه Gateway چیست Default Gateway در شبکه چیست شبکه در ویندوز 7 شبكه در ويندوز 7 آموزش شبکه در ویندوز 7 تنظیمات شبکه در ویندوز 7 شبكه كردن در ويندوز 7 ایجاد شبکه در ویندوز 7 مشکل شبکه در ویندوز 7 نصب شبکه در ویندوز 7 مشکلات شبکه در ویندوز 7 شبکه وایرلس در ویندوز 7 سفر 120 ثانیه‌ای عکس‌ها در شبکه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها