freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از گلوبال ریسرچ، آندری میشچنکو، معاون رییس امرکوم روسیه در مسکو گفت: در نتیجه ارائه رویکردهای جدید دفاع شهروندان، فهرستی از تاسیسات زیرزمینی این شهر تهیه شد. تاسیسات زیرزمینی مسکو 100 درصد قادر خواهد بودند تا از جمعیت این شهر محافظت کنند.

او هم‌چنین اضافه کرد که این دپارتمان اقدامات ضروری برای تقویت دفاع غیرنظامی را اتخاذ می‌کند. این دپارتمان چارچوب‌های قانونی را به روزرسانی و سیستم‌های  کنترل و هشدار را نوسازی می‌کند.

میشچنکو ادامه داد: ما بر روی تقویت سیستم آموزش عمومی در زمینه پدافند کشوری کار می‌کنیم.

قابل توجه این که وزارت ارتباطات، وزارت دارایی، وزارت صنعت، ذخیره کشوری روسیه و بانک روسیه بیش‌تر در بازرسی ناگهانی از ارتش روسیه نقش داشتند.

این نهادها برای آزمایش سیستم‌های‌شان برای یک جنگ احتمالی در حالت زمان جنگی کار کردند. روزنامه واشنگتن فیری بیکن به نقل از سرویس‌های اطلاعاتی ایالات متحده نوشت که روسیه به طور ناگهانی ساخت ابر پناهگاه‌های زیرزمینی را آغاز کرده است.

به نوشته این روزنامه ده‌ها پناهگاه زیرزمینی در سراسر این کشور در حال ساخت است.

کارشناسان تصریح کردند که ایجاد این پناهگاه‌ها با معرفی قریب الوقوع فرمان یکپارچه خودکار و سیستم کنترل نسل پنجم به نیروهای موشکی روسیه ارتباط دارد.

افزون به این همه طبق اعلام سرویس‌های مسوول سازمان دفاع غیرنظامی و واکنش اضطراری در سال ۲۰۱۵ برنامه ویژه‌ای در مسکو آغاز شد که طی آن پناهگاه‌های بمباران و پناهگاه‌های بارش‌های رادیواکتیو در همه مناطق پایتخت مسکو بازسازی یا ساخته شدند.

دو سال پیش روسیه رزمایشی به منظور منع یک حمله هسته‌ای به مسکو و ضربه تلافی‌جویانه انجام داد. گزارش می‌شود پوتین رییس‌جمهور روسیه از چمدان هسته‌ای در جریان این رزمایش‌ها استفاده کرد.

در سال ۲۰۱۵ ژنرال‌های روسی و آمریکایی برای اولین‌بار اظهار کردند که به جنگ هسته‌ای بین ایالات متحده و روسیه پیش از هر زمان دیگر نزدیک شدند.

مقامات امرکوم  اعلام کردند: با وجود این که اکثر مردم روسیه از جمله اهالی مسکو نمی‌دانند که پناهگاه‌های بمباران در مناطق‌شان در کجا واقع شده است اما فهرستی از آدرس‌های این پناهگاه‌ها وجود دارد. اکنون از این پناهگاه‌ها به خوبی نگهداری می‌شود تا به مردم این فرصت را بدهد تا در برابر حوادث اضطراری ساخته بشر و حمله هسته‌ای چندین روز را در آن‌جا سپری کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴:۱۷ دیده شده : ۷۹بار نویسنده : admin

مسکو برای زندگی حمله هسته ای به ایران حمله به تاسیسات هسته ای ایران حمله اسرائیل به تاسیسات هسته ای ایران فیلم حمله به نیروگاه هسته ای ایران فیلم حمله به تاسیسات هسته ای ایران فیلم حمله آمریکا به تأسیسات هسته ای ایران حمله هسته ای اسرائیل به ایران حمله به نیروگاه هسته ای ایران در فیلم حمله به نیروگاه هسته ای ایران حمله به نیروگاه هسته ای ایران در فیلم Transformers حمله هسته ای به ژاپن حمله هسته ای آمریکا به ژاپن حمله اتمی آمریکا به ژاپن می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید می شود می توانیم مسکو برای حمله هسته‌ای احتمالی آماده می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها