freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت تویوتا در اعلامیه‌ای خبر از به بازار آمدن مینی‌ربات همراه این شرکت در اواخر سال جاری میلادی (دی ماه 95) داده است که بهترین همراه در مسافرت است و با صاحبش صحبت و احساسات او را درک می‌کند.

به گزارش گروه علم و فناوری آنا به‌نقل از وب‌سایت تویوتا، نام «کیروبو» پیش از این وقتی به گوش‌ رسید که تویوتا نخستین نمونه عملیاتی از آن را به فضا فرستاد تا دور و بر ایستگاه فضایی بین‌المللی گشت بزند. کیروبو یک آدم‌ آهنی هوشمند و کوچک است که می‌تواند با همراهش صحبت کند و احساسات او را درک کند. اما این پرسش مطرح می‌شود که شرکت تویوتا که در عرصه خودروسازی بسیار موفق است، چرا باید به ربات رو بیاورد و این چه ربطی به فعالیت این شرکت دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید به کارآیی و محلی که کیروبو برای آن طراحی شده است، نگاهی بیندازیم. این ربات بندانگشتی برای نشستن در جالیوانی خودرو طراحی شده است تا در سفرهای جاده‌ای طولانی، همدم رانندگان تنها باشد.

تویوتا مینی‌رباتی برای جالیوانی خودرو ارائه کرد

ربات می‌تواند به زبان ژاپنی روان با مخاطبش مکالمه کند و با استفاده از دوربینش، احساسات او را درک و متناسب با حال راننده، بحث را برای او آرام‌بخش‌تر کند. او همچنین اطلاعات مربوط به رانندگی را به مرکز کنترل تویوتا می‌فرستد تا با استفاده از آن مهندسان بتوانند در ارتقاء هوش این ربات برای به‌روز رسانی‌های آینده و مؤثرتر شدن بحث‌هایش با راننده استفاده کنند.

تویوتا مینی‌رباتی برای جالیوانی خودرو ارائه کرد

بنابر این اعلام، نخستین تولیدات که بسیار محدود هم هستند، به‌ زودی در مؤسسه آیچی توکیو به علاقه‌مندان فروخته می‌شود و در سال 2017 ربات مینیاتوری مشابهی با تولید انبوه برای خرید عموم به بازار عرضه خواهد شد.

تویوتا مینی‌رباتی برای جالیوانی خودرو ارائه کرد

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷:۳ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin

جالیوانی برای ماشین جا لیوانی ماشین جالیوانی ماشین پراید زمان ارائه خودرو دنا کردپرس کردپرس نسخه موبایل کردپرس پیرانشهر کردپرس موبایل کردپرس کوبانی کردپرس مهاباد کردپرس عبدالله کاردانی کردپرس نیوز کردپرس کامیاران کردپرس کرمانشاه کرد موزیک کرد موزیک جدید کرد موزیک 7 کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه تویوتا مینی‌رباتی برای جالیوانی خودرو ارائه کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها