freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در چند سال اخیر، کمپانی Omron روباتی را به نام Forpheus طراحی کرده که می تواند در بازی پینگ پنگ با حریف انسانی خود به رقابت بپردازد. نخستین نمونه از این روبات در سال 2014 معرفی شد و در سال 2015 بروزرسانی شد. حالا در سال 2016 این کمپانی با نسخه 3.0 این روبات که بسیار بهتر از نسخه های قبلی است بازگشته است.
البته در طراحی این روبات حداقل در نگاه اول تفاوتی دیده نمی شود، اما بنا بر ادعای کمپانی سازنده، سنسورهای روبات ارتقا یافته اند تا واکنش های آن را حساس تر، سریعتر و دقیق تر کنند. همچنین این نسخه جدید می تواند در زاویه های غیرقابل پیش بینی پاسخ ضربات حریف را بدهد. اما شاید یکی از مهمترین تغییرات این است که این روبات حالا می تواند در میانه بازی سطح مهارتی خود را تغییر دهد.
در مدل سال گذشته، بازیکنان باید سطح دشواری بازی را خود انتخاب می کردند، اما روبات سال 2016 می تواند مهارت حریف را در طول بازی ارزیابی کند و سطح مهارت خود را با آن تطبیق بدهد.
چنین قابلیتی قطعا برای پرورش مهارت بازیکنان بسیار کاربردی است، اما Omron همچنین حضور این روبات در کارخانجات برای تسهیل امور را در نظر گرفته است. قابلیت این روبات به تشخیص فعالیت های انسان، می تواند به آن اجازه بدهد که در انجام امور به انسان کمک کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷:۱۰ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

ربات پینگ پنگ باز ساخت ربات پینگ پنگ باز روبات پينگ پنگ ربات پینگ پنگ ربات پينگ پنگ قيمت روبات پينگ پنگ روبات توپ انداز پینگ پنگ ربات توپ انداز پینگ پنگ فروش ربات توپ انداز پینگ پنگ پينگ پنگ باز جوان ايراني بازیپینگ پنگ بازی پلنگ صورتی بازی پلنگ صورتی برای کامپیوتر بازی پلنگ صورتی برای اندروید بازی پلنگ صورتی جدید بازی پلنگ صورتی جاوا بازی پلنگ صورتی رایگان بازی پلنگ صورتی 2 بازی پلنگ صورتی به صورت آنلاین بازی پلنگ صورتی کامپیوتر بازی پلنگ صورتی برای موبایل پینگ پنگ بازی پينگ پنگ بازي كردن بروسلي پینگ پنگ بازی بروسلی پینگ پنگ بازی آنلاین پینگ پنگ بازیهای اسیایی پینگ پنگ بازی فلش پينگ پنگ بازي چگونه پینگ پنگ بازی کنیم بازی پینگ پنگ اندروید بازی پینگ پنگ برای اندروید پینگ پنگ باز بی دست پینگ پنگ باز بی دست مصری بازي پينگ پنگ انلاين بازي پينگ پنگ سه بعدي بازي پينگ پنگ اندرويد بازي پينگ پنگ براي كامپيوتر دانلود بازی پینگ پنگ فلش بازی انلاین پینگ پنگ فلش بازی آنلاین پینگ پنگ فلش خور بازی فلشی پینگ پنگ بهترین پینگ پنگ باز جهان برترین پینگ پنگ باز جهان بهترین پینگ پنگ باز دنیا عکس بهترین پینگ پنگ باز جهان فیلم بهترین پینگ پنگ باز جهان بهترین پینگ پنگ باز زن جهان برترین پینگ پنگ باز دنیا بهترین پینگ پونگ باز دنیا چگونه بهتر پینگ پنگ بازی کنیم چگونه خوب پینگ پنگ بازی کنیم چگونه پینگ پنگ حرفه ای بازی کنیم است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم روبات پینگ پنگ باز Omron بازگشته است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها