freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


‌وحید ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، بیان کرد: بسیاری از افراد چاق به جای روی آوردن به ورزش و رژیم غذایی برای کاهش وزن به سراغ جراحی بدن می‌روند در حالی‌که باید بدانند جراحی درمان قطعی برای کاهش وزن نیست.

وی اظهار کرد: جراحی کاهش وزن برای همه افراد چاق کاربرد ندارد چراکه بسیاری از افراد استعداد چاقی دارند و از طرفی جراحی برای بدن معایبی در پی خواهد داشت.

این عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان اضافه کرد: با کمک ورزش و برنامه غذایی و بهره‌گیری از نظر کارشناسان فیزیولوژی و پزشکان تغذیه می‌توان به وزن ایده‌آل خود رسید.

ولی‌پور یادآور شد: ورزش یک راه ایمن و مؤثر برای کاهش وزن است و با کمک ورزش نه تنها بدن می‌تواند به فرم دلخواه برسد بلکه عضلات نیز تقویت می‌شوند.

این مدرس دانشگاه خاطرنشان کرد: اگر شخصی قصد عمل جراحی بدن برای کاهش وزن دارد ابتدا باید با پزشک مشورت کند و بعد از عمل نیز با متخصصین تغذیه در ارتباط باشد.

ولی‌پور افزود: افراد چاق باید همواره ورزش را در برنامه خود داشته باشند و در کنار رژیم غذایی سالم و درست را اجرا کنند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۱:۱ دیده شده : ۸۰بار نویسنده : admin

جراحی کاهش وزن جراحي كاهش وزن جراحی کاهش وزن همشهری جراحی معده برای کاهش وزن عمل جراحی کاهش وزن جراحی جهت کاهش وزن جراحی بعد از کاهش وزن جراحی برای کاهش وزن جراحی های کاهش وزن انواع جراحی کاهش وزن جراحی کاهش حجم ریه جراحی کاهش ارتفاع صورت جراحی کاهش عرض صورت عمل جراحی برای کاهش وزن عمل های جراحی کاهش وزن روشهای جراحی برای کاهش وزن وزن برای معافیت سربازی حداقل وزن برای معافیت سربازی وزن کم برای معافیت سربازی کمبود وزن برای معافیت سربازی وزن معافیت سربازی نسبت قد به وزن برای معافیت سربازی فرمول وزن برای معافیت سربازی وزن لازم برای معافیت سربازی فرمول محاسبه وزن برای معافیت سربازی وزن در معافیت سربازی وزن برای قد 165 وزن مانکنی برای قد 165 وزن نرمال برای قد 165 وزن ایده آل برای قد 165 وزن مناسب برای قد 165 سانتی متر وزن مناسب برای قد 165 سانت وزن برای معافی وزن برای معافیت از خدمت حداقل وزن برای معافیت کمبود وزن برای معافیت وزن معافیت وزن برای قد وزن مناسب برای قد بهترین وزن برای قد وزن مناسب برای قد 164 وزن مناسب برای قد 174 بهترین وزن برای قد 170 وزن مناسب برای قد 155 وزن مناسب برای قد 162 وزن مناسب برای قد 163 جراحی کاهش وزن برای همه چاق‌ها کاربرد ندارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها