freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا و به نقل از سایت MNT، بررسی‌های محققان آلمانی نشان داده است که ۲۵ دقیقه پیاده‌روی می‌تواند ۳ تا ۷ سال عمر را افزایش دهد. نیازی نیست که ورزشکار ماراتن یا بدنسازی باشید تا از فواید ورزش بهره‌ ببرید. با آمادگی جسمانی عادی و کمبود وقت نیز می‌توانید پیاده‌روی را در برنامه‌ خود بگنجانید.

نکات زیر می‌تواند به انجام پیاده‌روی در برنامه روزانه کمک کند:

۱- جلسات پیاده‌روی را کوتاه‌تر کنید:

اگر برنامه ورزشی پیچیده‌ای دارید و نمی‌توانید در روز ۲۰ دقیقه ورش کنید پیاده‌روی را در جلسات کوتاه‌تری انجام دهید. برای مثال ۱۰ دقیقه بعد از غذا پیاده‌روی کنید و ۱۰ دقیقه دیگر در زمانی که فرصت دارید، قدم بزنید. این نوع ورزش نیز می‌تواند مفید باشد.

۲- راه‌های طولانی‌تر را انتخاب کنید:

در پیاده‌روی‌های روزانه حتی برای انجام دادن کارهای عادی راه‌های طولانی‌تر را انتخاب کنید. برای مثال اگر می‌خواهید، خرید کنید مغازه دورتر را انتخاب کنید.

۳- پیاده‌روی کنید و حرف بزنید:

هنگامی که با تلفن صحبت می‌کنید یا می‌خواهید با شخصی ملاقات داشته باشید و در حال حرکت پیاده روی کنید. به جای اینکه برای صحبت کردن دور میز بنشینید با هم پیاده‌روی و صحبت کنید.

۴- برای خود همراه پیدا کنید:

بررسی‌ها نشان داده است که داشتن یک همراه در ورزش اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که زمان ورزش کردن طولانی‌تر شود. این کار پشتکار و ورزش را افزایش می‌دهد.

۵- همیشه آماده باشید:

معمولا در طول روز اوقات فراغت پیدا می‌شود. با این حال افراد در این زمان آمادگی ورزش کردن را ندارند. در این زمان داشتن کفش مناسب می‌تواند به خود کمک کند. سعی کنید همیشه در محل کار خود و در خانه لباس و کفش مناسب داشته باشد تا در زمان فراغت پیاده‌روی کنید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۱:۳ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin

برای پیاده روی اربعین مداحی برای پیاده روی اربعین شعر برای پیاده روی اربعین دوبیتی برای پیاده روی اربعین وسایل لازم برای پیاده روی اربعین ثبت نام برای پیاده روی اربعین اطلاعات ضروری برای پیاده روی اربعین متن زیبا برای پیاده روی اربعین لوازم مورد نیاز برای پیاده روی اربعین متن برای پیاده روی اربعین بهترین زمان برای پیاده روی بهترین زمان برای پیاده روی و کاهش وزن بهترین زمان برای پیاده روی در ماه رمضان بهترین زمان برای پیاده روی زنان باردار بهترین زمان برای پیاده روی و چربی سوزی بهترین زمان برای پیاده روی در دوران بارداری بهترین ساعت برای پیاده روی بهترین زمان مناسب برای پیاده روی بهترین زمان برای ورزش پیاده روی بهترین زمان برای پیاده روی چه موقع است پیادهروی برای لاغری پیادهروی لاغری پیادهروی برای دیسک کمر بهترین کفش برای پیادهروی بهترین کفش پیادهروی کفش مناسب برای پیادهروی کفش مناسب پیاده روی بیشتر درس خواندن راه های بیشتر درس خواندن راهکارهایی برای بیشتر درس خواندن انگیزه بیشتر برای درس خواندن راه هایی برای بیشتر درس خواندن لایک بیشتر در فیس بوک گرفتن لایک بیشتر در فیس بوک بیشتر شدن لایک در فیس بوک روش بیشتر لایک خوردن در فیس بوک چگونه در فیس بوک بیشتر لایک بخوریم ترفند لایک بیشتر در فیس بوک لایک خوردن بیشتر در فیس بوک چگونه در فیس بوک لایک بیشتر بگیریم لایک بیشتر فیس بوک نکته برای دریافت لایک و نظرات بیشتر در فیس بوک درآمد بیشتر بیشترین درامد در ایران بیشترین درآمد سرانه در دنیا بیشترین درآمد بیشترین درآمد اینترنتی بیشترین درآمد شغلی بیشترین درآمد با کمترین سرمایه بیشترین درآمد مهندسی در ایران درامد بيشتر بیشترین درآمد پاپ آپ بيشترين درآمد سرانه چگونه درامد بيشتري داشته باشيم بيشترين درامد راههاي درامد بيشتر چگونه بیشتر درس بخوانیم چگونه بيشتر درس بخوانيم چگونه بیشتر و بهتر درس بخوانیم لذت بیشتر در روابط زناشویی لذت بیشتر از روابط زناشویی در روابط زناشویی مرد بیشتر لذت میبرد یا زن لذت بیشتر در رابطه زناشویی لذت بیشتر از رابطه زناشویی لوت بیشتر در کلش لوت بیشتر در کلش اف کلنز لوت بیشتر در کلش اف کلن لوت بیشتر کلش گرفتن لوت بیشتر در کلش طول روز موديل طول الموديل روز طول روز طول روز و شب طول روز در نروژ طول روز در عربستان طول روز در سوئد طول روز قیامت طول روز در زمستان طول روزهای سال طول روز در قطب شمال طول روز و شب در ایسلند طول روز و شب در عربستان طول روز و شب در قطب طول روز و شب در نروژ طول روز و شب در سوئد طول روز و شب در استوا طول روز و شب در ایران طول روز و شب در کره ماه طول روز و شب برابر طول شب و روز در نروژ طول شبانه روز در عربستان طول روز عربستان لذت بیشتر درسکس لذت بيشتر در خودارضايي ۵ راه برای پیاده‌روی بیشتر در طول روز

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها