freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش " دی اسپورت"، فرزاد آشوبی که سابقه قهرمانی با تیم پرسپولیس تهران را در کارنامه خود دارد به تازگی از دنیای فوتبال کناره گیری کرده و در کنار مهدی پاشازاده در تیم راه‌آهن به حرفه مربیگری روی آورده است.

آشوبی که از پرداخت نشدن مطالبات و متعهد نبودن باشگاه ها به قراردادهایی که می‌بندند دل پری دارد در این خصوص به خبرنگار "ورزش‌سه" گفت: 20 روزی است که به تیم راه آهن اضافه شده ام و در حال کسب تجربه هستم. دلم نمی خواست فوتبال را کنار بگذارم. اما هر چه فکر کردم دیدم فایده ای ندارد و اینکه هر سال دستمزد شما را ندهند باعث شد تا دیگر انگیزه ای برای ادامه فوتبال نداشته باشم. با این تصمیم می خواستم هر چه زودتر به دنیای مربیگری وارد بشوم، چون مربیگری را دوست دارم و با آقا مهدی هم آشنایی داشتم و فعلا در خدمت تیم راه آهن هستم.

وی در خصوص شرایط تیم راه‌آهن ادامه داد: تیم خوبی داریم و اگر یک مقدار به شرایط مالی بچه ها رسیدگی شود، وضعیت خوبی پیدا می کنیم و امیدوارم مشکلات تیم ما حل شود.

فرزاد آشوبی از جمله بازیکنانی بود که در حذف پرسپولیس در مقابل پاس همدان از جام حذفی در ترکیب این تیم حضور داشت. وقتی از این بازیکن در این خصوص و مقایسه این شکست با باخت روز جمعه پرسپولیس در مقابل قشقایی شیراز پرسیدیم، آشوبی در پاسخ گفت: شرایط این بازی اصلا قابل قیاس با آن بازی نبود. ما در آن بازی با یک تیم لیگ برتری بازی می کردیم. درست است که این تیم در بین مدعیان نبود ولی در لیگ برتر حضور داشت. جام حذفی جام شگفتی ها است و قشنگی این جام هم به همین موضوع است.

وی در پایان در مورد شرایط راه‌آهن در این روزها اظهار داشت: واقعا مجموعه خوبی در تیم راه آهن فعالیت می کنند و مجموعه خیلی خوبی داریم. همه با تمام وجود در تلاش هستند و امیدوارم با رفع شدن مشکلات، این مجموعه به حق خود برسد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۲:۳۰ دیده شده : ۸۴بار نویسنده : admin

برای ادامه تحصیل چه باید کرد برای ادامه تحصیل در خارج چه باید کرد برای ادامه تحصیل در آلمان مدارک لازم برای ادامه تحصیل در آلمان شرایط سنی برای ادامه تحصیل در آلمان ادامه تحصیل در آلمان برای پناهندگان ادامه تحصیل در آلمان ادامه تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم ادامه تحصیل در آلمان پزشکی ادامه تحصیل در آلمان دکتری ادامه تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی ادامه تحصیل در آلمان با مدرک دانشگاه آزاد برای ادامه تحصیل مشاوره برای ادامه تحصیل انگیزه برای ادامه تحصیل مهاجرت برای ادامه تحصیل مشاوره برای ادامه تحصیل در خارج استخاره برای ادامه تحصیل راهنمایی برای ادامه تحصیل بهترین کشور برای ادامه تحصیل مشاوره برای ادامه تحصیل در خارج از کشور مشاوره برای ادامه تحصیل در ایتالیا مشاوره برای ادامه تحصیل در انگلستان مشاوره ادامه تحصیل مشاوره ادامه تحصیل در خارج از کشور مشاوره ادامه تحصیل در ترکیه مشاوره ادامه تحصیل در کانادا مشاوره ادامه تحصیل در آلمان انگیزه برای ادامه تحصیل ندارم ایجاد انگیزه برای ادامه تحصیل انگیزه ادامه تحصیل انگیزه ادامه تحصیل در مقطع دکتری انگیزه ادامه تحصیل در مقطع دکترا انگیزه از ادامه تحصیل انگيزه ادامه تحصيل انگیزه دانشجویان برای ادامه تحصیل افزایش انگیزه برای ادامه تحصیل مهاجرت به کانادا برای ادامه تحصیل مهاجرت به استرالیا برای ادامه تحصیل مهاجرت به آمریکا برای ادامه تحصیل مهاجرت و ادامه تحصیل در آلمان مهاجرت یا ادامه تحصیل مهاجرت به ترکیه برای ادامه تحصیل مهاجرت به آلمان برای ادامه تحصیل مهاجرت و ادامه تحصیل در کانادا شرایط مهاجرت به کانادا برای ادامه تحصیل دلیلی برای ادامه زندگی راهنمایی ادامه تحصیل وثیقه برای ادامه تحصیل وثیقه خروج از کشور برای ادامه تحصیل آشوبی: انگیزه‌ای برای ادامه فوتبال نداشتم!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۷
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها