freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس شورای فدراسیون روسیه گفت نمی توان با میل آمریکایی های قلدر که عادت به دیکته کردن دیدگاه خود دارند گفتگو کرد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازپایگاه خبری شبکه العالم،  والنتینا ماتوینکو، رئیس شورای فدراسیون روسیه، با اشاره به تضاد رویکردهای روسیه و آمریکا درمذاکرات سوریه گفت: «نمی توان با میل آمریکایی های قلدر که عادت به دیکته کردن دیدگاه خود دارند گفتگو کرد. این مذاکره نیست، بلکه تهدید و تحمیلی است که ما آن را نمی پذیریم».

ماتوینکو افزود: «جامعۀ جهانی باید در مذاکرات سوریه شریک شود. نباید اجازه داد تا درگیری در این کشور شدیدتر شود. کناره گیری آمریکا از مذاکرات با ما نشان می دهد که این کشور اساسا تمایلی به اجرای توافق نداشته است».

او با طرح این احتمال که شاید دلیل کناره گیری آمریکا از مذاکرات ناتوانی در اجرای تعهداتش باشد، افزود: «به نظر می رسد آمریکا کنترل خود را بر گروه های مسلح در سوریه از دست داده است. شاید هم وزارت خارجه، دستگاه اطلاعاتی و وزارت دفاع این کشور دچار اختلاف نظر شده اند. بعید نیست که برخی طرف ها برای تجزیۀ سوریه و کنار زدن اسد با نیروی نظامی تلاش کنند».

رئیس شورای فدراسیون روسیه در پایان افزود که تمام این رخدادها شکست کامل دولت رو به پایان اوباما در خاورمیانه را به ذهن متبادر می کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱:۲۲ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها