freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت": سعید آذری امشب در دیدار با نمایندگان رسانه ها اظهار داشت: لازم  است که تسلیت عرض کنم ایام سوگواری سیدالشهدا را و تشکر ویژه هم می کنم از تمام  رسانه های استان که خیلی خوب تمام اتفاقات و خبرهای باشگاه را در سطح کشور منعکس می کنند. فکر می کنم اصفهان یکی از قوی ترین و سالم ترین و فنی ترین رسانه های خبرنگاری  کشور است. 

وی ادامه داد: حرکت روبه جلوی باشگاه ذوب آهن به عنوان یک باشگاه فرهنگی و ورزشی همیشه در سطح استان و کشور زبانزد بوده و افرادی که در این ساختار باشگاه حضور دارند به صورت خیلی اصولی و حرفه ای تمام وظایف خود را انجام داده اند و می دهند. ما سه سال با برنامه پشت سر گذاشتیم و توانستیم باز هم تیم را به سطح اول کشور و در حد یک مدعی قرار دهیم.  در فصل قبل در بازی فینال جام حذفی یک نبرد و یک  جنگ را با غیرت بچه ها پشت سرگذاشتیم و در پایان فینال شاید 70درصد تیم مان دچار مصدومیت شده بودند. یکی از دلایل پیشرفت باشگاه ذوب آهن وجود افراد کاربلد در سطح مدیریت و افراد دلسوز در بخش کارخانه ذوب آهن بوده است.افرادی که با زحمات زیاد کمک کردند ما در سطح اول کشور قرار بگیریم و یکی دیگر از عناصر ویژه پیشرفت باشگاه، هواداران خوب ما بودند که تاثیر زیادی در پیشرفت باشگاه ذوب آهن داشتند. 

آذری اذعان داشت: از برنامه های مهم باشگاه ذوب آهن استفاده از تیم های بانوان و رشته های دیگر در سطح کشور و شرکت دادن این تیم ها برای پیشرفت ورزش استان است. ما خوشحال هستیم که با برنامه ریزی ای کرده ایم و به خود می بالیم که دو تا از طلاهای کاروان المپیک ما دستاورد بچه های تیم وزنه برداری ذوب آهن آقای کیانوش رستمی و سهراب مرادی بودند. 

وی خاطرنشان کرد: از نظر من اصفهان از همه نظر چه اقتصادی و چه ورزشی در سطح اول کشور قرار دارد. گلایه ای که من از مسوولان استانی دارم این است که از ما حمایت کنند و از نظر الگویی گذاری برای کشور از ما هیچ وقت قدردانی به عمل نیامده است. ما باشگاهی بودیم که در سطح کشور زبانزد بودیم و هستیم. بنده حقیر افتخاراتی را در سایه کمک همکاران عزیزم به دست آوردم و این را من که مدیرعامل ذوب آهن هستم نمی گویم. این را رزومه کاری تیم ما و باشگاه ما نشان می دهد. الان که روبه روی شما نشسته ام خیلی خوشحال هستم و قولی که به شما دادم و گفتم ذوب آهن را برمی گردانم را عمل کردم و همانجا هم گفتم که با وجود امکاناتی که وجود دارد عملی است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود مربیان و مدرسین  خوب در سطح استان از این مربیان  استفاده نمی شود و از  مربیان غیربومی بهره گرفته می شود گفت: من یک فلش بک بزنم به چند سال گذشته. زمانی که بیژن ذوالفقار نسب نتایج خوبی را برای ما گرفت و در نیم فصل اول نتایج خوبی  گرفتیم و در نیم فصل دوم امتیازاتی از دست دادیم و به رده ششم اکتفا کردیم در آن سال از من پرسیدند سال بعد با ذوالفقارنسب ادامه همکاری می دهید با توجه به نتایج خوبی که به دست آوردند من همانجا گفتم سال بعدذوالققار نسب سرمربی ما نخواهد بود و یک اصفهانی به نام منصور ابراهیم زاده مربی ما خواهد بود و ما با این مربی اصفهانی به روزهای اوج برگشتیم و نتایج خوبی در سطح کشور و حتی آسیا به دست آوردیم..من به شخصه به این خیلی اعتقاد دارم که یک اصفهانی کاربلد و متخصص می تواند سرمربی تیم ما باشد ولی  خب از طرفی می شود گفت که در فوتبال حرفه ای امروز این صحبت ها زیاد جایی نخواهد داشت. 

آذری درباره وضعیت ورزشگاه فولادشهر اظهار داشت: من روزی که از نقش جهان بازدید کردم اعتقاد داشتم که آذرماه می شود ورزشگاه را بهره برداری کرد و هنوز هم این اعتقاد را دارم. در آن زمان یکسری از آدم ها عکس العمل خوبی نشان ندادند و من اهمیت خاصی به این آدم ها نمی دهم . من اظهارنظری کردم از نظر خودم کارشناسانه بود و کاری به گفته های کسی دیگری ندارم. داده های ورزشی در سراسر جهان مهندسی خاصی دارند و تابع اصول مهندسی هستند و پدیده ورزش هم یک پدیده اختصاصی و کارشناسی شده ای است. اگر فولاد مبارکه وارد عمل نمی شد و زحمات مدیر اداره کل ورزش جوانان استان نبود فکر  نمی کنم به این زودی آماده می شد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۳:۴۰ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin

درباره ذوب آهن درباره ذوب آهن اصفهان درباره کارخانه ذوب آهن تحقیق درباره ذوب آهن درباره کارخانه ذوب آهن اصفهان درباره شرکت ذوب آهن اصفهان درباره ی ذوب آهن درباره سهام ذوب آهن درباره ی ذوب آهن اصفهان اطلاعاتی درباره ذوب آهن اصفهان تحقیق در مورد ذوب اهن اصفهان در مورد ذوب آهن اصفهان اطلاعاتی درباره ذوب اهن اصفهان تحقیق درباره ذوب آهن اصفهان اطلاعاتی در مورد ذوب اهن اصفهان درباره ی کارخانه ی ذوب آهن اصفهان درباره ذوب فلزات تحقیق در مورد کارخانه ذوب آهن اصفهان تحقیق در مورد کارخانه ذوب آهن در مورد کارخانه ذوب آهن تحقیق درباره کارخانه ذوب اهن درباره ی کارخانه ی ذوب آهن تحقیق درباره ی کارخانه ی ذوب آهن تحقیق در مورد ذوب آهن تحقیق درباره ی ذوب آهن تحقیق درباره ی ذوب آهن اصفهان مقاله درباره ذوب اهن تاریخچه شرکت ذوب اهن اصفهان تاریخچه شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان تحقیق درباره ذوب تحقیق درباره نقطه ذوب تحقیق درباره ی کارخانه ذوب اهن تحقیق درباره ی نقطه ذوب درباره نقطه ذوب مقاله درباره نقطه ذوب مطالبی درباره نقطه ذوب درباره ی ذوب درباره ی کارخانه ی ذوب اهن درباره ی گرمای نهان ذوب یخ تحقیق درباره ی صنایع ذوب اهن عملکرد آهن در بدن عملکرد آهن ربا کردم توش کردم توش خون اومد عکس کردم توش کردم از عقل سوالی کردم از عقل سوالی که بگوایمان چیست کردم از عقل سوالی که بگو کردم تو اونجاش اونجامو کردم تو اونجاش کردم تو ک کردم تو کو کردم تو کردم تا ته کردم تا تهش تا ته کردم تو تا تهش کردم تو داستان کردم تا ته توش تا تهش کردم توش تا ته کردم تو کو تا ته کردم تو مامان تا ته کردم تو دهنش تا ته کردم داخلش کردم از عقب از عقب کردم توش از عقب كردم تو کردم امشب استخاره استخاره کردم امشب زن بگیرم استخاره کردم امشب تا بگیرم زن دوباره استخاره کردم امشب تا بنوشم می دوباره استخاره کردم امشب زن بگیرم من دوباره استخاره کردم امشب کریمی استخاره کردم امشب حدادیان استخاره كردم امشب استخاره کردم امشب تا بگیرم استخاره کردم امشب زن بگیرم دانلود کردم از پشت کردم پشتش از پشت کردم توش آذری:به قولم درباره ذوب آهن عمل کردم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۰۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها