freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ساندار پیچای، مدیرعامل کمپانی گوگل می‌خواهد کاری کند که گوگل از یک موتور جستجوگر فراتر رفته و برای هر کاربر امکان شخصی‌سازی ایجاد شود.

در آغاز رویداد گوگل که هم‌اکنون در جریان است ساندار پیچای بر روی سن آمد و در مورد تاریخ محاسبات کامپیوتری کمی صحبت کرد. مدیرعامل گوگل در سخنانش به هوش مصنوعی اشاره کرد که آینده کمپانی گوگل به آن گره خورده و تحول عظیمی نیز در دنیای کامپیوتری ایجاد خواهد کرد. پیچای در سخنرانی خود گفته است:

وقتی من به جایگاهی که قرار است محاسبات کامپیوتری در آینده به آن برسد نگاه می‌کنم این موضوع کاملا برای من روشن می‌شود که ما در آینده دنیایی خواهیم داشت که هوش مصنوعی مانند تلفن‌های هوشمند فراگیر می‌شود.

وی افزود:

هدف ما این است که برای هر کاربری یک گوگل شخصی بسازیم. همانطور که گوگل را برای عموم ساختیم می‌خواهیم برای هر شخصی، یک گوگل شخصی‌سازی شده بسازیم.

کمپانی گوگل قصد دارد این کار جالب را به کمک دستیارانش انجام دهد. دستیاری مبتنی بر هوش مصنوعی که می‌تواند به تمام سوالات روزانه مانند «وضعیت آب و هوا چگونه است؟» پاسخ داده یا رمز قفل دیجیتالی که به موتورتان زده‌اید را به یاد داشته باشد و حتی تیم مورد علاقه شما را دانسته و شما را از آخرین اخبار آن مطلع کند.

گوگل از تکنولوژی‌هایی مانند فراگیری ماشینی و پردازش زبان‌های طبیعی برای بهینه کردن دستیارش استفاده می‌کند که در حال حاضر می‌توان نمونه‌ای از آن را در اپلیکیشن پیام‌رسانی الو مشاهده کرد. بنا بر گفته‌های پیچای، این دستیار هوشمند در واقع چیزی است که آینده استفاده از موتور جستجوگر گوگل را رقم می‌زند. ساندار پیچای در رویداد گوگل گفت:

محاسبات کامپیوتری هر ده سال شاهد یک تغییر بزرگ بوده است و ما در آغاز یک تغییر بزرگ دیگر برای محاسبات قرار داریم.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵:۳۷ دیده شده : ۷۲بار نویسنده : admin

ساندار پیچای دلم میخواهد برای خودم زندگی کنم میخواهم برای خودم ایمیل بسازم میخوام برای خودم ایمیل بسازم میخواهم برای خودم یک ایمیل بسازم ميخواهم براي خودم ايميل بسازم میخواهم برایت بنویسم می خواهم برای خودم زندگی کنم می خوام برای خودم زندگی کنم میخواهم برای یارانه ثبت نام کنم میخوام برای یارانه ثبت نام کنم میخوام یارانه ثبت نام کنم میخواهم برای دریافت یارانه ثبت نام کنم میخواهم برایت تنهایی را معنی کنم میخواهم برای خود ایمیل درست کنم میخواهم برای خودم ایمیل باز کنم میخوام برای خودم ایمیل باز کنم میخواهم برای بارداری اقدام کنم میخوام برای بارداری اقدام کنم یک حساب گوگل یک حساب Google برای همه موارد افزودن یک حساب گوگل چگونه یک حساب گوگل بسازیم ایجاد یک حساب گوگل چگونه یک حساب گوگل درست کنیم ساخت یک حساب گوگل ساختن یک حساب گوگل یک حساب همه گوگل چگونه یک حساب گوگل درست کنم یک پزشک گوگل گلس یک پزشک گوگل ریدر رتبه یک گوگل رتبه یک سایت در گوگل یک ابزار گوگل یک ابزار رتبه گوگل ساخت یک گوگل ساخت یک ایمیل در گوگل ساخت یک سایت در گوگل ساخت یک حساب در گوگل ساخت یک ایمیل جدید در گوگل ساخت یک وبلاگ در گوگل ساخت یک جیمیل در گوگل ساخت یک حساب کاربری گوگل ساخت یک حساب جدید در گوگل یک موبایل گوگل یک موبایل گوگل ارث صفحه یک گوگل ساندار پیچای می‌خواهد برای هر کاربری یک گوگل شخصی بسازد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۴
  • تعداد حاضران : ۲۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها