freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


همه ما کم و بیش سفرهایی را با اتوبوس یا متروهای مملو از جمعیت را تجربه کرده ایم که بسیار عذاب آور است. اما تعدادی از کارگران روسی از زاویه دیگر به این نوع سفرها نگاه می کنند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ویدئوی جالبی که اخیرا منتشر شده است نشان داده می شود که تعداد زیادی از کارگران روسی از  یک ماشین پیاده می شوند. اگر چه ممکن است تصور اولیه این باشد که مسافران این ماشین در طول سفر به علت کمبود جا وضعیت خوبی نداشته اند اما در کمال تعجب بعد از پیاده شدن بسیار خوشحال به نظر می رسند. این صحنه بیشتر به صحنه های سیرک یا نمایش های جادویی شبیه است که این ماشین این تعداد مسافر را در خود جای داده است. در ادامه می توانید این ویدئو را مشاهده کنید.
حدس بزنید چند نفر در این ماشین نشسته اند+فیلم

انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰:۳۸ دیده شده : ۲۰۳بار نویسنده : admin

حدس میزدم به انگلیسی حدس میزنم و حدس میزنم شبی حدس میزنی موقعی که بابات و حدس میزنم شبی مرا جواب میکنی سایتی که حدس می زند میتونی حدس بزنی بازی حدس میوه چهار نفر سوار تاکسی میشن این ماشین پیکانه این ماشین پیکانه پیکان جوانانه اهنگ این ماشین پیکانه کلیپ این ماشین پیکانه دانلود اهنگ این ماشین پیکانه دانلود کلیپ این ماشین پیکانه شعر این ماشین پیکانه دانلود این ماشین پیکانه نوحه این ماشین پیکانه دانلود فیلم این ماشین پیکانه این ماشین این ماشین چیه این ماشین پیکان ماشین این فی نی تی این کدوم ماشینه جواب بازی این ماشین چیه اسم این ماشین چیه جواب این ماشین چیه دانلود بازی این ماشین چیه کلیپ این ماشین پیکان این ماشین پیکان پیکان جوانان قیمت ماشین این فی نی تی جواب این کدوم ماشینه دانلود این کدوم ماشینه برای اندروید جواب بازی این کدوم ماشینه دانلود بازی این کدوم ماشینه جواب های بازی این کدوم ماشینه این کدوم ماشین بازی این کدوم ماشینه جواب های این کدوم ماشینه دانلود برنامه این کدوم ماشینه حدس میزنی باکیا خوشم حدس می زنید چند نفر سوار این ماشین شده اند؟+فیلم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها