freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نخست وزیر مجارستان اعلام کرد با وجود شکست همه پرسی طرح توزیع پناهجویان در اتحادیه اروپا، یک متمم قانون اساسی را برای منع اسکان گروهی پناهجویان به پارلمان ارائه می کند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه، «ویکتور اوربان» نخست وزیر مجارستان روز سه شنبه اعلام کرد با توجه به اینکه 98 درصد مردم به اسکان اجباری پناهجویان «نه» گفته بودند، نتایج همه پرسی باید قانونی شود.

اوربان افزود: این متمم قانون اساسی برای منع اسکان گروهی پناهجویان را تا دهم اکتبر (19 مهر) تقدیم پارلمان این کشور می کند.

وی خاطرنشان کرد الحاقیه جدید قانون اساسی قرار است هشتم نوامبر (18 آبان) در پارلمان مجارستان به رای گذاشته شود. با توجه به اینکه این الحاقیه مورد حمایت دو حزب اصلی پارلمان است، تصویب آن دور از ذهن نیست.

حزب سوسیالیست مجارستان روز سه شنبه در واکنش به اظهارات اوربان با صدور یک بیانیه نوشت که نتایج همه پرسی از دیدگاه قانونی معتبر نیست. در بیانیه این حزب آمده است که تغییر قانون اساسی به منزله «آغاز مسیر دیکتاتوری» است.

مردم مجارستان روز یکشنبه برای تصمیم گیری درباره طرح اتحادیه اروپا برای توزیع پناهجویان پای صندوق های رای رفتند. گرچه اکثریت شرکت کنندگان با طرح اتحادیه اروپا مخالفت کردند، اما این همه پرسی به دلیل مشارکت کمتر از 50 درصد مردم از اعتبار ساقط است.

طرح اتحادیه اروپا برای توزیع 120 هزار پناهجو میان 28 کشور عضو این اتحادیه تاکنون با مخالفت های بسیاری مواجه شده است. مجارستان بر اساس این طرح باید پذیرای بالغ بر 1294 پناهجو باشد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۶:۱۱ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin

عشق ممنوع را تجربه کنید چین نوح را ممنوع کرد می کند می کند به انگلیسی می کند انگار چشمش می کند یا میکند طلوع میکند آن آفتاب پنهانی کمیسر متهم میکند عسل چاق می کند؟ هربی پرواز می کند ذرت چاق می کند؟ ژله چاق می کند؟ تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر طلوع ميكند آن آفتاب پنهاني شعر طلوع میکند آن آفتاب پنهانی طلوع میکند آن آفتاب پنهانی زسمت مشرق جغرافیای عرفانی کمیسر متهم میکند کامل کمیسر متهم میکند 1 کمیسر متهم میکند دانلود کمیسر متهم میکند (دوبله فارسی) کمیسر متهم میکند 2 کمیسر متهم میکند قسمت دوم کمیسر متهم میکند اهنگ فیلمهای کمیسر متهم میکند کمیسر مولدوان متهم میکند عسل چاق میکند یا لاغر عسل چاق ميكند ؟ آیا عسل چاق می کند فیلم هربی پرواز می کند دانلود هربی پرواز می کند دانلود فیلم هربی پرواز میکند بازیگران فیلم هربی پرواز می کند دانلود فیلم سینمایی هربی پرواز میکند سینمایی هربی پرواز می کند فیلم سینمایی هربی پرواز می کند دانلود رایگان فیلم هربی پرواز می کند پخش آنلاین فیلم هربی پرواز می کند آیا ذرت چاق می کند ایا ذرت بوداده چاق می کند آیا ژله چاق می کند؟ ژله صورت را چاق میکند آیا ژله صورت را چاق می کند؟ مجارستان اسکان گروهی پناهجویان را ممنوع می کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها