freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رضا کیاییان با حضور در دفتر سازمان ملل در تهران راجع به کمپین من دریاچه ارومیه هستم با سفیر این سازمان صحبت کرد

۱. بعضی از دوستان گمان کردند كه من قرار است به سازمان ملل در نیویورک بروم ! لازم دیدم در اين باره توضیح دهم. خیر! قرار است به دفتر سازمان ملل در تهران بروم و با سفیر سازمان ملل در ایران، آقای گری لوئيس ملاقات کنم و سى دى حاوی امضاهای شما را به ایشان بدهم.

۲. بسیاری از همراهان با اینکه در شهرها و استان های دیگر زندگی می کنند و با وجود اینکه در استان های خودشان مشکلات بزرگی وجود دارد، اما به کمپین #من_دریاچه_ارومیه_هستم پیوستند. چون ایرانی اند و نگران ایران هستند. اما تعدادی از همراهان از اینکه این کمپین برای احیای دریاچه ارومیه کوشش می کند و حرفی از مشکلات دیگر مانند خشک شدن #هامون و #بختگان و #گاوخونی و #مرداب_انزلی نمى زند، ناراضى هستند. 

خب، اول به این خاطر که فرهنگسرای جوان ارومیه همت کرد و پیشقدم شد و جوانان ارومیه را به حمایت از دریاچه فرا خواند و سپس از من دعوت کرد و خواست حامی دریاچه شوم. و من هم با کمال میل پذيرفتم. 

دوم اینکه معتقدم وقتی همه ی ما مردم برای احیای دریاچه ارومیه دست در دست هم بگذاريم. به يقين ، باهم برای احیا و نجات دیگر دریاچه هاو تالاب ها و مشکلات دیگر مانند هجوم ریزگردها و... همچنان در کنار هم خواهیم ماند و کوشش خواهیم کرد تا همه مشکلات سرزمینمان را حل کنیم.

پس خواهش می کنم حالا که یک میلیون وپانصد و پنجاه هزار #همصدا شديم و در کنار هم هستیم، این همدلی را به فال نیک بگیریم، کوشش کنیم و از دیگرانی که هنوز به ما نپیوسته اند دعوت کنیم تا با ما همصدا شوند.

#هیچ_تلاشی_بی_ثمر_نخواهدبود.

دیدار رضاکیانیان با سفیر سازمان ملل درتهران

انتهای پیام/

.

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۳۶:۵۳ دیده شده : ۱۵۳بار نویسنده : admin

آشنایی با سفیران هدایت آشنایی با حوزه های علمیه سفیران هدایت آشنایی با دوره سفیران هدایت تفاوت کاردار با سفیر فرق کاردار با سفیر فرق دیپلمات با سفیر مقایسه سفیر با کانون همکاری با سفیر تماس با سفیر ارتباط با سفیر ایران در روسیه تماس با هتل سفیر تماس با هتل سفیران مشهد تفاوت سفیر با دیپلمات مقایسه سفیر با کیش برخورد شاه با سفیر عربستان سازمان ملل سازمان ملل به انگلیسی سازمان ملل ترکیه سازمان ملل در امور پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران سازمان ملل عربستان سازمان ملل تركيه سازمان ملل در تهران سازمان ملل در ایران سازمان ملل در امور پناهندگان ترکیه سازمان ملل به زبان انگلیسی سازمان ملل به انگليسي سازمان ملل متحد به انگلیسی معنی سازمان ملل به انگلیسی شعر سردر سازمان ملل به انگلیسی شعر سعدی در سازمان ملل به انگلیسی منشور سازمان ملل به زبان انگلیسی منشور سازمان ملل متحد به زبان انگلیسی شعر سعدی در سازمان ملل به زبان انگلیسی سازمان ملل ترکیه انکارا اخبار سازمان ملل ترکیه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل ترکیه سازمان ملل ترکيه سازمان ملل پناهندگی ترکیه سازمان ملل متحد ترکیه کمپ سازمان ملل ترکیه دفتر سازمان ملل ترکیه سازمان پناهندگان سازمان ملل ترکیه سازمان ملل در امور پناهندگان مالزی سازمان ملل در امور پناهندگان افغان سازمان ملل در امور پناهندگان ایران سازمان ملل در امور پناهندگان افغانی سایت سازمان ملل در امور پناهندگان سازمان ملل متحد در امور پناهندگان دفتر سازمان ملل در امور پناهندگان دفتر سازمان ملل در امور پناهندگان مشهد سازمان ملل متحد در ایران آزمون استخدامی برگزار می کند سایت سازمان ملل متحد در ایران استخدام سازمان ملل متحد در ایران نمایندگی سازمان ملل متحد در ایران آدرس سازمان ملل متحد در ایران نماینده ایران درسازمان ملل متحد دفاتر سازمان ملل متحد در ایران سازمان ملل متحد ایران مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در ایران دفتر سازمان ملل در تركيه كمپ سازمان ملل در تركيه شعبه سازمان ملل در تهران آدرس سازمان ملل در تهران سازمان ملل متحد در تهران دفتر سازمان ملل در تهران+آدرس مقر سازمان ملل در تهران استخدام سازمان ملل در تهران نماینده سازمان ملل در تهران کمیساریای سازمان ملل در ایران شماره سازمان ملل در تهران سایت سازمان ملل در ایران نمایندگی سازمان ملل در ایران نماینده ایران درسازمان ملل استخدام سازمان ملل در ایران دفاتر سازمان ملل در ایران آدرس سازمان ملل در ایران مقر سازمان ملل در ایران سازمان ملل افغانستان در ایران دیدار رضاکیانیان با سفیر سازمان ملل درتهران+ اینستاپست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها