freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۱۹۳۰۱

۶۷  بازدید

آوای سلامت: کنار‌ آمدن با مشکلات شغلی گاهی اوقات بیش از حد سخت به ‌نظر می‌ رسد‌. استرسی که ما همراه خود به محل کار می‌بریم و حتی استرسی که در محل کار منتظر ماست، طغیان می‌ کند، سطح بهره ‌وری را کاهش داده و از لحاظ فیزیکی و روانی صدماتی به همراه دارد.


8پیشنهاد موثر برای کاهش میزان استرس در محیط کار
در این میان پیدا کردن راهکارهایی برای مقابله با این میزان از استرس بسیار حائز اهمیت است و البته باید گفت خوشبختانه راه‌ های زیادی برای کاهش استرسی که در محیط کار منحر به کاهش بهره وری می شود، وجود دارد:

با خود مهربان باشید: مطمئنا هر‌آنچه احساس بهتری داشته باشیم نسبت به استرس و نتایج مخرب آن مقاوم ‌تر و انعطاف ‌پذیر‌تر خواهیم شد‌. لازم نیست تغییرات عمده‌ ای در زندگی ‌تان به‌ وجود آورید؛، حتی موارد ریز و کوچک نیز می ‌تواند در بهبود شرایط روحی شما بالقوه تاثیر‌گذار باشد‌. این را بدانید که با انتخاب نکات مثبت زندگی تغییر قابل توجهی در محیط کاری و محیط خانه پدید خواهد آمد.

پر جنب و جوش باشید: ورزش های ایروبیک یک روش ضد‌استرس است و منجر به افزایش انرژی، افزایش هوشیاری و تنش ‌زدایی از فکر و جسم می شود. حتی می‌توانید برای آرامش خاطر بیشتر هر روز به ‌مدت چند دقیقه به صدای آب گوش دهید.

مواظب وعده های غذایی تان باشید: حجم غذایی کم با افزایش وعده‌ های غذایی در طول روز می ‌تواند سطح قند خون بدن‌ تان را در حد مطلوبی نگاه دارد‌. قند خون پایین باعث تحریک ‌پذیری و اضطراب می ‌شود و از طرف دیگر پرخوری بیش از حد شما را سست و بی‌حال می ‌کند‌.

8پیشنهاد موثر برای کاهش میزان استرس در محیط کار
سیگار نکشید: استعمال دخانیات بخصوص زمانی که اضطراب و استرس دارید، اگرچه ممکن است احساس آرامش را به فرد تلقین کند اما نیکوتین موجود در سیگار یک ماده مخدر محرک است که خود مولد سطح بالایی از استرس محسوب می شود.

خوب بخوابید: بی‌ خوابی شما را مستعد استرس بیشتر‌ می ‌کند‌. پس نباید فواید داشتن خوابی آرام و کافی را در حفظ تعادل روحی و روانی انکار کرد.

برنامه‌ریزی متعادلی داشته باشید: برنامه‌، مسئولیت‌ ها و وظایف روزانه‌ را تحلیل و بررسی کنید‌. کار مداوم و نداشتن تفریح صبر شما را در یک آن لبریز خواهد کرد. بین کار و زندگی خانوادگی‌، فعالیت‌ های اجتماعی و فردی خود تعادل برقرار کنید‌.

بیش از حد درگیر تعهدات کاری نشوید: اگر وظایف زیادی به گردن شما نهاده شده بین کارهای ضروری و غیر ضروری تفاوت قائل شوید‌. کارهایی که از اهمیت کمتری برخوردارند باید در انتهای فهرست قرار گیرد و یا به کلی حذف شود.

استراحت کوتاه داشته باشید: لحظاتی را تدارک ببینید تا ذهن خود را نظم داده و به استراحت بپردازید. همچنین سعی کنید در صورت امکان در هنگام ناهار از پشت میز بیرون بیایید‌.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۷:۲۲ دیده شده : ۹۰بار نویسنده : admin

اگر در دیده مجنون نشینی اگر در دیده مجنون نشینی بغیر از خوبی لیلی نبینی اگر در ديده مجنون نشيني اگر در دیده ی مجنون نشینی شعر اگر در دیده مجنون نشینی تو اگر در دیده مجنون نشینی اگر دیده مجنون نشینی اگر در ديده ي مجنون نشيني اگر از دیده مجنون نشینی اگر بر ديده مجنون نشيني اگر در خواب ارضا شویم روزه باطل است اگر در خواب ارضا شویم اگر در خواب ارضا شویم باید غسل کنیم اگر در خواب ارضا شویم غسل واجب است اگر در خواب ارضا شویم حکمش چیست اگر در خواب ارضا شویم غسل دارد اگر در شهریور قبول نشویم اگر در بند درمانند با این در اگر دربند درمانند درمانند اگر دربند درمانند در مانند فامیل دور كه با اين درد اگر در بند درمانند محیط کار محیط کار گوگل محیط کار سالم محیط کاربری ویندوز 10 محیط کار مناسب محیط کار به انگلیسی محیط کاری ایده آل محیط کاری گوگل محیط کار شرکت اپل محیط کاربری راسخون محیط کار شرکت گوگل محیط کار کارمندان گوگل تصاویر محیط کار گوگل تصاویر محیط کار شرکت گوگل محیط کار کارکنان گوگل محیط کاری سالم ایجاد محیط کاری سالم محیط کاری مناسب شرایط محیط کار مناسب ویژگیهای محیط کاری مناسب تعریف محیط کاری مناسب محیط کاری مناسب چیست تعریف محیط کار مناسب ویژگی های محیط کار مناسب محل کار به انگلیسی محل كار به انگليسي محل کار به زبان انگلیسی محیط کار ایده آل شرایط محیط کار ایده آل محیط کاری کارکنان گوگل اگر استرس دارید بخوانید آیا استرس دارید بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا بخوانید مرا تا اجابت کنم بخوانيد مرا تا اجابت كنم شمارا بخوانید مرا تا اجابت آیه بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را بخوانید مرا بخوانید مرا تا بخوانید مرا تا استجابت کنم مرا بخوانید موفق شوید بخوانید و به کار بندید بخوانید ببینید بدانید بخوانید فاتحه بخوانید من یقرا فاتحه بخوانید و داوری کنید کسروی دانلود کتاب بخوانید و داوری کنید احمد کسروی بخوانید ولذت ببرید بخوانید و داوری کنید کتاب بخوانید و داوری کنید دانلود کتاب بخوانید و داوری کنید دانلود بخوانید و داوری کنید بخوانید و بخندید بخوانيد و بخنديد اگر در محیط کار استرس دارید، بخوانید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۰۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها