freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


علی رغم ادعاهای دروغین لندن در خصوص دفاع از حقوق بشر؛

نماینده انگلیس در سازمان ملل ضمن اعلام حمایت از ائتلاف متجاوز سعودی به یمن، از فروش سلاح به ریاض برای کشتار هرچه بیشتر یمنی‌ها ابراز رضایت کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، نماینده انگلیس در سازمان ملل با اشاره به رضایت این کشور از قراردادهای تسلیحاتی خود حتی با عربستان، اعلام کرد که کشورش از ائتلاف عربستان حمایت سیاسی می‌کند.

"ماتیو ریکرافت" دیروز (سه شنبه) در اظهاراتی در مقر سازمان ملل گفت که انگلیس از عربستان خواسته است درباره حمله به شهروندان در یمن تحقیق کند!

درخواست از عربستان برای تحقیق درباره کشتار شهروندان یمنی درحالی است که ائتلاف سعودی نزدیک به 2 سال است که در حال بمباران مناطق مسکونی و زیرساخت‌های یمن و کشتار مردم این کشور می باشد.

نمایندۀ دائم انگلیس در سازمان ملل با این حال به حمایت کشورش از حملات عربستان به یمن اذعان کرد و گفت: انگلیس از نیروهای ائتلاف (سعودی) حمایت سیاسی می کند، ولی مانع تشکیل کمیتۀ تحقیق بین‌المللی درباره نقض حقوق بشر (در یمن) نمی شود.

روسیا الیوم خاطرنشان کرد اظهارات مبهم ریکرافت بیانگر تلاش انگلیس برای بازنگری در سیاست‌های کشورش در فروش سلاح به عربستان سعودی است.

ریکرافت مدعی شد: انگلیس مجموعه‌ای از سیاست‌های بسیار روشن در زمینه محدود کردن (فروش) تسلیحات دارد، و ما از همه قراردادهایمان برای فروش سلاح در هر نقطه از دنیا -از جمله موضوع مربوط به یمن- رضایت داریم.

رسانه های انگلیسی پیشتر اعلام کرده بودند که در پی درخواست‌های بین المللی برای منع فروش سلاح به عربستان، ریاض تماس‌هایی را با لندن برای جلوگیری از منع فروش سلاح به این کشور انجام داد.

با این حال دولت انگلیس مدعی است هنوز هیچ نشانه‌ای در خصوص خطر جدی نقض حقوق بشر در صورت فروش سلاح به عربستان، نمی بیند.

سازمان اکسفام اخیرا از دولت انگلیس به دلیل فریبکاری در فروش سلاح به عربستان، به دلیل استفاده از تسلیحات این کشور در جنگ علیه یمن انتقاد کرده است. این سازمان مدافع حقوق بشر، تأکید کرد انگلیس از حامی معاهده منع تجارت سلاح، به یکی از بارزترین ناقضان آن تبدیل شده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۱۷:۷ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شد خروج انگلستان از اتحادیه اروپا خروج انگلیس از اتحادیه اروپا انگلیس اتحادیه اروپا انگلیس و اتحادیه اروپا انگلیس در اتحادیه اروپا انگلیس از اروپا جدا شد انگلیس از اتحادیه اروپا جدا شد انگلیس از آمریکا بدتر آمريكا از انگليس بدتر انگلیس از اروپا انگلیس از اروپا خارج شد جدایی انگلیس از اروپا انگلیس از اتحادیه خارج شد انگلیسی از طریق اخبار انگلیسی از طریق اخبار هنردوست انگلیسی از طریق اخبار دانلود آموزش انگلیسی از طریق اخبار آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار یادگیری زبان انگلیسی از طریق اخبار دانلود آموزش انگلیسی از طریق اخبار دانلود آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار دانلود نرم افزار انگلیسی از طریق اخبار دانلود رایگان آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار ائتلاف عربستان کشورهای ائتلاف عربستان ائتلاف ضد ایرانی عربستان ائتلاف عربستان در جنگ یمن ائتلاف ترکیه و عربستان انگلیس از اتحادیه اروپا انگلیس از اتحادیه انگلیس: از ائتلاف عربستان حمایت می‌کنیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها