freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":کاپیتان انگلیس و منچستر یونایتد از عملکرد خودش دفاع کرده و می خواهد برای بازگشت به ترکیب تیمش بجنگد.

وین رونی در نشست خبری روز سه شنبه خود در محل تمرین تیم ملی انگلیس با خبرنگاران رسانه های انگلیس در مورد مسائل مختلف از جمله نیمکت نشینی در منچستر یونایتد و آینده اش صحبت کرد.

رونی که بار دیگر تاکید کرده دوست دارد در خط هافبک بازی کند وعده داده برای بازگشت به ترکیب تیم و ساکت کردن منتقدانش می جنگد.

رونی به نقل از نشریه گاردین به خبرنگاران گفته:

    شنیدم که می گویند رونی باید سبک بازی خودش را تغییر دهد، بسیار خب به من اجازه این کار را بدهید. اگر برای اینکه به بازی در بالاترین سطح ادامه دهم قرار است سبک بازیم را تغییر دهم پس باید به من فرصت داده شود اما احساس می کنم فرصت انجام این کار به من داده نشده است.

به من فرصت رفتن از خط حمله به خط هافبک داده نشده است. صحبت کردن راجع به تغییر پست و سبک بازی خیلی خوب است اما برای انجام این کار به فرصت نیاز دارید. در حال حاضر از بازی کردن در جایی که مربیانم می خواهند بازی کنم خوشحال هستم اما زمانی خواهید رسید که اگر به من فرصت بازی نرسد باید یک مقدار در مورد پست بازی ام خودخواه تر باشم و خواسته ام را مشخص کنم.

نسبت به فرم بازی ام نگران نیستم. احساس می کنم فصل را خوب شروع کردم. یک بازی بد داشتم. مطمئنا یک نیمه دوم بسیار بد مقابل واتفورد داشتم. بنابراین نسبت به فرم خودم نگران نیستم. می دانم که می توانم بهتر بازی کنم اما اگر خیلی خوب بازی نکنم جو بسیار زیادی از همه طرف ایجاد می شود. گوش کنید، من به خودم سخت می گیرم. با خودم صادق هستم. بعد هر بازی با پدرم و ایجنتم صحبت می کنم و آن ها با من صادق هستند. اگر خوب بازی نکنم آن ها به من می گویند.

در جریان یک بازی می توانم احساس کنم که خوب بازی نمی کنم. می دانم در بازی مقابل واتفورد خوب بازی نکردم. شایسته حضور در بازی بعدی نبودم. این را درک می کنم و تیم از آن بازی به بعد عملکرد خوبی داشته بنابراین باید صبر کنم اما برای بازگشت به ترکیب تیم می جنگم. من یک جنگنده هستم و می خواهم به ترکیب یونایتد بازگردم. مطمئنا آن هایی که مرا می شناسند می دانند با قدرت باز می گردم.

احساس می کنم می توانم بازی ها را در خط هافبک کنترل کنم. مشخص است که مثل قدیم سریع نیستم. با این حال شما مغر فوتبالی خود را از دست نمی دهید. حرف های زیادی درباره پست بازی من و عملکردم زده می شود که یک مقدار کلافه کننده شده است. اگر ۲۵ یا ۲۶ ساله بودم نمی خواستم درباره بازی در خط هافبک صحبت کنم اما الان در برهه ای از دوران فوتبالم هستم که بازی در هافبک مناسب من است. البته بار دیگر می گویم همه چیز به مربی بستگی ندارد. جایی بازی می کنم که مربی از من می خواهد. من با مورینیو صحبت کردم و همانطوری که به شما گفت فکر می کند بهترین پست من در خط حمله است بنابراین در این پست بازی خواهم کرد. فکر نمی کنم زمان اینکه دوباره با مورینیو در مورد پستم صحبت کنم فرا رسیده است. همیشه تیم را جلوتر از خودم قرار می دهم. تیم عملکرد خوبی داشته و من باید صبر کنم.

فکر نمی کنم به پایان خط رسیده ام. از نیمکت نشینی لذت نبردم اما این بخشی از فوتبال است. البته که این موضوع به من انگیزه می دهد. مشکلی با نیمکت نشینی ندارم. مربی باید کار خود را انجام دهد و این را درک می کنم اما تا زمانی که بار دیگر به من فرصت بازی برسد تلاش می کنم.

منبع:وبسایت نود


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۲۶:۲۷ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

رونی کلمن دوران حجم رونی کلمن در دوران حجم تغذیه رونی کلمن در دوران حجم من تمام هستی ام را من تمام هستی ام را در نبرد با سرنوشت من تمام هستی ام را در نبرد من تمام هستی ام را در نبرد با من تم ام هستي ام را در نبرد با سرنوشت من تمام هستی ام را در من تمام هستی ام را دامنی می کنم به من تکیه کن من تمام هستی ام را من تمامی مردگان بودم من تمامی مردگان بودم شاملو من تمامی مردگان بودم در مشهد من تمامي مردگان بودم من تمامی مردگان بودم عبدالله برجسته من تمام مردگان بودم تئاتر من تمامی مردگان بودم نمایش من تمامی مردگان بودم بلیط من تمامی مردگان بودم نقد تئاتر من تمامی مردگان بودم من تمام شدم من دیگر تمام شدم من تمام شعرهایم را من تمام شعرهایم را در وصف من تمام شعرهایم را در وصف نیامدنت سروده ام من تمام شعرهایم را در وصف نیامدنت سرودم من تمام شعرهایم را در وصف نیامدنت شعر من تمام شعرهایم را من تمام استخوان بودنم درد میکند من تمام استخوان بودنم من ولی تمام استخوان بودنم من ولی تمام استخوان بودنم درد می کند من تمام الايمان رزرو بلیط من تمامی مردگان بودم خرید اینترنتی من تمامی مردگان بودم من تمام ناتمام توام من تمام ناتمام توام ناتمام تمام من کجایی من تمام الصلاة من تمام الصلاة إقامة الصف تسوية الصفوف من تمام الصلاة ختام الصلاة من تمام الصلاة ختم الصلاة من تمام الصلاة من سلم قبل تمام الصلاة ان تسوية الصفوف من تمام الصلاة فإن تسوية الصفوف من تمام الصلاة شيئان من تمام الصلاة هل ختام الصلاة من تمام الصلاة من تمام شده ام مرخصی استفاده نشده مرخصی استفاده نشده طبق قانون کار مرخصی استفاده نشده کارگران مرخصي استفاده نشده مرخصی استفاده نشده فرهنگیان مرخصی استفاده نشده پایان سال مرخصی استفاده نشده کارمندان مرخصی استفاده نشده پرسنل محاسبه مرخصی استفاده نشده مالیات مرخصی استفاده نشده مرخصی استفاده نشده قانون کار نحوه محاسبه مرخصی استفاده نشده در قانون کار نحوه محاسبه مرخصی استفاده نشده قانون کار نحوه محاسبه مرخصی استفاده نشده طبق قانون کار محاسبه مرخصی استفاده نشده کارگران نحوه محاسبه مرخصی استفاده نشده کارگران خواسته تقویم نشده است خواسته تقويم شده است برنامه نصب نشده است برنامه کاربردی نصب نشده است برنامه کاربردی نصب نشده است اندروید ارور برنامه نصب نشده است برنامه کاربری نصب نشده است مشکل برنامه نصب نشده است در اندروید خطای برنامه کاربردی نصب نشده است ارور برنامه کاربردی نصب نشده است ایمیل استفاده نشده یک ایمیل استفاده نشده ایمیل های استفاده نشده قرآن تحریف شده است آیا قرآن تحریف شده است؟ ايا قران تحريف شده است چرا قران تحریف شده است آیا قرآن کریم تحریف شده است؟ رونی: دوران من تمام نشده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها