freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۹۹۷۱۶

۵۲  بازدید

افراد این قبیله پس از مرگ یکی از اعضای خود به خصوص رئیس قبیله انگشت دست کودکان قبیله را قطع و انگشتان قطع شده را در خاک دفن می کنند. آنها بر این باورند که چنین کاری آرامش را به مردگان آنها بازخواهد گرداند.

وبسایت تابناک باتو: آیا می دانستید در برخی فرهنگ ها و بنا بر آداب و رسوم خود، مردم متعمدا و خودخواسته انگشتان دست خود و یا اطرافیانشان را قطع می کنند. این گزارش شما را با دلایل عجیب چنین اقدام نامطلوبی آشنا خواهد کرد.

خطرناک ترین آداب و رسوم قبیله‌ای

۱. غم و اندوه

قبیله Dagum  Dani  از بومیان «پاپوآ گینه نو» در اقیانوس آرام هستند. افراد این قبیله پس از مرگ یکی از اعضای خود به خصوص رئیس قبیله انگشت دست کودکان قبیله را قطع و انگشتان قطع شده را در خاک دفن می کنند. آنها بر این باورند که چنین کاری آرامش را به مردگان آنها بازخواهد گرداند.
 

خطرناک ترین آداب و رسوم قبیله‌ای

۲. طعمه ماهی

در برخی مناطق  ساحلی آفریقا، زنان ماهیگیر انگشت دست خود را قطع کرده و از آن به عنوان طعمه ماهی استفاده می کنند. آن ها انگشت قطع شده را وسط دریا می اندازند تا خوراک ماهی ها شود. آنها معتقدند که ماهی ها، انگشت قطع شده را می خورند و روزی دوباره آن را در درون ماهی دیگری خواهند یافت، زیرا انگشت قطع شده همچون نیروی آهن ربا ماهی های زیادی را به صاحب آن بازخواهد گردانید.
 

خطرناک ترین آداب و رسوم قبیله‌ای

۳. درمان ضعف بینایی

در قبیله شامبا (Shamba) در شمال شرقی تانزانیا، زنان برای درمان ضعف بینایی فرزندان خود، انگشت دست آنها را قطع می کنند.
 

خطرناک ترین آداب و رسوم قبیله‌ای
 
۴. عذرخواهی تبهکارانه

یاکوزاها به عنوان ترسناک ترین و مخوف ترین مافیای جهان هستند. در صورت اشتباه و تخطی از قوانین گروه تبهکاری مجبورند، یکی از انگشتان دست را قطع کنند تا اشتباهشان به عنوان یک معذرت خواهی در نظر گرفته شود.
 

خطرناک ترین آداب و رسوم قبیله‌ای

۵. درمان عجیب شب ادراری کودکان

در قبیله زوسا (Xhosa) در جنوب شرق آفریقا، رسم عجیبی به نام Inqqithi وجود دارد که بنا بر آن، انگشت دست کودکانی که دچار شب ادراری هستند قطع می کنند تا ارواح خبیثه را از آن ها دور کنند.
 

خطرناک ترین آداب و رسوم قبیله‌ای
 
۶.  نمادی از وفاداری

بسیاری از مردم حلقه ازدواج را نمادی از دوام و پایداری پیمان ازدواج می دانند؛ اما در قبیله خویسان (Khoisan) در جنوب غربی آفریقا به جای حلقه و برای نشان دادن پایداری در ازدواج، یکی از انگشتان دست را قطع می کنند.

خطرناک ترین آداب و رسوم قبیله‌ای 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۷:۲۰ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin

خطرناک ترین مار دنیا خطرناک ترین مار دنیا چیست خطرناک ترین مار دنیا آپارات خطرناک ترین مارهای دنیا خطرناك ترين مار دنيا خطرناك ترين مارهاي دنيا خطرناک ترین مار جهان خطرناك ترين مار جهان فیلم خطرناک ترین مار دنیا عکس خطرناک ترین مارهای دنیا خطرناک ترین زن جهان خطرناک ترین زن جهان کیست؟ + عکس خطرناك ترين زن جهان خطرناک ترین زن جهان کیست؟ خطرناک ترین زن جهان در داعش خطرناک ترین زن جهان به داعش پیوست خطرناک ترین زن دنیا داعش خطرناک ترین زنان جهان خطرناک ترین زن دنیا در داعش عکس خطرناک ترین زن دنیا خطرناک ترین شهر ایران خطرناک ترین شهر ایران کجاست خطرناک ترین شهرهای ایران خطرناک ترین شهرستان ایران خطرناك ترين شهر ايران خطرناك ترين شهرهاي ايران خطرناک ترین شهر در ایران خطرناک ترین سگ های دنیا خطرناك ترين سگ هاي دنيا خطرناک ترین سگ های جهان عکس خطرناک ترین سگ های دنیا عکس خطرناک ترین سگ های جهان فیلم خطرناک ترین سگ های دنیا عکس هایی از خطرناک ترین سگ های دنیا خطرناک ترین مارهای جهان خطرناك ترين مارهاي جهان خطرناک ترین مارهای جهان (گزارش تصویری) عکس خطرناک ترین مار جهان مستند خطرناک ترین مارهای جهان خطرناک ترین مارهای سمی جهان بزرگترین و خطرناک ترین مار جهان خطرناک ترین سلفی های جهان خطرناک ترین سلفی های دنیا خطرناک ترین جاده های ایران عکس خطرناک ترین جاده های ایران خطرناک ترین کشور جهان خطرناك ترين كشور جهان خطرناک ترین شهرهای جهان خطرناک ترین کشور دنیا خطرناک ترین کشور های جهان خطرناک ترین کشورهای جهان برای رانندگی آداب و رسوم ایرانیان آداب و رسوم ایرانیان در عید نوروز آداب و رسوم ایرانیان باستان آداب و رسوم ایرانیان در نوروز آداب و رسوم ایرانیان در شب يلدا آداب و رسوم ایرانیان به زبان انگلیسی آداب و رسوم ایرانیان در چهارشنبه سوری آداب و رسوم ایرانیان باستان در عید نوروز آداب و رسوم ایرانیان در شب یلدا اداب و رسوم ایرانیان قبل از اسلام آداب وضو آداب وضو گرفتن آداب وضو و نماز آداب وضو اهل سنت آداب وضو گرفتن با تصویر آداب وضو گرفتن زنان آداب وضو در قرآن آداب وضوع آداب وضوی جبیره آداب وضو گرفتن مردان آداب و رسوم ژاپن آداب و رسوم ژاپنی ها آداب و رسوم ژاپنی آداب و رسوم مردم ژاپن آداب و رسوم کشور ژاپن آداب رسوم ژاپنی ها آداب و رسوم ازدواج در ژاپن فرهنگ و آداب و رسوم مردم ژاپن اداب رسوم ژاپن فرهنگ و آداب و رسوم ژاپن آداب و رسوم اقوام ایرانی آداب و رسوم اقوام ایرانی در نوروز اداب و رسوم اقوام ایران آداب و رسوم اقوام مختلف ایرانی آداب و رسوم ازدواج در اقوام ایرانی آداب و رسوم اقوام مختلف ایران آداب و رسوم عروسی اقوام ایرانی آداب و رسوم عجیب زناشویی آداب و رسوم مردم افغانستان آداب و رسوم مردم افغان اداب رسوم مردم افغانستان آداب و رسوم مردم آلمان آداب و رسوم مردم کشور آلمان فرهنگ و آداب و رسوم مردم آلمان اداب رسوم مردم المان آداب وضو گرفتن در قرآن آداب وضو گرفتن شیعه آداب صحیح وضو گرفتن آداب درست وضو گرفتن آداب و معاشرت اداب و معاشرت اجتماعی اداب و معاشرت با دیگران آداب و معاشرت چیست اداب و معاشرت در زندگی اجتماعی آداب و معاشرت ایرانیان آداب و معاشرت یعنی چه؟ آداب و معاشرت در اسلام آداب و معاشرت در زندگی آداب و معاشرت در محیط کار آداب و رسوم مردم انگلستان آداب و رسوم مردم انگليس فرهنگ و آداب و رسوم مردم انگلستان آداب رسوم مردم انگلستان خطرناک ترین آداب و رسوم قبیله‌ای

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها