freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363058/39  زمان: 09:55  1395/07/14  بازدید: 2,106

در صورتی که سروش رفیعی تراکتورسازی را ترک کند، احتمال هافبک خارجی جایگزین وی خواهد شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، مسئولان باشگاه تراکتورسازی در صدد هستند هرطور شده سروش رفیعی را برای نیم فصل دوم حفظ کنند. رفیعی که سرباز تراکتور است و در نیم فصل سربازی اش تمام می شود، زمزمه های حضورش در پرسپولیس و چند تیم دیگر شنیده می شود اما تراکتوری ها مذاکره با او را زودتر از سایر تیم ها آغاز کرده اند.


به گفته امیر قلعه نویی اگر رفیعی دلش با تراکتورسازی نباشد، از این تیم جدا می شود و به تیم دیگری می رود. قلعه نویی در گفت و گوی اخیر خود اعلام کرد باید زودتر تکلیف سروش رفیعی مشخص شود تا اگر جدایی طلب بود، بتواند برایش جایگزین انتخاب کند.


در این راستا اگر رفیعی از تراکتورسازی بود، اولویت قلعه نویی برای انتخاب جایگزین بازیکن داخلی است اما با توجه به اینکه بازیکنان داخلی در پست رفیعی اکثرا دارای تیم هستند، احتمالا او باید رو به نفرات خارجی بیاورد و سومین سهمیه خارجی تیمش را پر کند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵:۶ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin

تراکتور در فیس بوک تراکتور فیس بوک پیج تراکتور در فیس بوک هواداران تراکتور در فیس بوک تراکتور در آسیا تیم تراکتور در اسیا بازی تراکتور در اسیا جدول تراکتور در اسیا بازیهای تراکتور در اسیا حریفان تراکتور در اسیا نظرسنجی تراکتور در اسیا زمان بازی تراکتور در اسیا ساعت بازی تراکتور در اسیا نتیجه بازی تراکتور در اسیا تراکتور در ترکیه هواداران تراکتور در ترکیه اخبار تراکتور در ترکیه تراکتور ترکیه تراکتور در رسانه های ترکیه طرفداران تراکتور در ترکیه اردوی تراکتور در ترکیه تراکتورسازی در آسیا گروه تراکتورسازی در آسیا نتایج تراکتورسازی در آسیا تراکتورسازی آسیا برنامه بازیهای تراکتورسازی در آسیا بازی تراکتورسازی در آسیا بازیهای تراکتورسازی در آسیا تراکتورسازی در جام باشگاههای آسیا تراکتور در Pes 2014 تیم تراکتور در Pes 2014 تراکتور در جام باشگاههای آسیا بازی تراکتور در جام باشگاههای آسیا نتیجه بازی تراکتور در جام باشگاههای آسیا نتیجه بازی تراکتورسازی در جام باشگاههای آسیا تراکتورسازی جام باشگاههای آسیا زمان بازی تراکتور در جام باشگاههای آسیا تراکتور در کشاورزی کاربرد تراکتور در کشاورزی تراکتور کشاورزی تراکتور کشاورزی خارجی تراکتور کشاورزی فروشی تراکتور کشاورزی کوبوتا تراکتور کشاورزی نیوهلند تراکتور کشاورزی کمرشکن تراکتور کشاورزی آپارات تراکتور کشاورزی قیمت تراکتور در ایران قیمت تراکتور در ایران انواع تراکتور در ایران اولین تراکتور در ایران تراکتور کلاس در ایران تاریخچه تراکتور در ایران فروش تراکتور در ایران تجارت بهترین تراکتور در ایران بازار تراکتور در ایران تراکتور ایران كيست Dan Bilzerian Dan Bilzerian کيست فاشیست کیست؟ فاشيست كيست فاشیسم کیست داعش کیست؟ داعش کیستند داعش کیست و هدفش چیست داعش کیست و چه میخواهد داعش کیست و چه اهدافی دارد داعش کیست واز کجا آمده داعش کیست و چیست داعش کیست چیست داعش کیست واز کجا امده فرمانده داعش کیست جوکر کیست؟ Joker کیست؟ لوسیفر کیست؟ خاخام کیست؟ خاخام كيست خاخام یهودی کیست دجال کیست؟ دجال کیست و کجاست دجال کیست یا چیست دجال کیست و نشانه های دجال کیست و چیست دجال کیست 2 دجال کیست اهل سنت دجال کیست و چه میکند دجال کیست+عکس دجال کیست و چه خواهد کرد خدا کیست؟ خدا کیست کودکان خدا کیست چیست کجاست خدا کیست وچیست؟ خدا کیست ؟خدا چیست؟ خدا کیست وکجاست خدا کیست و چیست خدا کیست یا چیست خدا کیست کجاست خدا کیست شعر تحصیلدار کیست؟ تحصیلدار بانک کیست؟ تراکتور در اسیا تراکتورسازی در Pes 2014 کیست؟ Dan Bilzerian نخودکی کیست؟ جایگزین رفیعی در تراکتور کیست؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها