freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":ماجرای حرف‌های حسین هدایتی درباره قرارداد بازیکن استرالیایی حسابی برای این تیم ابهام‌ساز شده‌است.

درحالی که وزارت ورزش کل هزینه های انجام شده برای پرسپولیس در این فصل را 15 میلیارد تومان اعلام کرد و مبلغ قراردادهای ثبتی پرسپولیس در سازمان لیگ ، 18 میلیارد تومان است ، این پرسش همچنان بی پاسخ مانده که آیا ممکن است آن طور که بهرام افشارزاده ، مدیر پیشین استقلال مطرح کرده ، تفاوتی در ارقام قراردادهای پرسپولیسی ها با رقم واقعی باشد؟ در این گیر و دار بود که حسین هدایتی به یکباره با مدیران ارشد پرسپولیس دچار موضع شد و از خریدهای خارجی تیم انتقاد کرد. برای گولیچ در ابتدای فصل رقم 200 هزار دلار را ثبت کرده بودند . رقمی که در سازمان لیگ ، معادل 660 میلیون تومان ثبت شده است.

هدایتی می گوید کل این مبلغ را در ابتدا برای خریدش از او گرفتند و حالا از قرارداد 200 هزار دلاری این بازیکن تنها 30 هزار دلار پرداخت شده است. پرسپولیس حالا به یار استرالیایی بدهکار است و البته طاهری در مصاحبه اش به طور اذعان کرده 200 هزار دلار از هدایتی گرفته شده است.

او گفته:«همه پول که برای خود بازیکن نبود. پول رضایتنامه اش را به باشگاهش دادیم .»این رقم گفته شده و حرف های طاهری به طور شفاف نشان می دهد در اسناد ارائه شده به سازمان لیگ برتر ، مبلغ رضایتنامه بازیکن استرالیایی قید نشده و همین رقمی حدود 100 تا 170 هزار دلار در آمار اعلام شده به سازمان لیگ شکاف ایجاد می کند. این یعنی 500 میلیون تومان درباره یکی از قراردادها. قبل از این هم درباره قرارداد احمد نوراللهی تشکیکی ایجاد شده بود که درباره اش وکیل این بازیکن توضیح داد و مشخص شد در آن رقم هم چیزی حدود 400 میلیون تومان در رقم اعلامی اشتباه شده است.

اینگونه تا حالا به 18 میلیارد تومان لیست اعلامی پرسپولیس یک میلیارد تومان اضافه شده است. خبرآنلاین برای پیگیری این موضوع با یکی از معاونین وزیر ورزش که مسئولیتی در امور مجامع دو تیم استقلال و پرسپولیس دارد ، گرفت اما چون در زمان برقراری تماس ، این معاون وزیر در جریان جزئیات این اختلاف ارقام نبود ، تاکید کرد با بررسی پرونده مالی تیم ها در معاونت مالی وزارت ورزش ، بزودی اخبار دقیقی در این باره در اختیارمان قرار می دهد.آماری که شاید باعث شفاف سازی درباره این تفاوت قیمت پرداختی با لیست اعلامی وزارت ورزش می شود. 

منبع:خبرآنلاین


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶:۰ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۶
  • تعداد حاضران : ۲۳۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها