freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۹۹۹۹۴

۱۴۲  بازدید

فوندوی شکلاتی یک دسر سرگرم کننده و جالب بعد از سرو غذا می باشد. مواد لازم آن را پیشاپیش آماده نموده و فقط قبل از پذیرایی, شکلات را گرم نمایید.

وب‌سایت آوای سلامتی: فوندوی شکلاتی یک دسر سرگرم کننده و جالب بعد از سرو غذا می باشد. مواد لازم آن را پیشاپیش آماده نموده و فقط قبل از پذیرایی, شکلات را گرم نمایید.

مواد لازم جهت تهیه فوندوی شکلاتی:

  • شکلات خالص : 225 گرم
  • خامه فرم گرفته : 200 میلی لیتر
  •  عرق بهارنارنج : 2 قاشق غذاخوری

مواد لازم جهت سرو:
  •  مخلوط انتخابی از میوه های مختلف : مقداری
  •  مارش مالای سفید و صورتی : مقداری
  • بیسکویت شیرین : مقداری
فوندوی شکلاتی 
طرز تهیه:

1. شکلات را به قطعات کوچک تقسیم نمایید و همراه خامه فرم گرفته , داخل قابلمه ای کوچک بریزید .

2. قابلمه را روی حرارت ملایم بگذارید و مایه داخل آن را هم بزنید تا شکلات خالص آب شود و با خامه مخلوط شود .

3. قابلمه را از روی شعله بردارید و به آن عرق بهارنارنج اضافه نمایید .

4. مایه آماده شده را داخل ظرف کوچک نسوز و یا ظرف مخصوص فوندو بریزید و آن را روی حرارت ملایم گرم نگه دارید . ترجیحا از یک وارمر استفاده نمایید .

5. میوه های مختلف , مارش مالای رنگی و بیسکوییت شیرین را جهت غوطه ور نمودن در شکلات آب شده همراه فوندو سرو نمایید . میوه های انتخابی و مارش مالا را به چنگال یا سیخ چوبی بزنید تا جهت فرو بردن در فوندوی شکلاتی آسان باشد .

توصیه سرآشپز:

ظروف مخصوص گرم نگه داشتن غذا که از یک شمع به عنوان گرم نگه داشتن فوندو بسیار مناسب هستند . اگر از این ظروف نداشتید , ظرف فوندو را داخل ظرف بزرگتری بگذارید و داخل آن را آب جوش بریزید به طوری که نصف تا نصف ظرف فوندو را آب جوش فرا بگیرد .

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵:۵۸ دیده شده : ۲۰۰بار نویسنده : admin

فوندوی شکلاتی دسر گرم دسر گرم برای افطار دسر گرم باواریای موزی دسر گرمک دسر گرم باواريا موزي دسر گرم باواریا دسر گرم طالبی دسر گرم زمستانی دسر گرم برای زمستان دسر گرم فوری طرز تهیه دسر گرم زمستانی دسر گرم زمستانه دسر گرم مخصوص زمستان دسرهای گرم زمستانی دسر با گرمک دسرهاي گرم دسرهای گرم و خوشمزه دسرهای گرم دسرهای گرم برای زمستان دسرهای گرم برای روزهای سرد انواع دسرهای گرم طرز تهیه دسرهای گرم آموزش دسرهای گرم دسرهای سرد و گرم دسر گرم سریع بعدازنزدیکی برای بارداری بعدازنزدیکی برای بارداری چه باید کرد کارهای بعدازنزدیکی برای بارداری مراقبتهای بعدازنزدیکی برای بارداری استراحت بعدازنزدیکی برای بارداری اقدامات لازم بعدازنزدیکی برای بارداری ماسک برای بعد از اصلاح صورت ماسکی برای بعد از اصلاح ماسک برای جوش بعد از اصلاح بهترین ماسک برای بعد از اصلاح ماسک مناسب برای بعد از اصلاح صورت ماسک گیاهی برای بعد از اصلاح ماسک برای جوش بعد از اصلاح صورت بهترین ماسک برای بعد از اصلاح صورت ماسک بعد از اصلاح صورت ماسك بعد از اصلاح صورت لباس برای بعد از زایمان مدل لباس برای بعد از زایمان لباس مناسب برای بعد از زایمان بهترین لباس برای بعد از زایمان لباس برای بعد زایمان لباس مناسب بعد از زایمان لباس راحتی بعد از زایمان لباس مجلسی بعد از زایمان لباس بعد از زايمان مدل لباس بعد از زایمان باشد برای بعد دسر برای بعد از شام انواع دسر برای بعد از شام دسر خوشمزه برای بعد از شام دسر ساده برای بعد از شام دسر بعد از شام انواع دسر بعد از شام بهترین دسر بعد از شام تهیه دسر بعد از شام دسر بعد شام دسر برای مهمانی بعد از شام کار برای بعد از ظهر کار بعد از ظهر کار شیفت بعد از ظهر کار نیمه وقت بعد از ظهر کار پاره وقت بعد از ظهر ساعت کار بعد از ظهر بانک ملی ساعت کار بعد از ظهر بانک صادرات کار بعد از ظهر در تهران کار در بعد از ظهر استخدام کار بعد از ظهر لباس بعد زایمان لباس مجلسی بعد زایمان لباس بعد زايمان مدل لباس برای بعد زایمان لباس مناسب برای بعد زایمان ماسک برای بعد از اصلاح ماسك براي بعد از اصلاح ماسك براي بعد از اصلاح صورت برای سالها بعد مینویسم من برای سالها بعد مینویسم برای جوش بعد از اصلاح برای جوش نزدن بعد از اصلاح برای رفع جوش بعد از اصلاح برای رفع جوش بعد از اصلاح چه باید کرد برای جوش زدن بعد از اصلاح برای جوش زدن بعد از اصلاح چه باید کرد ماسک خانگی برای جوش بعداز اصلاح برای جلوگیری از جوش بعد از اصلاح صورت از غذاهای شیرازی از غذاهایی شیرازی یکی از غذاهای شیرازی از غذاهای سنتی شیرازی از غذاهای شمالی از غذاهاي شمالي از غذاهای سنتی مردم جنوب غذای سنتی مردم جنوب غذاهای سنتی مردم جنوب از غذاهای محلی گیلان از غذاهای محلی گیلانی از غذاهای سنتی گیلان از غذاهاي محلي گيلان از غذاهای سنتی گیلان است یکی از غذاهای محلی استان گیلان عکس از غذاهای محلی گیلان از غذاهای محلی استان گیلان يكي از غذاهاي محلي گيلان از غذاهای ایرانی عکس از غذاهای ایرانی تصاویری از غذاهای ایرانی فهرستی از غذاهای ایرانی عکس از غذای ایرانی از غذاهای شمال کشور از غذاهای شمال کشورمان از غذاهای تکراری خسته شدم از غذای تکراری خسته شدم از غذاهای مازندرانی از غذاهای سنتی اردبیل از غذاهای سنتی استان اردبیل غذا از گ غذا از گلوم پایین نمیره اسم غذا از گ غذا گیاهی غذا گوشت چرخ کرده غذا گوشتی غذا گرم غذا گیلانی غذا گربه غذا گرمکن برقی فوندوی شکلاتی؛ دسری گرم برای بعد از غذا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها