freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حسین انصاری‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه در کشور ما دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب وجود دارد، به دوره‌های گذشته انتخابات اشاره کرد و گفت: چه بخواهیم چه نخواهیم در انتخابات 96 هم دو جناح هستند و برگزیده و کاندیدای این دو جناح با هم متفاوت خواهند بود.

وی ادامه داد : این احتمال وجود دارد که بخشی از اصولگرایان با آقای روحانی همراه شوند و به او رای دهند که در حال حاضر نمی‌توان به صورت قطعی چیزی گفت، اما آنچه مسلم است این است که آقای روحانی کاندیدای جناح اصلاح‌طلب و اعتدال‌گراست.

نماینده پیشین مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به منتفی شدن کاندیداتوری احمدی‌نژاد در انتخابات، تصریح کرد: پس از آقای احمدی نژاد جناح اصولگرا کاندیدای مشخصی ندارد، کاندیدایی که بتواند رای بیاورد و با آقای روحانی هم‌آوردی کند تا کنون ندارد و باید ملاحظه کرد که چه تدبیری خواهند اندیشید و چه کسانی را به میدان خواهند آورد.

وی با ابراز این عقیده که رییس‌جمهور سابق با اقداماتی که انجام داده و پرونده‌هایی که دارد هیچ‌گونه پایگاه اجتماعی ندارد، اظهارکرد: در سیاست خارجی تحریم‌هایی که با زحمت فراوان رفع شد محصول سیاست خارجی او بود، همچنین در داخل کشور بیش از 700 میلیارد دلار درآمد کشور خرج شد و کشور را قرض‌دار با رشد اقتصادی -6 درصد تحویل داد و معلوم نبود در صورت حضور او در انتخابات چه اتفاقی می‌افتاد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه جز اصولگرایان و کسانی که در دوره قبل با آقای روحانی به رقابت پرداختند تفکری مقابل روحانی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: به نظر نمی‌رسد که این طیف بتواند رای جامعی به دست بیاورد.

وی با بیان اینکه سیاست برخی اصولگرایان در تخریب دولت به وسیله تخریب برجام از اساس سیاست ورشکسته‌ای است، تصریح کرد: با وجود اینکه این افراد ظاهرا جای محکمی در مراکز قدرت دارند، اما در بین مردم جای قوی ندارند.

انصاری‌راد در تشریح فضای عمومی جامعه نسبت به روحانی، عنوان کرد: با توجه به تخریب‌هایی که علیه دولت انجام می‌شود و مشکلاتی که در کشور وجود دارد و از دولت‌های قبل به ایشان به ارث رسیده، باید توجه کرد که پیش از برجام وضعیت فروش نفت به چه صورت بود. در حال حاضر ما نزدیک 4 میلیون بشکه نفت استخراج و به فروش رسانده و پول آن  نیز حتی با قیمت کم حدود 40 دلار به راحتی به کشور بر می‌گردد، اما پیش از این یک‌چهارم این مقدار تولید و پول آن نیز به کشور نمی‌رسید.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که وضعیت کشور با سیاست دولت قبل ادامه می‌یافت و حمایت‌های مقام معظم رهبری همراه روحانی نبود، وضعیت غیر قابل پیش بینی برای کشور به وجود می‌آمد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اقدامات دولت در سه سال گذشته گفت: مسلما آرامش به سیاست خارجی کشور بازگشته و کشور در امنیت و آرامش اداره می‌شود که این حرکت کشور به سمت رشد را آسان کرده و کشور در مسیر رشد قرار گرفته است، مردم هم این را درک کرده و نخبگان نیز بهتر از همه این موضوع را درک می‌کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹:۳۵ دیده شده : ۸۷بار نویسنده : admin

روحانی کاندیدای ریاست جمهوری دکتر روحانی کاندیدای ریاست جمهوری بیوگرافی روحانی کاندیدای ریاست جمهوری زندگینامه روحانی کاندیدای ریاست جمهوری بیوگرافی روحانی کاندید ریاست جمهوری بیوگرافی حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری سایت روحانی کاندیدای ریاست جمهوری آقای روحانی کاندیدای ریاست جمهوری زندگینامه روحانی کاندید ریاست جمهوری حسن روحانی کاندید ریاست جمهوری بیوگرافی آقای روحانی کاندیدای ریاست جمهوری زندگینامه حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری کاندیدای روحانی کاندیداهای روحانی کاندیدا روحانی کاندیدای کابینه روحانی کاندیدای احتمالی روحانی کاندیدای وزارت روحانی سایت حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری اصلاح طلب و اصولگرا اصلاح طلب و اصولگرا یعنی چه اصلاح طلب و اصولگرا چیست اصلاح طلبان و اصولگرایان اصلاح طلبان و اصولگرایان چه کسانی هستند اصلاح طلبان و اصولگرایان کابینه روحانی تفاوت اصلاح طلب و اصولگرا تعریف اصلاح طلب و اصولگرا معنی اصلاح طلب و اصولگرا حزب اصلاح طلب و اصولگرا اصولگرا و اصلاح طلب يعني چه؟ منظور از اصلاح طلب و اصولگرا چیست اصولگرا و اصلاح طلب اصلاح طلب ویکی پدیا اصلاح طلب واقعی اصلاح طلب ویکی اصلاح طلب واقعی کیست اصلاح طلب و اصلاح طلبان ویکی پدیا اصلاح طلبان ویکی اصلاح طلبان ويكي پديا روحانی کاندیدای مسلم جناح اصلاح‌طلب و اعتدال‌گراست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها