freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363087/34  زمان: 11:18  1395/07/14  بازدید: 398

بازی با ازبکستان برای ایران بسیار حائز اهیمت است به این دلیل که با کسب سه امتیاز آن از ازبک ها پیشی می گیرد و با روحیه خوب پذیرای کره ای ها خواهد بود اما اگر ازبک پیروز شود 9 امتیازی می شود در حالی که ایران 4 امتیازی باقی می ماند و این خیلی بد است.

به گزارش "ورزش سه"، رضا قوچان نژاد که در بازی با قطر گره کور بازی را با فرصت طلبی اش باز کرد شاید در این بازی هم فرشته نجات ایران شود. او که در دوره قبل تیر خلاص را شلیک کرد پیش از بازی با ازبک روزهای خوبی را در هیرنفین سپری کرد و حال آماده گلزنی برای تیم ملی است.

 


هنک ورمان مهاجم 23 ساله هلندی که ذخیره رضا قوچان نژاد شده انتقادهایی را علیه رضا و حتی یورگن استرپل سرمربی تیم هیرنفین مطرح کرد اما یورگن می گوید این بهترین تصمیمی است که می توانست برای بازی دادن به رضا یا هنک ورمان بگیرد.


سرمربی هیرنفین در مورد رضا می گوید: «قوچان نژاد سر دسته تیم من است! من نمی توانم به راحتی از کنار نام او بگذارم. قوچان نژاد با تجربیات بین المللی که دارد تا به این جای کار نقش مهم و تاثیرگذاری در تیم ما داشته است و عقل می گوید نشاندن رضا قوچان نژاد روی نیمکت کار درستی نیست. هر چند گاها با ایجاد شرایط هنک ورمان هم شانس بازی پیدا کرده است و خود را نشان داده است.»

 


هنک ورمان در بعضی از بازی ها به جای قوچان نژاد به میدان آمده است و اتفاقا خوب هم کار کرده است. پیش تر رضا در واکنش به درخشش بازیکن جایگزین گفته بود این درخشش من را ناراحت نکرده است چون من آدم حسودی  نیستم.


شاید در بازی با ازبکستان کی روش بار دیگر از رضا قوچان نژاد در نوک خط حمله تیمش استفاده کند. در صورتی که تصمیم دوباره به بازی دادن به سردار آزمون باشد احتمالا رضا به عنوان بازیکن جایگزین به میدان خواهد آمد. او در بازی با قطر نشان داد به عنوان بازیکن جایگزین هم برای گلزنی تلاش خواهد کرد و این طور نیست که از نیمکت نشینی ناراحت شود و بر آشفته وارد میدان شود.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳:۰ دیده شده : ۸۲بار نویسنده : admin

فرشته نجات فرشته نجات کامران هومن فرشته نجات به انگلیسی فرشته نجات کامران و هومن فرشته نجات من فرشته نجاتی فرشته نجات کامران هومن شعر فرشته نجات كامران و هومن فرشته نجات کوبانی فرشته نجات كامران هومن فرشته نجات کامران هومن دانلود فرشته نجات کامران هومن متن آهنگ فرشته نجات كامران وهومن فرشته نجات کامران وهومن اهنگ فرشته نجات کامران هومن فرشته ی نجات کامران هومن آکورد فرشته نجات کامران هومن فرشته نجات کامران و هومن دانلود فرشته نجات کامران و هومن Mp3 ترانه فرشته نجات کامران و هومن آهنگ فرشته نجات کامران و هومن فرشته ی نجات کامران و هومن آهنگ فرشته نجات كامران و هومن فرشته نجات از کامران و هومن دانلود فرشته نجات كامران و هومن فرشته نجات من رمان فرشته نجات من دوستت دارم فرشته نجات من اونه فرشته ی نجات من سرنوشت فرشته نجات من رمان فرشته نجات من Pdf رمان فرشته نجات من دانلود دانلود رمان فرشته نجات من Pdf خلاصه رمان فرشته نجات من فرشته نجاتي عکس فرشته نجاتی متن شعر فرشته نجات کامران هومن شعر فرشته نجات کامران و هومن متن شعر فرشته نجات کامران و هومن متن شعر فرشته نجات از کامران هومن کلیپ فرشته نجات کامران و هومن ریحانه فرشته نجات کوبانی دانلود آهنگ فرشته نجات کامران هومن گوچی دوباره فرشته نجات می‌شود (عکس)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها