freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


با وجود این که ورزش باعث سالم‌تر شدن تیم ایمنی بدن می‌شود و یکی از فواید ورزش کمتر شدن احتمال بیماری است، اما همواره این سوال پیش می‌آید که ورزش برای افراد بیمار، مفید است یا خیر؟

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از My fitness pal، پزشکان معتقدند که نشانه‌های بیماری، تعیین کننده پاسخ این سوال است که افراد بیمار ورزش بکنند یا خیر؟

براین اساس در صورتی که بیشتر از ناحیه گردن به بالا احساس ناراحتی می‌کنید، برای مثال عطسه، سرفه و گلو درد دارید، می‌توانید ورزش‌های سبک انجام دهید.

اگر نشانه‌های بیماری پایین‌تر از گردن است برای مثال دل درد و معده درد دارید بهتر است ورزش نکنید.

اگر تب، حالت تهوع و اسهال دارید بهتر است که کاملا استراحت کنید، زیرا در این حالت آسیب بدن کم می‌شود و بدن نیاز دارد که آب را نگه داری عرق کردن مناسب نیست.

حتی در صورتی که به هنگام بیماری ورزش می‌کنید، شدت آن را زیاد نکنید. به هنگام بیماری بدن در حال ریکاوری است. ورزش‌هایی همچون پیاده‌روی، یوگا در این زمان مناسب‌تر هستند.

بهتر است به حس بدن‌تان توجه کنید و شدت را بر اساس آن تنظیم کنید. مطمئن شوید که آب بدن شما تامین می‌شود.

بهتر است به هنگام بیماری به باشگاه نروید، زیرا ممکن است بیماری را به دیگران منتقل کنید.

پیاده‌روی در فضای باز فعالیت مناسبی برای این زمان است.

در صورتی که مطمئن نیستید با وجود بیماری می‌توانید ورزش کنید یا نه، حتما از یک پزشک و متخصص در این باره سوال کنید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵:۲۷ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin

آیا میتوان از عقب کرد ایا میشود از عقب کرد ایا میشود زن را از عقب کرد آیا میتوان زن را از پشت کرد ایا میتوان از پشت کرد ایا میتوان زن را از عقب کرد ایا میشود دختر را از عقب کرد آیا میتوان زرتشتی شد؟ ایا میتوان جن را دید آیا میشود جن را دید آیا میتوان اندروید را ارتقا داد ایا میشود اندروید را ارتقا داد آیا میتوان اندروید گوشی را ارتقا داد آیا میشود اندروید گوشی را ارتقا داد ایا میشود نسخه اندروید را ارتقا داد ایا میشود سیستم عامل اندروید را ارتقا داد آیا میتوان سربازی را خرید ایا میشود سربازی را خرید ایا میشود خدمت سربازی را خرید آیا میتوان خدمت سربازی را خرید ايا ميشود از عقب كرد ایا میتوان خدا را دید ایا میشود خدا را دید ایا می توان به گذشته برگشت آیا میتوان با لاک وضو گرفت؟ ایا با لاک میشود وضو گرفت آیا با لاک ناخن میتوان وضو گرفت آیا با لاک ناخن میشود وضو گرفت ایا میتوان به نوزاد اب داد آیا میشود به نوزاد آب داد به هنگام به هنگام سختی مشو ناامید به هنگام سازی پروژه به هنگام شنا مثل به هنگام خشم نه تصمیم به هنگام خشم به هنگام سازی برآورد به هنگام سازی فایرفاکس هنگام به دنیا امدن بچه تولید به هنگام به هنگام شنا مثل یه دست به هنگام خشم نه تنبیه نه تصمیم نه دستور تولید به هنگام Ppt تولید به هنگام Pdf تولید به هنگام چیست توليد به هنگام توليد به هنگام+pdf تولید بهنگام Doc تولید به هنگام و ناب تولید به هنگام در ایران تولید به هنگام در ایران خودرو بیماری ورزشی بیماری های ورزشی بیماری ورزش بیماری ورزش نکردن بیماری قلبی ورزشکاران ورزش بیماری ام اس ورزش بیماری قلبی ورزشهای بیماری اسکولیوز بیماری پای ورزشکاران بیماری پای ورزشکار بیماری های ناشی از ورزش نکردن ورزش بیماران ام اس ورزش و بیماری ام اس ورزش و بيماري ام اس ورزش در بیماری ام اس ورزش های بیماری ام اس ورزش برای بیماران ام اس ورزش در بیماران ام اس ورزش براي بيماران ام اس ورزش مخصوص بیماران ام اس ورزش بیماران قلبی ورزش بيماران قلبي ورزش و بیماری قلبی ورزش برای بیماری قلبی ورزش و بیماریهای قلبی ورزش برای بیماران قلبی و عروقی ورزش های بیماران قلبی ورزش و بیماران قلبی ورزش مخصوص بیماران قلبی بیماری های ورزش بیماری های ورزشکاران بيماري پاي ورزشكاران درمان بیماری پای ورزشکاران درمان بیماری پای ورزشکار بیماری پوستی پای ورزشکاران ایا میتوان از عقب کرد آیا می‌توان به هنگام بیماری ورزش کرد؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها