freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363092/39  زمان: 11:44  1395/07/14  بازدید: 244

اگر بگویم با یحیی اختلاف سلیقه نداشتم، دروغ گفته‌ام


مدیرعامل باشگاه ذوب آهن افشا کرد وزیر صنعت خواهان برکناری یحیی گل محمدی بوده است!

به گزارش "ورزش‌ سه"، سعید آذری شب گذشته در نشستی خبری توضیحاتی را درباره اتفاقات باشگاهش ارائه کرد. در بخشی از این نشست او درباره برکناری یحیی گل محمدی صحبت های جالبی را بر زبان آورد و افشا کرد که وزیر صنعت خواهان این اتفاق از مدت ها قبل بوده است.


آذری اظهار داشت: اگر ابتدای فصل گل‌محمدی از تیم کنار گذاشته می‌شد، همه رسانه‌ها ما را زیر انتقاد می‌بردند و آرزو دارم روزی سکان تمام تیم‌هایمان در دست اصفهانی‌ها باشد. پس از دیدار تراکتورسازی با جدایی گل‌محمدی مخالفت کردم اما بعد از دیدار با استقلال مجدداً چنین درخواستی از طرف وی مطرح شد و گل‌محمدی با توافق دو طرف از باشگاه جدا شد. این در حالی است که تغییری در تیم صورت نگرفته و به جای ایشان مجتبی حسینی به دلیل تعهدی که داشت به کار خود در تیم ادامه داد.


وی ادامه داد: فصل گذشته و در 10 هفته ابتدایی شاهد مشکلات و نتایج ضعیفی در تیم بودیم، در این اتفاقات تنها کسی که به گل‎محمدی اعتماد داشت من بودم.


مدیرعامل ذوب آهن از ایستادگی مقابل وزیر صنعت به خاطر یحیی حرف زد: من در برابر بالارتبه‌ترین مقامات وزارت برای حمایت از گل‌محمدی قرار گرفتم و به خوبی به یاد دارم در این 10 هفته خانواده من به دلیل برخی شعارها و توهین‌ها در بدترین شرایط قرار گرفتند اما از مربی خود دفاع کردم تا مسیر ذوب‌آهن مسیر دلخواه ما شود. در جلسه‌ای که در وزارتخانه داشتیم از من خواستند که یحیی اخراج شود و من هم گفتم اگر خواستار اخراج وی هستید صحبت‌هایی در رسانه‌ها می‌کنم تا همه بفهمند در فوتبال چه اتفاقاتی می‌افتد.


آذری با اشاره به اختلاف سلیقه با گل‌محمدی اظهار کرد: مدیر باشگاه، مربی و بازیکنان شرح وظایف مشخصی دارند و اینکه بگویم با گل‌محمدی اختلاف سلیقه نداشته‌ام دروغ است. با این حال، این اختلاف سلیقه در ارتباط با مسائل فنی نبود اما باید دانست جدایی گل‌محمدی در ارتباط با این اختلاف سلیقه‌ها نبوده است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱:۷ دیده شده : ۸بار نویسنده : admin

اگر بگویم که سعادت اگر من نشناسی بگویم بشناسی دانلود نوحه اگر من نشناسی بگویم بشناسی دانلود مداحی اگر من نشناسی بگویم بشناسی متن نوحه اگر من نشناسی بگویم بشناسی چه سود اگر بگویمت ای علی اگر بگویم تو از مسیح بالاتری ای علی اگر بگویم از مسیح بالاتری ای علی اگر بگویم اگر درست بگویم اگر می توانستم بگویم ارتباط با یحیی گل محمدی حضرت یحیی با شیطان گفتگوی حضرت یحیی با شیطان اختلاف سلیقه اختلاف سلیقه در زندگی زناشویی اختلاف سلیقه زوجین اختلاف سلیقه با همسر وزارت صنعت و معدن وزارت صنعت و معدن بازاریابی شبکه ای وزارت صنعت و معدن استان تهران وزارت صنعت و معدن اصفهان وزارت صنعت و معدن استان البرز وزارت صنعت و معدن تبریز وزارت صنعت و معدن خراسان رضوی وزارت صنعت و معدن فارس وزارت صنعت و معدن سبد کالا وزارت صنعت و معدن استان اصفهان وزارت صنعت و معدن تجارت وزارت صنعت و معدن تجارت بازاریابی شبکه ای وزارت صنعت و معدن تجارت اصفهان وزارت صنعت معدن و تجارت استان البرز وزارت صنعت معدن و تجارت استان فارس وزارت صنعت معدن و تجارت استان اصفهان وزارت صنعت معدن و تجارت مازندران وزارت صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی وزارت صنعت معدن و تجارت استان مازندران وزارت صنعت معدن و تجارت شیراز وزارت صنايع و معادن استان تهران آدرس وزارت صنايع و معادن استان تهران وزارت صنعت معدن و تجارت استان تهران سایت وزارت صنعت معدن و تجارت استان تهران آدرس وزارت صنعت معدن و تجارت استان تهران وزارت صنعت معدن استان تهران سايت وزارت صنايع و معادن استان تهران یحیی که بود یحیی بن زمزم که بود حضرت یحیی که بود یحیی بن اکثم که بود یحیی بن زید که بود یحیی بن هرثمه که بود قاتل حضرت یحیی که بود یحیی بن زکریا که بود اگر بگویم با یحیی اختلاف سلیقه نداشتم، دروغ گفته‌ام/ آذری: وزارت صنعت خواهان برکناری یحیی بود!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۰۵۰۹۷
  • تعداد نظرات : ۳۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵۷ ثانيه قبل
تبلیغات
برچسب ها
تبلیغات
آخرین جستجوها