freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363068/1  زمان: 10:22  1395/07/14  بازدید: 8,738

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید که تمام پول‌هایی که هواداران به باشگاه‌ها کمک می‌کنند، به خزانه باشگاه واریز شده و ثبت می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، علی‌اکبر طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اظهارات هدایتی مبنی بر پرداخت ۲۰۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس برای قرارداد آنتونی گولچ اظهار کرد: «ابتدا باید بگویم هیچ کس برای یک بازیکن پولی را پرداخت نمی‌کند؛ بلکه هر هواداری که بخواهد به باشگاه کمک کند، پولش را در  خزانه باشگاه واریز می‌کند. آن فرد هم مبلغی را به خزانه باشگاه واریز کرد که این مبلغ ثبت شده و اسناد هم موجود است. ما هم اگر هزینه‌ای بخواهیم انجام دهیم، از این خزانه هزینه می‌کنیم و اسناد و مدارک آن هم موجود است. این گونه نیست که ۱۷۰ هزار یورو گم شود و کسی نداند به کجا رفته است.»

 

وی ادامه داد: «مطمئنا هدایتی که آمده این صحبت‌ها را مطرح کرده از نتایج تیم ناراحت بوده؛ به همین خاطر از روی ناراحتی این گونه اظهارات را بیان کرده است.»

 

طاهری همچنین درباره آخرین وضعیت قرارداد آنتونیو گولچ گفت: «این بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. ما پیگیر این مسئله هستیم. در این قرارداد، باشگاه پرسپولیس تعهداتی به این بازیکن دارد و تعهداتی هم این بازیکن به باشگاه پرسپولیس دارد. تا این لحظه تعهدات‌مان را نسبت به او اجرایی کرده‌ایم؛ اما این بازیکن به کشورش بازگشته و در تمرین‌ها حاضر نمی‌شود. ما هم از طریق کمیته حقوقی باشگاه پیگیر این مسئله هستیم تا منافع باشگاه را حفظ کنیم. »

 

او در پاسخ به این سوال که‌ آیا باشگاه پرسپولیس با این بازیکن قطع همکاری خواهد کرد گفت: «مطمئنا به خاطر حفظ منافع باشگاه بر اساس بندهای قرارداد عمل خواهیم کرد.»

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره جلسه‌ای که با برانکو ایوانکوویچ داشته نیز گفت: «پس از شکست مقابل قشقایی که باخت واقعا ناراحت کننده‌ای بود جلسه‌ای با آقای کاشانی و برانکو برگزار کردیم تا ابعاد این شکست را بررسی کنیم. در آن جلسه آقای برانکو اذعان داشتند که از این باخت واقعا ناراحت و غم‌زده‌اند. ما هم از این باخت ناراحت بودیم و به خاطر آن هم از هواداران عذرخواهی می‌کنیم. برانکو هم از هواداران عذرخواهی کرد. ان‌شاءالله با پیروزی‌هایی که در آینده کسب می‌کنیم این شکست را جبران خواهیم کرد.»

 

طاهری همچنین درباره صحبت های مهدی تاج مبنی بر اینکه هر باشگاهی اعلام آمادگی کند بلیت‌فروشی را به آن باشگاه واگذار می‌کند گفت: «مدت‌هاست که پیگیر این مسئله هستیم. اینکه آقای تاج گفته‌اند نامه به باشگاه پرسپولیس فرستاده است درست نیست. هیچ نامه‌ای از فدراسیون فوتبال درباره مسئله بلیت فروشی به باشگاه پرسپولیس نیامده است؛ اما آقای تاج طی ماه‌های اخیر زحمات زیادی را متحمل می‌شدند تا بحث بلیت‌فروشی به نتیجه برسد و باشگاه‌ها بتوانند خودشان بلیت‌فروشی کنند. متاسفانه در گذشته سازمان لیگ، قراردادی با شرکت برهان مبین امضا کرده و با توجه به اینکه این شرکت قرارداد BOT داشته است، مشکلات حقوقی برای فسخ قرارداد وجود دارد؛ اما کمیته حقوقی سازمان لیگ، پیگیر این مسئله هست تا راهکاری پیدا شود و در نهایت بلیت‌فروشی به باشگاه‌ها واگذار شود.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴:۴۳ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها