freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

بازدید استاندار از دهکده المپیک؛
برای دهکده المپیک کرمانشاه کمیته بررسی تشکیل شود
سرویس کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه به همراه مسئولان دستگاه های اجرایی از پروژهای، سالن استخر قهرمانی، سالن ورزشی 6 هزار نفری و سالن استخر ورزش های ساحلی دهکده المپیک بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، اسد اله رازانی گفت: باید یک کمیته راه بردی برای پیشرفت طرح های دهکده المپیک تشکیل شود این کمیته با حضور خود استاندار به بررسی نحوه انجام طرح ها هر دو ماه یکبار خواهد پرداخت.

سروش زارعی مشاوره پروژه استخر سرپوشیده گفت: اجرای پروژه استخر قهرمانی از سال 86  آغاز شده است فاز اول با اعتبار 6 /6 دهم میلیارد ریال در سال 88 تمام شده است فاز دوم تکمیل استخر قهرمانی باساخت و تجهیزات فنی طبق آخرین استاندارد های فدراسیون ورزشی است و تا کنون 67 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

زارعی ادامه داد: برای فاز دوم امسال 6 میلیارد اعتبار از محل ماده 180 در نظر گرفته شده است که بعد از هزینه این اعتبار 6 میلیارد تومان دیگر هم وزارت ورزش در نظر گرفته است.

 وی افزود:این سالن استخر سرپوشیده ، یک استخر قهرمانی 50در 25 با تجهیزات آخرین امکانات ورزشی شنا طبق استاندارد فدراسیون خواهد داشت و همچنین استخر شیرجه 22در 22 نیز طبق آخرین استانداردهای فدراسیون خواهد بود.که در صورت تخصیص اعتبارات تا یک سال و شش ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه این بازدید سید جلیل هاشمی سرپرست کارگاه سالن 6 هزار نفری گفت: این سالن با پیشرفت فیزیکی  58 درصدی، در حال حاضر تمام تجهیزات سخت افزاری سالن آماده و در حال نصب است که در صورت تخصیص اعتبارات 14 میلیون تومانی ظرف یک سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه بازدید استاندار از دهکده المپیک، پروژه زمین روباز ورزش های ساحلی، مورد بررسی قرار گرفت. این زمین ورزشی با پیشرفت 40 درصدی
900 میلیون اعتبار برای تکمیل زمین ورزش های ساحلی و خوابگاه نیاز دارد. تا کنون 150 میلیون هزینه این طرح شده است.

دهکده المپیک از سال 86 استارت خورده است و تاکنون هیچ کدام طرح هایش تکمیل نشده است این دهکده بزرگ ورزشی در شمال شرقی استان کرمانشاه قرار دارد.

کد مطلب: 115423  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۴  |  ساعت: ۱۱ : ۴۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۶:۲۲ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها