freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت":پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است برگزاری دیدار این تیم برابر کره جنوبی در روز تاسوعا مشکلی ندارد.

سیروس دین‌محمدی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به دیدار تیم‌ملی ایران برابر ازبکستان چیست، گفت: مطمئنا بازی سختی پیش روی ماست. ازبکستان تیم بسیار جنگنده و دونده‌ای است. بازی برابر آنها خیلی سخت است ولی من به توانایی بازیکنان تیم ملی امیدوارم و حتی به کسب سه امتیاز هم امیدوار هستم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به بحث‌های مطرح شده پیرامون برگزاری دیدار ایران و کره جنوبی در روز تاسوعا چیست، عنوان کرد: من نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا در می‌آید و واقعا جای تعجب دارد. ما که نمی‌توانیم برنامه فیفا و تقویم بازی‌ها را تغییر دهیم.

او که سابقه حضور در بازی معروف استقلال و دالیان چین را در روز تاسوعا دارد، درباره آن بازی و جو ورزشگاه گفت: در آن بازی یکی از عوامل برد تیم ما همان جو روز تاسوعا بود. شور حسینی حاکم بر بازیکنان و ورزشگاه یک انرژی مضاعف به همه داده بود و بازیکنان خیلی با انگیزه و با نیت به امام حسین (ع) به میدان گام گذاشتند. در آن بازی تماشاگران یک جو حسینی در ورزشگاه ایجاد کرده بودند. کسانی که برخی حرف ها را درباره این بازی مطرح می‌کنند بدانند که خود مردم همه جور همکاری را در آن بازی داشتند. حتی وقتی علی موسوی گل آخر را برای ما زد و ما برنده شدیم، همه سینه زنی می‌کردند. خود موسوی هم سینه زنی‌ می‌کرد چه برسد به دیگران.

پیشکسوت تیم ملی ایران در پاسخ به این سوال که دیدار با کره‌جنوبی را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: ما همیشه برابر کره خوب بازی کرده‌ایم. می‌دانید که این تیم چند بازیکن خوب دارد که یکی از آنها در تاتنهام بازی می‌کند. نمی‌گویم کار ما ساده است ولی اگر باز بازی نکنیم و کمی فشرده کار را دنبال کنیم، می‌توانیم برنده باشیم. در کل کسب 4 امتیاز از دو بازی پیش رو را عملکرد موفقی می‌دانم.

دین‌محمدی در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به حاشیه‌های ایجاد شده پیرامون پیشنهاد خارجی منصوریان چیست، بیان کرد: من از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم و اگر این خبر واقعیت داشته باشد، منصوریان نباید فرصت را از دست بدهد و باید این پیشنهاد را قبول کند.

منبع:ایسنا


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳:۲۷ دیده شده : ۸۱بار نویسنده : admin

دین محمدی دمبل دین محمدی دين محمدي دکتر دین محمدی مصطفی دین محمدی گل دین محمدی به جوبیلو ایواتا غلامحسین دین محمدی دکترابراهیم دین محمدی جلیل دین محمدی گل دین محمدی به الهلال ناصر دین محمدی غلامحسين دين محمدي دكتر دين محمدي بيوگرافي سيروس دين محمدي دکتر دین محمدی ثامن دکتر دین محمدی همورویید دکتر محمد دین محمدی داروخانه دکتر دین محمدی مشهد دکتر غلامرضا دین محمدی دکتر مصطفی دین محمدی کلینیک دکتر دین محمدی دکتر راهله دین محمدی مصطفی دین محمدی پرورش اندام دانلود گل دین محمدی به جوبیلو ایواتا سایت دکترابراهیم دین محمدی آدرس مطب دکترابراهیم دین محمدی جلیل دین محمدی هشترود وبلاگ جلیل دین محمدی دانلود گل دین محمدی به الهلال دیدار در شب دیدار در شب فروغ فرخ زاد ديدار شب دیدار شبکه شبکه دیدار در یاهست شعر دیدار در شب شعر دیدار در شب از فروغ دیدار شبیری زنجانی با صادق شیرازی دیدار شبیری زنجانی با شیرازی دیدار شبیری و شیرازی دیدار در غربت دیدار در غربت با داریوش دیدار در غربت رادیو جوان ديدار در غربت داريوش دیدار در غربت داریوش اقبالی دیدار در غربت داریوش دانلود کلیپ دیدار در غربت داریوش ویدیو دیدار در غربت داریوش فیلم دیدار در غربت داریوش دانلود دیدار در غربت داریوش اقبالی دیدار در استانبول فیلم دیدار در استانبول فيلم ديدار در استانبول دیدار استانبول موسیقی متن فیلم دیدار در استانبول سینمایی دیدار در استانبول بازیگران دیدار در استانبول دیدار استانبول ترکیه بازیگران فیلم دیدار در استانبول پخش فیلم دیدار در استانبول دیدار در سفارت یونان دیدار مخفیانه در سفارت یونان دیدار سران فتنه در سفارت یونان دیدار هیات پارلمانی اروپا در سفارت یونان دیدار سفارت یونان دیدار پارلمان اروپا در سفارت یونان دیدار هیئت اروپایی در سفارت یونان دیدار با سران فتنه در سفارت یونان دیدار هیئت پارلمانی اروپا در سفارت یونان اهنگ دیدار در غربت داریوش دیدار غربت داریوش دانلود رایگان مستند دیدار در غربت داریوش اقبالی دیدار در غربت از داریوش اقبالی دانلود آهنگ دیدار در غربت از داریوش اقبالی دیدار در قیامت دیدار در قیامت داریوش دیدار خدا در قیامت دانلود اهنگ دیدار در قیامت داریوش آهنگ دیدار در قیامت داریوش دیدار خانواده در قیامت دیدار قیامت دیدار در سپیده دم فیلم دیدار در سپیده دم دانلود فیلم دیدار در سپیده دم فیلم دیداری در سپیده دم دیدار در اشعار پارسی دیدار در شعر پارسی دیدار در حلب ديدار در حلب روز تاسوعا روز تاسوعا چه روزی است؟ روز تاسوعا و عاشورا روز تاسوعا چه شد روز تاسوعا چه اتفاقی افتاد روز تاسوعا چیست روز تاسوعا بارونی نانا روز تاسوعا عاشورا روز تاسوعاست امروز روز تاسوعا چه کسانی شهید شدند روز عاشورا و تاسوعا چه روزی است اعمال روز تاسوعا و عاشورا پیامک روز تاسوعا و عاشورا وقایع روز تاسوعا و عاشورا روزه روز تاسوعا و عاشورا اتفاقات روز تاسوعا و عاشورا داستان روز تاسوعا و عاشورا آداب روز تاسوعا و عاشورا تسلیت روز تاسوعا و عاشورا حوادث روز تاسوعا و عاشورا در روز تاسوعا چه کسانی شهید شدند روز تاسوعا چه اتفاقی افتاده در روز تاسوعا چه اتفاقی افتاد در روز تاسوعا چه اتفاقی افتاده است اعمال روز تاسوعا عاشورا پیامک روز تاسوعا عاشورا شجریان مشکلی ندارد دین محمدی: دیدار در روز تاسوعا مشکلی ندارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۸۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها