freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حزب حاکم ترکیه برقراری وضعیت اضطراری را موجه می داند
سرویس جهان- نماینده حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه معتقد است ترکیه دوران سخت پس از کودتا را پشت سر می گذارد و برقراری وضعیت فوق العاده برای عادی سازی اوضاع در کشور ضروری است.

به گزارش کردپرس، حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه پس از کودتای نافرجام 15 جولای 2016، با اعلام وضعیت فوق العاده و دستگیری و برکناری تعداد زیادی از کامندان بخش های مختلف بدنه دولت اعتراض بسیاری را در ترکیه و خصوصا میان کردهای این کشور به همراه داشته است. دولت دور جدید محدودیتها را با مسدود کردن چندین کانال تلویزیونی وابسته به کُردها و چپها آغاز کرد و به تمدید حالت فوق العاده در این کشور به مدت سه ماه دیگر اقدام کرد.

طالب کوچوکجان، استاد دانشگاه و نماینده حزب حاکم در توجیه اقدامات سخت گیرانه دولت به سایت الجزیره انگلیسی گفت: ترکیه دوران سختی را پشت سر می گذارد و اقدامات انجم گرفته تحت حالت فوق العاده برای عادی سازی وضعیت لازم است.

وی افزود: ترکیه با پیامدهای پس از کودتا و حملات داعش و پ.ک.ک روبه رو شده است. این کشور 500 تن از سربازان خود و نیز تعدادی از شهروندان عادی را در مدت کوتاهی از دست داده و تحمل نمی کند اشخاص، سازمانها  و رسانه ها این اقدامات را تحسین کنند.

نماینده حزب عدالت و توسعه گفت: در فرانسه فقط دو حادثه تروریستی اتفاق افتاد اما این کشور دست به اقدامات امنیتی و از جمله برقراری حالت فوق العاده زده است.

برخی گروه های حقوق بشری و نیز برخی متحدان ترکیه نگرانی خود را اقدامات سرکوب مخالفان در ترکیه ابراز کرده اند اما طالب کوچوکجان این انتقادها را رد کرد.

وی گفت: تعداد آرای حزب حاکم عدالت و توسعه از سال 2002 در حال فزایش بوده است بنابر این غیرمنطقی است گفته شود که این حزب به دنبال ساکت کردن اپوزیسیون است.

 

لینک ورود به کانال رسمی تلگرام کردپرس؛

کد مطلب: 115418  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۴  |  ساعت: ۱۱ : ۳۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸:۱۶ دیده شده : ۱۷۷بار نویسنده : admin

حزب حاکم امریکا حزب حاکم مالزی حزب حاکم عدالت و توسعه حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه حزب حاکم در روسیه حزب حاکم روسیه حزب حاکم در ترکیه حزب حاکم ترکیه حزب حاکم پسند حزب حاکم سوریه حزب حاکم عراق وضعیت اضطراری در ترکیه وضعیت اضطراری چیست وضعیت اضطراری وضعیت اضطراری ایران وضعیت اضطراری در تهران وضعیت اضطراری آمریکا علیه ایران وضعیت ملی اضطراری تعریف وضعیت اضطراری انواع وضعیت اضطراری فیلم وضعیت اضطراری قانون وضعیت اضطراری ایران می داند به انگلیسی شیطان می داند شیطان می داند بازیگران شیطان می داند قسمت اخر شیطان می داند در زمزمه شيطان مي داند شیطان می داند دانلود سریال شیطان می داند دانلود آهنگ سریال شیطان می داند فیلم شیطان می داند سریال شیطان می داند فارسی 1 خدا می داند خدا میداند و شما نمیدانید شعر خدا می داند فقط خدا میداند خدا بهتر میداند آرزومند تو هستیم خدا میداند مادرش حضرت زهراست خدا میداند تنها خدا می داند و خدا می داند فیلم خدا می داند آقای آلیسون پرنده می داند سایه پرنده می داند بازیگران سریال شیطان می داند بیوگرافی بازیگران شیطان می داند بیوگرافی بازیگران سریال شیطان می داند اسامی بازیگران سریال شیطان می داند نام بازیگران سریال شیطان می داند عکس بازیگران فیلم شیطان می داند اسم بازیگران سریال شیطان میداند اسم بازیگران شیطان می داند عکسهای بازیگران شیطان می داند سریال شیطان می داند قسمت آخر اخرین قسمت شیطان می داند خلاصه قسمت اخر سریال شیطان می داند دانلود قسمت اخر سریال شیطان می داند فیلم شیطان میداند در زمزمه دانلود سریال شیطان می داند در زمزمه سریال شیطان می داند در زمزمه دانلود اهنگ سریال شیطان می داند در زمزمه او می داند حزب حاکم ترکیه برقراری وضعیت اضطراری را موجه می داند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها