freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363103/31  زمان: 11:55  1395/07/14  بازدید: 1,554

وین رونی، کاپیتان تیم ملی انگلیس، مدعی شد که از صحبت‌های آلاردایس درباره عملکردش بسیار ناراحت شده است.

به گزارش "ورزش سه"،‌ آلارددایس پس از دیدار مقدماتی جام جهانی 2018 مقابل اسلواکی در کنفرانس خبری گفته بود که رونی هر جا که دلش خواست در زمین بازی کرد. حال با اخراج آلاردایس، رونی فرصت را برای پاسخ دادن به این صحبت‌ها مناسب دیده است.

 

 


او گفت: «سم پس از بازی گفت که من هر جا دلم خواست بازی کردم. من دقیقا طبق گفته های او و آنچه از من خواسته بود بازی کردم. من هرجا که مربی از من بخواهد بازی می‌کنم. خودم انتخاب نمی‌کنم که کجا باشم و هیچگاه این کار را نکرده ام. هیچگاه به مربی نگفته ام می‌خواهم در فلان پست بازی کنم. هرجا از من خواسته شده بازی کرده ام. از من خواسته شد آنطور بازی کنم. سوء تفاهم بزرگی بود و من به این خاطر خیلی مورد انتقاد قرار گرفتم. از این موضوع خیلی ناراحت شدم. از خیلی جهات به خاطر عملکردم صحبت‌های زیادی علیهم گفته شد. در آن بازی در خط میانی بازی می‌کردم و راستش را بخواهید خوب هم کار کردم، مخصوصا در نیمه دوم. به کنترل بازی کمک زیادی کردم.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳:۳۰ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin

انتقاد تند دانشجو از روحانی انتقاد تند دانشجو از رهبر انتقاد تند دانشجو از رهبری انتقاد تند دانشجو در حضور رهبر انتقاد تند مهرجویی از پزشکان انتقاد تند مهرجویی انتقاد تند علی پروین انتقاد تند علی پروین از کاوه رضایی انتقاد تند شهاب حسینی انتقاد تند دانشجو از خامنه ای رونی از ایران رفت رونی کلمن از ایران رفت ازدواج رونی کلمن علت رفتن رونی کلمن از ایران گل رونی از وسط زمین گل وین رونی از وسط زمین عکس از رونی کلمن عکس هایی از رونی کلمن عکس رونی کلمن عکس رونی کلمن Hd عکسهایی از رونی کلمن عکسهایی از رونی کلمن در ایران عکسهای رونی کلمن عکسهای رونی کلمن جدید عکسهای رونی کلمن بدنساز عکسهای رونی کلمن بدنسازی عکسهای از رونی کلمن در ایران عکسهایی رونی کلمن عکسهای از رونی کولمن عکسهای رونی کولمن در ایران گل رونی از وسط میدان رفتن رونی از منچستر رونی بعد از کاشت مو وین رونی بعد از کاشت مو وین رونی قبل و بعد از کاشت مو سام آلاردایس سم آلاردایس انتقاد تند داریوش مهرجویی انتقاد تند رونی از آلاردایس

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها