freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک ساعت مانده به آغاز مناظره معاونان نامزدهای انتخاباتی آمریکا، جمهوری‌خواهان "مایک پنس" را پیروز مناظره اعلام کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از انگجت؛ در فاصله حدود یک ساعت تا آغاز مناظره معاونان نامزدهای ریاست‌جمهوری آمریکا، سایت جمهوری‌خواهان در اشتباهی آشکار "مایک پنس،" معاون دونالد ترامپ، را پیروز مناظره‌ اعلام کرد.

مناظره "تیم کین،" معاون هیلاری کلینتون، و "مایک پنس" تنها مناظره نامزدهای معاونت ریاست‌جمهوری آمریکا بود و سایت جمهوری‌خواهان پیش از حتی آغاز مناظره نوشت: با خوابیدن گرد و خاک مشخص شد این اجماع وجود دارد که مایک پنس مناظره را برده است.

این سایت حتی به تحلیل لحظات برجسته مناظره هم پرداخته و از صحبت‌های پنس در مورد اقتصاد و رسوای‌هایی هیلاری کلینتون به عنوان مهمترین لحظات مناظره یاد کرد!

گاف جمهوری‌خواهان پیش از برگزاری مناظره+ عکس

این خبر و چند مطلب دیگر در تحلیل مناظره‌ای که هنوز انجام نشده، دقایقی بعد از انتشار از خروجی این سایت حذف شدند. توییت افشا شده از یک دستگاه گوشی همراه آیفون 7 به خوبی این اشتباه جمهوری‌خواهان را نشان می‌دهد.

در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری در آمریکا، نامزدهای دو حزب اصلی به صورت سنتی نامزد مد نظر خود را برای سمت معاون رئیس‌جمهور معرفی می‌کنند.

دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواهان، پنس را به عنوان زوج انتخاباتی خود برگزیده و هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها، تیم کین را به عنوان گزینه معاونت ریاست‌جمهوری معرفی کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵:۱ دیده شده : ۷۳بار نویسنده : admin

پیش از اینت بیش ازین پیش از اینت بیش ازین اندیشه ی عشاق بود پیش از اینت بیش ازاین اندیشه عشاق بود تعبیر پیش از اینت بیش ازاین پیش از بارداری پیش از بارداری چه کنیم پیش از بارداری نی نی سایت پیش از بارداری چه بخوریم تغذیه پیش از بارداری آزمایشات پیش از بارداری نکات پیش از بارداری پیشگیری از بارداری آزمایش پیش از بارداری مشاوره پیش از بارداری پیش از غروب دانلود پیش از غروب فيلم پيش از غروب دیالوگ پیش از غروب دانلود فیلم پیش از غروب نقد فیلم پیش از غروب دانلود زیرنویس پیش از غروب داستان فیلم پیش از غروب دیالوگ فیلم پیش از غروب دانلود رایگان فیلم پیش از غروب پیش از طلوع پیش از طلوع ویکی پدیا پیش از طلوع آفتاب پيش از طلوع پيش از طلوع فيلم پیش از طلوع دیالوگ پیش از طلوع خورشید فیلم پیش از طلوع آفتاب دانلود فیلم پیش از طلوع نقد فیلم پیش از طلوع پیش از تاریخ پیش از تاریخ ایران پیش از تاریخ بین النهرین پیش از تاریخ چیست پیش از تاریخ در ایران پیش از تاریخ یعنی چه پيش از تاريخ ايران معماری پیش از تاریخ هنر پیش از تاریخ دوره پیش از تاریخ پیش از میلاد پیش از میلاد چیست پیش از میلاد به انگلیسی پيش از ميلاد هزاره دوم پیش از میلاد هزاره سوم پیش از میلاد هزاره چهارم پیش از میلاد سده هفتم پیش از میلاد ده هزار سال پیش از میلاد هزاره پیش از میلاد پیش از تموز پیش از آنکه واپسین نفس پیش از آنکه واپسین نفس را پيش از آنكه واپسين نفس را برآرم پیش از آنکه در اشک پیش از آنکه در اشک غرقه شوم پیش از آنکه در اشک غرق شوم چیزی بگو پیش از آنکه در اشک غرقه شوم چیزی بگوی پیش از آنکه در اشک شاملو پيش از آنكه در اشك غرقه شوم چيزي بگو پيش از آنكه در اشك غرقه شوم چگونگی برگزاری مناظره گاف جمهوری‌خواهان پیش از برگزاری مناظره معاونان+ عکس

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۵۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها