freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: نمی‌دانم چرا در مورد پرویز مظلومی و مجید جلالی صحبت نمی‌کنند، اما درباره علیرضا منصوریان هجمه ایجاد شده است.

نصرالله عبداللهی درباره هجمه‌های اخیر علیه علیرضا منصوریان، شرایط استقلال و ... صحبت‌هایی را مطرح کرده است که در زیر می‌خوانید:

* چرا در رابطه با پیشنهاد یک تیم انگلیسی به علیرضا منصوریان این همه هجمه ایجاد شده است؟

واقعاً نمی‌دانم چرا برخی افراد این هجمه‌ها را ایجاد کرده‌اند. مجید جلالی و پرویز مظلومی هم عنوان کرده‌اند که این پیشنهاد به آنها هم شده است. کسی درباره مظلومی و جلالی صحبت نمی‌کند، اما برای منصوریان این همه حرف و حدیث ایجاد شده است.

* رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه هم عنوان کرده که صحبت‌‌های منصوریان تبلیغاتی است.

اظهارات افتخاری را نشنیده‌ام و باید با خودش صحبت کنم.

* برخی از پیشکسوتان از جمله علی جباری از کادر فنی استقلال انتقاد کرده‌اند که چرا بازیکنان را برای عیادت از منصور پورحیدری به بیمارستان نبرده‌اند. چه صحبتی در این مورد دارید؟

ما به‌طور مداوم با منصور (پورحیدری) در ارتباط بودیم. منصوریان هر شب به ملاقات پورحیدری می‌رفت و اگر قرار بود همه بازیکنان را به بیمارستان ببریم، شلوغ می‌شد. قطعاً وقتی پورحیدری بهتر شود، بازیکنان را به عیادت او خواهیم برد.

* صحت دارد که بازیکنانی چون محسن کریمی، بهنام برازی و آرش افشین نیم‌فصل از استقلال جدا خواهند شد؟

همه این حرف‌ها شایعه بوده و برای جدایی هیچ بازیکنی صحبتی نشده است.

* بگذریم، مرتضی فنونی‌زاده صحبت‌های شما را تأیید کرده و گفته است که استقلالی بوده، اما مجبور شد راهی پرسپولیس شود.

مطمئن باشید من دروغی نمی‌گویم. فنونی‌زاده و محرمی در شاهین بودند و آنجا می‌دانستیم که طرفدار چه تیمی هستند. پس از آن خیلی‌ها از استقلال به پرسپولیس و از پرسپولیس به استقلال رفتند.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴:۰ دیده شده : ۷۷بار نویسنده : admin

افشین و نسیم افشین و نسیم اذری افشین آذری و نسیم جدید افشین آذری و نسیم فول البوم افشین آذری و نسیم بهش بگین افشین آذری و نسیم خدایا افشین آذری و نسیم بیوگرافی افشین آذری و نسیم افشین آذری و نسیم حلالم کن افشین اذری و نسیم اپارات افشین و دوست دخترش افشین و دوست دخترش پگاه افشين و دوست دخترش افشین خواننده و دوست دخترش ارش افشین و دوست دخترش عکس های افشین و دوست دخترش عکس افشین خواننده و دوست دخترش افشین وزنش افشین زنش عکس افشین وزنش افشین خواننده وزنش عکسهای افشین وزنش افشین پیروانی وزنش افشین قطبی وزنش افشین و تتلو افشین و امیر تتلو اهنگ افشین و تتلو دانلود آهنگ افشین و تتلو دانلود موزیک ویدیو افشین و تتلو موزیک ویدیو افشین و تتلو افشین و تی ام بکس اهنگ افشین و تی ام بکس افشین تی ام بکس دانلود اهنگ افشین و تی ام بکس اهنگ جدید افشین و تی ام بکس دانلود اهنگ جدید افشین و تی ام بکس دانلود آهنگ دنس افشین و تی ام بکس دانلود آهنگ جدید تی ام بکس و افشین متن اهنگ افشین و تی ام بکس دانلود موزیک ویدیو افشین و تی ام بکس افشین وهمسرش خواننده افشين خواننده و همسرش همسر افشین خواننده عکس افشین خواننده و همسرش عکسهای افشین خواننده وهمسرش همسر افشین خواننده کیست همسر افشین خواننده ایرانی بیوگرافی افشین خواننده وهمسرش افشین و پگاه شیرازی افشین جعفری و پگاه شیرازی عکس افشین و دوست دخترش پگاه شایعه استامینوفن شايعه استامينوفن مرگبار شایعات استامینوفن شایعه قرص استامینوفن شایعه قرص های استامینوفن شایعه استخدام اموزش و پرورش شایعه استاد پناهیان شایعه استخدام ذوب آهن شایعه استعفای استاندار اصفهان شایعه است احتمال آمدنت شایعه استعفای قالیباف شایعه استعفای جهانگیری افشین و پگاه افشین و همسرش شایعه استعفای روحانی عبداللهی: جدایی کریمی، برزای و افشین شایعه است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها