freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363122/31  زمان: 13:16  1395/07/14  بازدید: 597

ممفیس دیپای، هافبک منچستریونایتد مدعی شد که در فصل اول حضورش در این تیم باید بهتر ظاهر می‌شد ولی مورینیو به او اعتقاد دارد و این فصل می‌تواند عملکرد بهتری ثبت کند.

به گزارش "ورزش سه"، آقای گل لیگ هلند فصل گذشته در یونایتد نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود و انتقادات بسیاری از او صورت گرفت. حال او مدعی شد که مورینیو به او اعتماد کامل دارد و این فصل می‌تواند عملکرد فصل گذشته اش را جبران کند.

 

 


او گفت:" همه چیز در تمرینات خیلی خوب پیسش می‌رود. من آماده و سرحال هستم. مورینیو مربی بزرگی است و گفته که به من ایمان دارد. ترجیح می‌دهم راجع به فصل گذشته صحبت نکنم زیرا متعلق به گذشته است. باید بهتر کار می‌کردم. اینکه بازیکنی باشم که مطرح نیست را دوست ندارم. ناراحتم زیرا در یونایتد ضعیف ظاهر شدم و اینجا باشگاه رویاهای من است و باید بهتر از این ها کار کنم. اینکه همیشه در ترکیب اصلی قرار ندارم من را ناراحت می‌کنم. احساس می‌کنم که یک تفنگ آماده به شلیک هستم ولی باید آماده آتش باشم."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶:۴۱ دیده شده : ۷۴بار نویسنده : admin

به من چه هان به من بگو چرا به من بگو چرا Pdf به من بگو چرا شبکه تهران به من بگو چرا و چگونه؟ به من بگو چرا اپارات به من بگو چرا دانلود به من بگو چرا کتاب به من بگو چرا دانلود کتاب برنامه به من بگو چرا آهنگ به من بگو چرا به من نگاه کن به من نگاه کن واسه یه لحظه به من نگاه کن بگو کجارو به من نگاه کن مهدی یراحی به من نگاه کن مهستی به من نگاه کن واسه ی یه لحظه به من نگاه کن واسه یه لحظه مهستی به من نگاه کن یراحی به من نگاه کن از مهدی یراحی به من نگاه کن برو فاصله باورم بشه به من میگن ترینیتی دانلود فیلم به من میگن ترینیتی بدون سانسور به من ميگن ترينيتي فیلم به من میگن ترینیتی دانلود فیلم به من میگن ترینیتی دانلود فیلم به من میگن ترینیتی دوبله فارسی دانلود فیلم به من میگن ترینیتی با دوبله فارسی فیلم سینمائی به من میگن ترینیتی (دوبله فارسی) فیلم سینمایی به من میگن ترینیتی فیلم سینمائی به من میگن ترینیتی به من دروغ بگو به من دروغ بگو کره ای به من دروغ بگو سریال کره ای به من دروغ بگو اپارات به من دروغ بگو دانلود به من دروغ بگو قسمت اخر به من دروغ بگو قسمت 1 فیلم به من دروغ بگو سريال به من دروغ بگو میکس به من دروغ بگو به من میگن پاگنده فیلم به من میگن پاگنده دانلودفیلم به من میگن پاگنده دانلود فیلم به من میگن پاگنده دوبله فارسی به من بگو لیلی به من بگو به من بگو دروغاتو به من بگو بی وفا به من نخند به من نخند یه روز دلت به من نخند یه روز دلت گیتی به من نخند گیتی به من نخندین آدمای خوشبخت به من نخند و گریه کن به من نخند ستار به من نخند یه روز دلت دانلود به من نخند مرتضوی به من نخند بیژن به من میگن هیچکس به من میگن هیچکس اهنگ فیلم به من میگن هیچکس دانلودفیلم به من میگن هیچکس دانلود فیلم به من میگن هیچکس دوبله فارسی آهنگ فیلم به من میگن هیچکس فیلم سینمایی به من میگن هیچکس موسیقی فیلم به من میگن هیچکس دیپای: مورینیو به من اعتقاد دارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها