freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363131/4  زمان: 13:58  1395/07/14  بازدید: 1,402

6 ملی پوش پرسپولیس اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارند و امیدوارند کارلوس کی‌روش در برابر ازبکستان از آنها سود ببرد.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، رامین رضاییان، وحید امیری و مهدی طارمی 6 بازیکنی هستند که از جمع سرخپوشان در اردوی تیم ملی حضور دارند و باید دید سرمربی پرتغالی ایران از کدامیک برابر ازبکستان سود خواهد برد.


در این بین علیرضا بیرانوند در چند دیدار اخیر تیم ملی توانسته نظر سرمربی تیم ملی را به خود جلب کند و در درون دروازه جانشین علیرضا حقیقی شود و احتمالا در این بازی حساس نیز روبروی الکساندر لوبانف و حمله وران ازبکی قرار خواهد گرفت.


سیدجلال حسینی و رامین رضاییان نیز از خط دفاع شانس بالایی برای حضور در ترکیب تیم ملی برابر ازبکستان دارا هستند و مدافع راست سرخپوشان علیرغم نیمکت نشینی در پرسپولیس با توجه به عملکرد مناسب در چند دیدار اخیر تیم ملی توانسته بار دیگر نظر کی روش را به خود جلب کند.


در این میان محمد انصاری، مدافع چپ فصل گذشته سرخپوشان که در این فصل در پست دفاع میانی به میدان رفته از کمترین شانس برای همراهی این تیم در ترکیب اصلی برخوردار است و در حضور پورعلی گنجی مسلما به او فرصت چندانی نخواهد رسید.


وحید امیری و مهدی طارمی دو بازیکن هجومی پرسپولیس در اردوی تیم ملی هستند که باید دید به کدامیک فرصت بازی خواهد رسید. امیری در دیدار برابر چین به عنوان بازیکن ثابت و در غیاب اشکان دژآگه به میدان رفت که البته دچار مصدومیت شد، با این حال او در این دیدار خارج از خانه و در تاشکند شانس کمتری برای رسیدن به ترکیب اصلی برخوردار است و باید دید نظر کی روش در این باره چه خواهد بود، هرچند او نشان داده اعتقاد خاصی به این وینگر تکنیکی که قابلیت اضافه شدن به باکس محوطه جریمه را داراست، دارد.


مهدی طارمی نیز این روزها باید با آماده ترین مهاجمان تیم ملی رقابت کند. سردار آزمون، کریم انصاریفرد و رضا قوچان نژاد با حضور موفق در تیم های اروپایی خود شرایط فوق العاده ای را دارا هستند و البته مهدی طارمی نیز با دو گلی که در آخرین دیدار سرخپوشان برابر سپاهان به ثبت رساند نشان داد به روزهای اوج خود نزدیک شده است.


باید دید برابر ازبکستان از جمع 6 ملی پوش سرخ کدامیک قادر به همراهی تیم ملی خواهند بود و حضور در ترکیب اصلی تیم ملی را تجربه می کنند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰:۴۶ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin

به حضور ایفاد میگردد به حضور رسیدن معنی به حضور رسیدن حضور به هم رسانید حضور به هم رسانيد حضور به امر رسانید حضور به هم رساندن حضور به هم رساندند حضور به عمل رسانید حضوری به انگلیسی غیر حضوری به انگلیسی ملاقات حضوری به انگلیسی ترجمه حضوری به انگلیسی ترجمه کلمه حضوری به انگلیسی حضور به هم رسانند حضور به انگلیسی حضور به انگليسي حضور غیاب به انگلیسی حضور داشتن به انگلیسی با حضور به انگلیسی معنی حضور به انگلیسی حضور ذهن به انگلیسی لیست حضور غیاب به انگلیسی گنج حضور به انگلیسی معنی حضور داشتن به انگلیسی حضورا به انگلیسی دستگاه حضور و غیاب به انگلیسی لیست حضور و غیاب به انگلیسی معنی حضور و غیاب به انگلیسی سیستم حضور و غیاب به انگلیسی آینه در تاشکند کنسرت دوستی در تاشکند زندگی در تاشکند تحصیل در تاشکند سفارت ایران در تاشکند سفارت ايران در تاشكند سایت سفارت ایران در تاشکند سفارت ایران تاشکند سفارت جمهوری اسلامی ایران در تاشکند ایران ازبکستان در تاشکند بازی ایران ازبکستان در تاشکند ایران و ازبکستان در تاشکند فوتبال ایران ازبکستان در تاشکند ایران ازبکستان تاشکند گلزن بازی ایران ازبکستان در تاشکند زننده گل ایران ازبکستان در تاشکند گل بازی ایران ازبکستان در تاشکند فوتبال ایران و ازبکستان در تاشکند زننده گل بازی ایران ازبکستان در تاشکند سفارت افغانستان در تاشکند مدرسه ایران در تاشکند مدرسه ایرانی در تاشکند سفارت امریکا در تاشکند سفارت آمریکا تاشکند وقت سفارت آمریکا در تاشکند دیسکو در تاشکند دیسکو تاشکند پرسپولیسی‌ها امیدوار به حضور در تاشکند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها