freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363137/4  زمان: 14:12  1395/07/14  بازدید: 992

مهدی طارمی با توجه به شناخت کاملی که از الکساندر لوبانف دارد می تواند یکی از مهره های تاثیرگزار ایران در تاشکند تلقی شود.

به گزارش "ورزش سه"، الکساندر لوبانف، دروازه بان شماره 16 تیم ملی ازبکستان که بیش از نیم فصل در جمع پرسپولیس حضور یافته بود، فردا با پیراهن تیم ملی کشورش برابر تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت.


لوبانف که در دو بازی اخیر تیمش با بسته نگه داشتن دروازه اش یکی از عوامل مهم صدرنشینی این تیم تلقی می شود فردا در حالی برابر ایران قرار خواهد گرفت که امیدواری زیادی برای تکرار اتفاقات دو دیدار اخیر تیم ملی کشور دارد. با اینحال تیم ملی ایران نیز بعد از تساوی برابر چین امیدوار است در دومین بازی پیاپی خارج از خانه اش به نتیجه مناسب دست یابد و مسلما با توجه به ساختار مناسب دفاعی اش، در صورت رسیدن به دروازه حریف پیروزی دور از دسترس نخواهد بود.


مهدی طارمی که در آخرین دیدار پرسپولیس موفق به ثمر رساندن دو گل برای تیمش شد تا آمادگی بالای خود را به رخ بکشد مسلما در صورت حضور در این دیدار می تواند نقش مهمی را ایفا کند و شناخت او از الکساندر لوبانف با توجه به هم تیمی بودن در پرسپولیس کمک بزرگی به تیم ملی خواهد کرد.


مهاجم جنوبی تیم ملی که در تمرینات پرسپولیس بارها برابر لوبانف قرار گرفته بود شناخت کاملی از نقاط ضعف و قوت این دروازه بان داراست و همین مساله می تواند در صورت حضور او در ترکیب تیم ملی به او برای تسلیم کردن این دروازه بان کمک کند و باید دید کارلوس کی روش به او اعتماد خواهد کرد یا خیر.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳:۱۰ دیده شده : ۹۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها