freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363135/31  زمان: 14:09  1395/07/14  بازدید: 76

پائولو مالدینی، اسطوره باشگاه میلان، مدعی شد که آماده است که در پست مدیر فنی باشگاه به تیم کمک کند؛ ولی هنوز پیشنهادی دریافت نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، در چند روز اخیر رسانه‌های ایتالیا مدعی شدند که باشگاه با مالدینی در مذاکره است که به عنوان مدیر فنی، فعالیتش را آغاز کند. حال مالدینی مدعی شد که پیشنهاد رسمی دریافت نکرده؛ ولی آماده همکاری است.


او گفت: «اسم من خیلی مطرح شده، گاهی صحبت‌های اشتباه و غیرقابل قبول مطرح شده است. این حقیقت دارد که با مسئولین باشگاه دیدار داشته ام و به من درباره بازگشت به میلان چیزهایی گفته شده است. گذشته من به عنوان بازیکن میلان باعث شده که در ذهن مالکان جدید باشگاه و پروژه هایشان حضور داشته باشم. باید این را مستقیما از خودشان بشنوم. اگر قرار است با تمام وجود، ‌24 ساعته و در طول 365 روز سال برای باشگاه کار کنم، می‌خواهم ببینم چقدر این پروژه واقعی است. آماده ام که زندگی ام را تغییر دهم. این من نبودم که پا پیش گذاشتم؛ بلکه آنها بوده اند؛ ولی من برای رسیدن به توافق باید این صحبت‌ها را رو در رو از آنها بشنوم.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲:۱۶ دیده شده : ۹۶بار نویسنده : admin

همکاری با ما همكاري با ما همکاری با ماهان همکاری با ما در سایت همکاری با ما ترجمه همکاری با ما بانک همکاری با ما بانک پاسارگاد همکاری با ماما همکاری با ما یزد همکاری با ما 1394 همکاری با وزارت اطلاعات همكاري با وزارت اطلاعات همکاری با وزارت اطلاعات ایران همکاری با اداره اطلاعات نحوه همکاری با وزارت اطلاعات شرایط همکاری با وزارت اطلاعات چگونگی همکاری با وزارت اطلاعات همکاری افتخاری با وزارت اطلاعات درخواست همکاری با وزارت اطلاعات همکاری با ستاد خبری وزارت اطلاعات همکاری با پلیس فتا درخواست همکاری با پلیس فتا همکاری داوطلبانه با پلیس فتا نحوه همکاری با پلیس فتا همکاری با انتشارات همکاری با انتشارات برای ترجمه کتاب همکاری با انتشارات گاج همکاری با انتشارات کودک همکاری با انتشارات خیلی سبز همکاری مترجم با انتشارات درخواست همکاری با انتشارات نحوه همکاری با انتشارات شرایط همکاری با انتشارات انتشارات خسروی با همکاری نشر دیباج همکاری با شبکه جم همکاری با شبکه Gem همکاری با مجله همکاری با مجله موفقیت همکاری با مجله ادبی همکاری با مجله خانواده سبز همکاری با مجله داستان همکاری با مجله رشد همکاری با مجله همشهری همکاری با مجله دانشمند همکاری با مجله ها همکاری با مجلات همکاری با قلم چی همکاری با کانون قلم چی فرم همکاری با کانون قلم چی درخواست همکاری با قلم چی فرم همکاری با قلم چی همکاری با موسسه قلم چی نحوه همکاری با کانون قلم چی فرم تقاضای همکاری با کانون قلم چی همکاری با گاج فرم همکاری با گاج تقاضای همکاری با گاج درخواست همکاری با گاج همکاری با موسسه گاج همکاری با ایرانسل درخواست همکاری با ایرانسل همکاری با شرکت ایرانسل فرم همکاری با ایرانسل همکاری بیمه ایران با ایرانسل مالدینی: آماده همکاری با میلان هستم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها